PnB Rock

PnB Rock

video
dodano: 2023-10-01 17:40 przez: Marcin Natali (komentarze: 13)

Eem Triplin to dość wyjątkowy artysta hip-hopowy jak na swój wiek. W erze, gdy tak wiele w rapie promocji wszelkiego rodzaju używek, Eem otwarcie mówi, że nie pali, nie bierze żadnych narkotyków, a w swojej muzyce łączy pełne soulu melodie z mocną nowoczesną perkusją. Urodzony w roku 2001 w Pensylwanii, Eem zaczął robić wokół siebie szum kilka lat temu serią wrzucanych codziennie na YouTube'a bitów. Potem wziął się za rap i w ciągu paru lat dostał wyrazy uznania od takich tuzów jak Tyler, The Creator czy PnB Rock.

Ze zdolnym, charyzmatycznym i dysponującym sporym poczuciem humoru raperem i producentem pogadaliśmy po jego koncercie na tegorocznym CLOUT Festivalu. Eem opowiedział nam m.in. o tym, co zaczerpnął od Kendricka Lamara i A$AP Rocky'ego; zdradził, co powiedziałby swojemu idolowi Tylerowi, The Creatorowi; powspominał skromne początki i robienie bitów w czasach, gdy był zbyt spłukany, by obchodzić Święta Bożego Narodzenia; a także opisał swoją więź ze $NOT'em i wyjaśnił ideę stojącą za okładkami nowej EPki "Still Pretty".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-09-16 14:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Świat hip-hopu wciąż opłakuje śmierć PnB Rocka. Do całej sytuacji postanowił odnieść się James Prince, szef legendarnej wytwórni Rap-A-Lot, w której wydawały takie legendy południa jak Scarface, Z-Ro czy Devin The Dude, i osoba dzięki, której Drake podpisał kontrakt z Young Money Entertainment Lil Wayne'a. Miał też do powiedzenia kilka mocnych słów raperom pokazującym się publicznie z drogą biżuterią.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P., Trap
dodano: 2022-09-14 17:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Tragiczna śmierć PnB Rocka obiła się szerokim echem w całym hip-hopowym świecie. Największe gwiazdy komentowały sprawę na swoich social mediach i wysyłały kondolencje rodzinie zmarłego rapera. Wśród nich byli między innymi Drake, Nicki Minaj czy Cardi B.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, R&B, R.I.P., Trap
dodano: 2022-09-13 00:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kolejne fatalne wieści z Los Angeles... Raper i wokalista PnB Rock został postrzelony i jego stan jest poważny.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2022-01-29 11:35 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album PnB Rocka.

Stream:

 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-12-10 16:55 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowa epka od PnB Rocka.

Tracklista:

01. Eyes Open ft. Lil Baby, Young Thug
02. You Got Me
03. ZaZa
04. HIGH
05. That’s My Bad
06. Lost U 2 Da Game

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-15 14:25 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Po wydaniu debiutanckiego albumu i byciu częścią akcji XXL Freshman w roku 2017, przyszedł czas na drugi solowy krążek pochodzącego z Filadelfii PnB Rocka. Tym razem, oprócz gospodarza znajdziemy tutaj gościnne występy XXXTentaciona, Lil Durka, Quavo, Lil Skiesa, Tee Grizzleya, czy A Boogie wit da Hoodie.

 

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2018-02-18 20:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
Trzy kolejne numery, a wśród nich od ulicznych legend po kontrowersyjnych Freshmenów...
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-24 13:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Tuż przed swoim koncertem na festiwalu Bay Area's Rolling Loud, Lil B został napadnięty na backstage'u przez ekipę rapera A Boogie Wit Da Hoodie, któremu towarzyszył m.in. PnB Rock. Filmiki z całej akcji trafiły do sieci kilka godzin temu.

kategorie:
dodano: 2017-10-23 10:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy materiał uczestnika tegorocznego XXL Freshmen - jego drugi album w tym roku ale wg zapowiedzi to właśnie ten album ma być traktowany jako oficjalny debiut.

kategorie:
dodano: 2017-09-26 20:09 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Pomimo odsiadki wyroku w więzieniu, Kevin Gates zdołał przy pomocy swojej żony i przyjaciół wydać najnowszy mixtape, zatytułowany "By Any Means 2". Jest to pierwszy projekt rapera od maja 2016, kiedy to wypuścił "Murder for Hire 2".

dodano: 2017-09-21 11:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Do czego to doszło? Raperzy zwykli ustawiać daty premiery swoich albumów na szczególne dla siebie czy świata dni, w szczególne rocznice, przed świętami itp. Teraz członek tegorocznego składu XXL Freshman wpadł na inny pomysł - ciekawy, ale mało szokujący w obecnym świecie, opanowanym przez media społecznościowe i mocno skupionym na zaistnieniu online. PnB Rock ogłosił, że wyda swój wyczekiwany od jakiegoś czasu debiutancki album "Catch These Vibes" jeśli spełni się jeden dziwny warunek...

Tagi:
dodano: 2017-05-01 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. Parę lat temu zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", w efekcie zrobiliśmy to już raz, drugi i trzeci. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2016. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę, uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

W dyskusji tej udział wzięło spore grono popkillerowych redaktorów, a także dwójka gości - Żabson (Młody Wilk edycji numer 4, będący na bieżąco z nowymi twarzami i najgorętszymi trendami zza Oceanu) oraz Szejku, grafik i założyciel poświęconej świeżej muzyce grupy Trillest. Zapraszamy również do podawania swoich typów w komentarzach!

video
dodano: 2017-04-15 18:35 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

O przeładowanym gwiazdami soundtracku do "Szybkich i wściekłych 8" pisaliśmy przy okazji klipu do "Go Off", w którym rapowali Lil Uzi Vert, Quavo i Travis Scott. Tym razem w teledysku do "Gang Up" z tej samej ścieżki dźwiękowej pojawiają się 2 Chainz, Young Thug, Wiz Khalifa oraz PnB Rock. To bez wątpienia najmocniejszy skład artystów w jednym kawałku, jaki znalazł się na albumie. Premiera "The Fate of the Furious: The Album" odbyła się 14 kwietnia - udostępniamy odsłuch całego krążka.