Young Dolph

Young Dolph

kategorie:
dodano: 2020-08-21 15:09 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Jeden z najjaśniejszych przedsawicieli tak zwanego "nowego Memphis", prezentuje swój najnowszy album, będący już piątym solowym albumem studyjnym.

SPRAWDŹ RESZTĘ SIERPNIOWYCH PREMIER.

 

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2018-02-18 20:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
Trzy kolejne numery, a wśród nich od ulicznych legend po kontrowersyjnych Freshmenów...
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-16 15:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Już w tym tygodniu otrzymamy najnowszy projekt od Young Dolpha, który jeszcze kilka dni temu przebywał w szpitalu, po tym, jak został postrzelony w centrum Hollywood.

kategorie:
dodano: 2017-10-14 13:39 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

uż w przyszłym tygodniu otrzymamy najnowszy projekt od Young Dolpha,który jeszcze kilka dni temu przebywał w szpitalu, po tym, jak został postrzelony w centrum Hollywood.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-27 14:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 2)

Najnowsze informacje docierają do nas zza oceanu, dotyczące strzelaniny, do której doszło kilkanaście godzin temu w Los Angeles. Na radarze policji znalazł się Yo Gotti, który jest podejrzany o udział w całej akcji.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-27 11:26 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Raper został kilkukrotnie postrzelony podczas pobytu w Hollywood, zaraz po zdarzeniu został przewieziony do najbliższego szpitala.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-18 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów ze Stanów uderzy wkrótce nowym mixtapem. Nie dajcie się zwieść tytułem, bo D Boy Fresh to oczywiście nikt inny jak Drumma Boy. Beatmaker do swojego nowego bangeru zaprosił Young Dolpha i Ike Milesa. Pod samym utworem "Bang Ya" na portalu soundcloud przeczytać możemy "WTMC3 is expected to release this July...". Pozostaje nam czekać na kolejny producencki album w wakacje.

dodano: 2014-04-20 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Możliwe, że ostatnio mignęła Wam wśród gościnnych występów ksywka Young Dolph. Jeśli byliście ciekawi co to za postać mamy dla Was dobrą wiadomość - właśnie ten zdobywający coraz więcej fanów raper puścił ostatnio w sieć darmowy mixtape. Dodatkowo zrobił to przy wsparciu nie lada gości. Obok niego na "Cross Country Trappin" rymują 2Chainz, Gucci Mane, Paul Wall, Young Thug oraz specyficzne trio z ATL - Migos. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć w jakim klimacie jest ten materiał. Z racji, że post się kończy mixtape jest dobrą okazją by poszukać bangerów na imprezy...