James Blake

James Blake

kategorie:
dodano: 2024-06-30 22:45 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólna płyta Lil Yachty i Jamesa Blake'a.

Tracklista:

01. Save the Savior
02. In Grey
03. Midnight
04. Woo
05. Bad Cameo
06. Missing Man
07. Twice
08. Transport Me
09. Run Away from the Rabbit
10. Red Carpet

dodano: 2018-08-07 09:55 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Oficjalną datę wydania wyczekiwanego "Astroworld" Travisa Scotta poznaliśmy zaledwie kilka dni przed premierą, ale nie ma co się oszukiwać, wszystko było dobrze zaplanowane. Dowodem na to może być najnowszy klip rapera z Houston, który zrealizowany został do utworu "Stop Trying To Be God", przy którym współpracował m.in. z Steviem Wonderem, Kid Cudim, Philipem Bailey'em i James'em Blake'iem. Travis zawsze był kojarzony z bardzo dobrymi, trippy, teledyskami, ale w przypadku "Stop Trying To Be God" przeszedł samego siebie. Wizualizacja wyreżyserowana przez Dave'a Meyersa wniosła ten utwór na inny poziom. Sprawdźcie w rozwinięciu.

video
dodano: 2018-02-17 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Inspirowany filmem "Wilk z Wall Street", teledysk promuje objęty naszym patronatem soundtrack do filmu "Black Panther" oraz nadchodzący album Jay Rocka. Za klip odpowiada ekipa Little Homies, a za bit Mike WiLL Made-It.

dodano: 2013-10-15 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

James Blake Feat. Chance The Rapper "Life Round Here" (Official Video)

Dlaczego: James Blake to gość, którego ostatnio pełno jest wszędzie - w rankingach, podsumowaniach, listach przebojów. Pochodzący z Londynu 25-latek w nowym singlu połączył siły z przedstawianym przez nas kilkukrotnie Chance The Rapperem z Chicago. Efektem jest "Life Round Here" zobrazowane kozackim klipem Nabila - lowrider w ruchu lewostronnym i piraci z Somalii to tylko część dziwnych rzeczy, które się za tym kryją.