Night Lovell i Nettspend zamykają line-up CLOUT Festivalu

współpraca płatna
kategorie: USA, Festiwale, Koncerty, Trap
dodano: 2024-07-04 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Night Lovell wystąpi na trzeciej edycji CLOUT Festivalu. Innym raperem, który pojawi się na scenie toru wyścigów konnych na Służewcu, będzie Nettspend.

Reprezentujący Kanadę Lovell zagra w zastępstwie duetu City Morgue. Raper robi dużą karierę od 2014 roku, kiedy to wyszedł jego singiel "Dark Light". Ma na koncie cztery solowe albumy: "Red Teenage Melody", "Goodnight Lovell", "Just Say You Don't Care" i "I HOPE YOU'RE HAPPY". Nagrywał już z takimi postaciami jak $NOT czy DJ Scheme.

Nettspend to raper z Richmond, który przebojem wbił się w trapowy underground dzięki mixtape'owi "Kickdoor", a nowa taśma, "Badassfuckingkid", w drodze. Jego kawałek "Shine N Peace" został okrzyknięty przez New York Times jednym z najlepszych trapowych numerów zeszłego roku. Ma na koncie nagrywki, chociażby z Duwap Kane'em i Yhapojj.

Trzecia edycja Clout Festivalu wystartuje już 13 lipca i potrwa dwa dni. Głównym headlinerem jest Playboi Carti. Oprócz niego zagrają między innymi Gucci Mane, Chief Keef, Trippie Redd, Offset, Sexyy Red, Destroy Lonely, Young Nudy, Teezo Touchdown, BabyTron czy Yung Lean.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z CLOUT Festivalem

Bilety / Wydarzenie na FB

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>