Krayzie Bone

Krayzie Bone

kategorie:
dodano: 2024-06-23 17:13 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Krayzie Bone'a.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-10-04 18:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Legendarny raper z Cleveland trafił do szpitala dwa tygodnie temu, walczył o życie. Niedawno podał update w sprawie swojego zdrowia.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-09-25 12:15 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Jak podaje serwis AllHipHop.com, członek Bone Thugs-N-Harmony znajduje się w szpitalu w Los Angeles. Jest w stanie krytycznym.

video
dodano: 2020-02-22 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Kolejny tydzień, kolejny Drive By, a w nim sporo melodyjnego hip-hopu, trochę R&B, przegapione projekty roku 2019, znani wyjadacze, gorący nowi gracze jak i talenty z podziemia. Zapnijcie pasy, będzie się działo.

dodano: 2017-08-29 18:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Wielkie odliczanie do pierwszego polskiego występu legendarnego Bone Thugs-N-Harmony trwa. Ja osobiście od dwóch tygodni nie mogę się uwolnić od muzyki charyzmatycznej ekipy z Cleveland, codziennie odświeżając kawałek ich przebogatej dyskografii. Jeśli natomiast wciąż nie jesteście przekonani, czemu powinniście znaleźć się w sobotę na ich warszawskim koncercie, pozwólcie, że podam 5 powodów, dla których nie możecie opuścić tego show i przybliżę kilka faktów, rzucających światło na dokonania i dorobek "kościstych zbirów". No to zaczynamy!

video
dodano: 2017-07-05 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Nie tak dawno pisaliśmy o premierze płyty Bone Thugs - duetu w składzie Krayzie Bone & Bizzy Bone - zatyułowanej "New Waves", która ujrzała światło dzienne 23 czerwca. Jednocześnie jednak umknęły nam dwa pozostałe projekty spod ręki nieziemsko pracowitego Krayzie Bone'a, które trafiły do sklepów w przeciągu 7 dni!

Mowa o jego najnowszym solowym krążku "Eternal Legend", który ukazał się tego samego dnia, co "New Waves", a także albumie nagranym w duecie z Young Noble z ekipy Outlawz pt. "Thug Brothers 2", który ujrzał światło dzienne 16 czerwca. W rozwinięciu 4 nowe klipy promujące wymienione projekty, a także okładki, tracklisty i linki do odsłuchu całości.

kategorie:
dodano: 2017-07-04 16:41 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Wspólny album duetu w składzie Krayzie Bone & Bizzy Bone.

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2017-07-04 16:35 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Nowy solowy album charyzmatycznego członka Bone Thugs-N-Harmony.

Tracklista:

1. Make You Wanna Get High
2. On My Kray Shit
3. Stuck In My Ways f. Young Noble
4. Thug Mode
5. This Is Real Life
6. Let Me Learn
7. Apparently f. Young Noble
8. No Playing
9. Those Kind Of Words
10. Rolling Stone
11. If U Could See Me Now

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-07-04 16:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Drugi wspólny album zaprzyjaźnionych członków Bone Thugs-N-Harmony i Outlawz.

Tracklista:

1. Apparently
2. Nothing Matters
3. Right Or Wrong
4. Rolling Stone
5. Both Worlds f. 2Pac
6. Heavenly Father
7. Not The 1
8. Criminal Tactics
9. Follow Me
10. Angles
11. It’s Hard To Let Go
12. What I’m Going Through

video
dodano: 2017-06-26 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Krayzie Bone i Bizzy Bone, czyli dwóch z pięciu członków Bone Thugs-N-Harmony, wydali wczoraj swój nowy projekt. Reprezentanci Cleveland stworzyli wspólny album "New Waves" pod skróconą nazwą zespołu, a więc Bone Thugs. Pełna tracklista liczy sobie 15 utworów, w których jako goście pojawiają się m.in. Yelawolf, Bun B, Jonathan Davis z Korn, a także pozostali Bone Thugsi. Głównym singlem promującym longplay jest kawałek "Coming Home".

video
dodano: 2013-10-12 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Andre Nickatina - Ho' Lat ft. Krayzie Bone

Cali meets Midwest! Ikona Bay Area Andre Nickatina, dawniej znany jako Dre Dog zaprasza do nowego singla ikonę midwestowej sceny, Krayzie Bone'a z Bone Thugs N' Harmony i w ten sposób otrzymujemy klip promujący album zatytułowany po prostu "Andre Nickatina" (gdzie gościnnie pojawili się też m.in. Richie Rich, Mac Mall czy Messy Marv).

Klip, który ewidentnie wykazuje u głównego bohatera nadmierną inspirację techniką buła i łokieć ćwiczoną najprawdopodobniej w Trondheim pod okiem Bonusa BGC. Kołowrotki również można uświadczyć.

dodano: 2013-04-07 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

"Revolutionary But Gangsta" było pierwszym albumem dead prez, który usłyszałem, a miało to miejsce gdzieś w okolicach 2005. Pamiętam jak zastanowiałem się czemu ludzie tak to propsują, być może ze względu na słabszą znajomość angielskiego i rapu. Przez lata tkwiłem w przeświadczeniu, że debiutanckie "Let's Get Free" to jest coś, a potem było już słabiej. Do tego roku, który przyniósł nam warszawski koncert, na którym niestety usłyszeliśmy tylko M1'a. Po latach dopiero słyszę, że dead prez byli jednymi z naprawdę niewielu raperów kojarzonych z NYC, którzy umieli wykorzystać południowe patenty, a przede wszystkim rytmikę w sposób twórczy i drapieżnie efektowny.

W Source'ie ta płyta dostała 4,5 mikrofonu na 5 i bardzo słusznie. Jest odważna, flow jest świeże do dzisiaj, a teksty są bardzo konkretne - u dead prez raczej nie ma innych przypadków. Do dziś z ust członków zespołu słyszymy, że nie mają nic przeciwko mainstreamowemu rapowi, ale wbić się do domów szerokiego odbiorcy z czymś takim? Huh. To jest dopiero coś.

dodano: 2012-10-01 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

"Baby Face Killa", najnowszy darmowy projekt spod ręki Freddiego Gibbsa, obsadzony jest mocniej niż wiele legalnych albumów w mainstreamie.

Obok bezkompromisowego i wyrazistego gospodarza pojawiają się tu bowiem na mikrofonie takie postaci jak Krayzie Bone, Jadakiss, Young Jeezy, Jay Rock, Z-Ro, Curren$y czy Dom Kennedy. Do tego bity podrzucili m.in. Statik Selektah, SMKA i Cookin' Soul. Czy naprawdę muszę was jeszcze kogoś zachęcać do sprawdzenia tego materiału?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-07-03 13:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)To co widzicie powyżej to nowy utwór Krayzie, który nosi tytuł "Explosive". Kawałek ten pochodzi z czwartej odsłony Fixtape, o podtytule "Under The Influence", którego premiera odbędzie się 30 sierpnia. To nie wszystko, słuchy chodzą o nowej płycie Bone'a, która wyjść ma jeszcze w tym roku i nazywać się ma "Chasing the Devil". Nie wiem jak Wy, ale ja czekam.