Yelawolf publikuje kolejny świetny numer przed premierą "Trunk Muzik 3"

Na temat Yelawolfa od dłuższego czasu nie pojawiały się na naszych łamach żadne wieści, ale dzięki najnowszemu kawałkowi tego "ghetto cowboya" możemy z przyjemnością to zmienić. Reprezentant Alabamy opublikował na swoim kanale numer "Elvis Messy", który jest zapowiedzią płyty "Trunk Muzik 3". Fani Yeli pamiętający jeszcze pierwsze "Trunk Muzik" powinni być zadowoleni - track w piękny sposób nawiązuje do klimatu tej płyty i podziemnych dokonań Athy.

W ramach podgrzania atmosfery przed premierą "trójki" raper co tydzień publikuje kolejny freestyle. Projekt ma ukazać się w pierwszym kwartale tego roku.

YelaWolf "Elvis Messy" Freestyle

Tagi: 

sfsd
Dobrze, bo rzadko zawodzi.
the social one
Yela to Yela, wieczny props, ale imo bardziej do mnie przemawia klimat z love story i trial by fire
PZN
Pop the trunk, dobrze że wraca ze starym klimatem. Mam nadzieję.
wieprz graniecki
Yelawolf jak zwykle kozak
Anonim
To freestyle są teraz pisane na kartkach? Spoko.
okk
zawsze były
incoG
Jest tam chyba taka niepisana "zasada", że jak zwrotka jest napisana na szybko, praktycznie zaraz przed wejściem do studia, to można uznać to za freestyle, ale głowy nie dam za to uciąć. Trzeba wezwać fachowca
Anonim
No no dokładnie tam freestyle równie dobrze można nazwać kawałek napisany, nagrany na spontanie. Tam nawet często raperzy proszeni o freestyle w radiu lecą zwrotke napisaną wcześniej i wkutą na pamięć, taki the game np. to nawet w kilku różnych radiach to samą zwrotkę nawijał przez cały rok i afera była. Jednocześnie freestyle battle takie jak w pl że lecisz z głowy tam istnieją, nawet tam to powstało, tylko przez tyle lat freestyle zmienił się w coś takiego jak teraz że pogubić się można, rzeczywiście trzeba by spytać jakiegoś znawcy tematu.
Specjalista lol
Niepisana zasada mówi, że freestyle to zwrotka napisana w kwadrans lub mniej. Nawet na polskiej scenie mamy takie przykłady (Miszmasz freestyle Queby z Eklektyki), a w USofA jest tego na pęczki
un
ALE ROZPIERDOL! Ludzie tutaj tego nie czują, bo mają rozjebane głowy polskim syfem
incoG
Yelawolf na takim bicie to pe-tar-da

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>