Lil Durk, Benny The Butcher, Bun B & Cory Mo i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Mamy koniec tygodnia, czas zatem na najważniejsze premiery mijających siedmiu dni. Dostaliśmy prawdziwy zalew interesujących płyt.

Zaczynamy od Lil Durka. Jedna z największych gwiazd chicagowskiej sceny wydała swój najnowszy projekt "7220", wśród gości między innymi Gunna. Fani Griseldy na pewno zacierali ręce na "Tana Talk 4" Benny'ego The Butchera. Już mogą sprawdzać ten materiał, produkcją zajęli się Alchemist i Daringer. Bun B i Cory Mo wydali "Mo Trill", krążek idealnie skrojony pod miłośników starego dobrego brzmienia prosto z Houston.

Oprócz tego Young Roddy, ziom Curren$y'ego i członek Jet Life Crew wjechał z płytą "Never Question God". Na niej mikrofonowo wspierają go, chociażby Conway The Machine, Stove God Cooks czy Killer Mike. Jeśli tęsknicie za Slaughterhouse, możecie już zabierać się za wspólny album KXNG Crookeda i Joella Ortiza "The Rise & Fall Of Slaughterhouse" tłumaczący poniekąd, co się stało z grupą po krążku wydanym w Shady Records i dlaczego nic nowego od tamtego momentu od czwórki raperów nie dostaliśmy. Fani abstrakcyjnego rapu pewnie czekali na Fly Anakina i jego prawdziwy solowy debiut pt. "Frank". Jeden z bitów na niego dostarczył nie kto inny, tylko the one and only Madlib. Poza tym Elzhi i Georgia Anne Muldrow nagrali "Zhigeist", wydawnictwo, w którym El oczywiście odpowiada za rapy, a Georgia usiadła za konsoletą i klawiszami, zajmując się muzyką. Swoje trzy grosze do premier dodali również Yelawolf i Shooter Jennings, którzy wypuścili "Sometimes Y" oraz Dave East z epką "How Did I Get Here". Na koniec jeszcze wspomnijmy tylko, że wrócił również Soulja Boy. Jego "Big Draco 3" także jest już dostępne na platformach streamingowych. Wszystkie tracklisty do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Lil Durk "7220"

Benny The Butcher "Tana Talk 4"

Bun B & Cory Mo "MoTrill"

Young Roddy "Never Question God"

KXNG Cooked & Joell Ortiz "Rise & Fall Of Slaughterhouse"

Fly Anakin "Frank"

Elzhi & Georgia Anne Muldrow "Zhigeist"

Yelawolf & Shooter Jennings "Sometimes Y"

Dave East "How Did I Get Here"

Soulja Boy "Big Draco 3"

Lil Durk - Golden Child (Official Music Video)

Benny The Butcher - 10 More Commandments (feat. Diddy) (Official Video)

(Official Video) Bun B & Cory Mo Ft. Talib Kweli, Tobe Nwigwe & David Banner "HESITATE"

Young Roddy - "Weed & Women" [Official Video]

KXNG CROOKED & JOELL ORTIZ FEATURING BLAKK SOUL: VACANCY (OFFICIAL VIDEO)

Fly Anakin - No Dough (Prod. by Madlib) (Official Video)

Elzhi & Georgia Anne Muldrow - Strangeland

Yelawolf & Shooter Jennings "Radio" [Music Video]

Dave East Feat. Trae Tha Truth - Crash Out (Official Music Video)

Soulja Boy (Draco) - Put That Shit On (Official Video)

majster loko
Jeszcze Softheart - weather patterns
BoomBap 90
Właśnie przesluchałem ten album wiem że gość jest z Massachusetts ale co to ma wspólnego z rapem? Dla mnie nie ma nic wspólnego ale to jest moje zdanie.
Boombap'90s
Po trzykrotnym przesłuchaniu tych albumów moja lista osobista wygląda następująco: Elzhi & Georgia Anne Muldrow "Zhigeist", Bun B & Cory Mo "MoTrill", KXNG Cooked & Joell Ortiz "Rise & Fall Of Slaughterhouse", Benny The Butcher "Tana Talk 4", Dave East "How Did I Get Here", Fly Anakin "Frank", Young Roddy "Never Question God", Yelawolf & Shooter Jennings "Sometimes Y"

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>