Kanye West, Conway The Machine, Kodak Black, Earthgang i inni - najważniejsze premiery tygodnia

W ostatnim tygodniu nowa muzyka była na drugim planie, dlatego z opóźnieniem prezentujemy Wam wykaz premier.

Kanye West wypuścił do sieci "DONDĘ 2". Kontynuacja płyty sprzed roku ma szesnaście numerów i jest dostępna tylko i wyłącznie na Stem Playerze. Dostęp do niego kosztuje 200 dolarów. Co ciekawe, nie wiadomo jeszcze czy mówimy o finalnej wersji krążka. Więcej informacji TUTAJ. Kto tam dalej powydawał nowe rzeczy? Z albumem wjechał Kodak Black. "Back For Everything" to aż dziewiętnaście numerów, a gościnnie tylko Lil Durk. Fani klasycznego brzmienia w końcu mogą sprawdzać "God Don't Make Mistakes" Conway'a. Wśród gości między innymi Jill Scott, Lil Wayne i Rick Ross, a wśród producentów Daringer, Alchemist, Bink, J.U.S.T.I.C.E. League i Hit-Boy. Miłośnicy rzeczy od Dreamville też mogą się zabierać za odsłuch "GHETTO GODS", nowego projektu od EARTHGANG. Co poza tym?

Robert Glasper wydał naładowaną gośćmi trzecią część Black Radio, a Jazz Cartier wrócił z "The Fleur Print (Vol. 2) czyli rozszerzoną wersją jedynki. Poza tym ziomek Young Dolpha Big Scarr wydał edycję deluxe swojej płyty z 2021 roku. "Big Grim Reaper: The Return" dodatkowo zawiera drugi krążek składający się z trzynastu utworów. Oprócz tego T.F, człowiek związany z Flee Lordem, nagrał solówkę na bitach Roca Marciano i Mephuxa, więc mamy coś znów dla tych, którzy szukają raczej klasycznych rzeczy. Dla nich również jest epka Mach-Hommy'ego "Dump Gawd: Triz Nathaniel". To cztery numery, na razie do odsłuchu tylko przez stronę rapera. Wartwa muzyczna jest dziełem Conductora Williamsa. Na koniec - powrót zaliczył legendarny KRS-One z krążkiem "IMAMCRU12". Wszystkie streamy i tracklisty do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych. Linki do poszczególnych nowości:

Kodak Black "Back For Everything"

Conway The Machine "God Don't Make Mistakes"

EARTHGANG "Ghetto Gods"

Robert Glasper "Black Radio III"

Jazz Cartier "The Fleur Print Vol. 2"

Big Scarr "Big Grim Reaper: The Return"

T.F, Roc Marciano & Mephux "Blame Kansas"

Mach-Hommy "Dump Gawd: Triz Nathaniel"

KRS-One "IMAMCRU12"

Kodak Black - Take You Back feat. Lil Durk [Official Audio]

John Woo Flick (with Benny The Butcher & Westside Gunn)

EARTHGANG - All Eyes On Me [Official Music Video]

Robert Glasper - Black Superhero (Official Music Video)

Time Zone

Big Scarr - Fu*c The Rap Game [Official Music Video]

T.F x Conway The Machine x Roc Marciano - Olathe (Prod. Mephux) (New Official Audio)

KRS-One - The Beginning (Official Music Video)

Lil sqqa
Jedyny który trzyma popkiller przy życiu, Pozdrawiam!
Jeszcze jedno.
Pan Bartosz jako jedyny nie segreguje zbytnio komentarzy. Chyba, że ktoś inny za tym stoi.
No
Wkońcu coś o muzyce. Bo już bokiem mi wychodzi trąbienie ciągle o wojnie.
Gnur
Nowy Kodak na propsie, Donde 2 też sprawdze.
Komsi
Donda 2 buja w chuj, wiem, że wielu ludzi krytykuje tą płytę, ale mi mega siadło i pewnie po czasie zostanie doceniona jak TLOP czy Yeezus
Boombap'90s
Komsi nie wiem ile ty masz czy jesteś rocznikiem 97 póżniej nie będę się tutaj z tobą kłócić o to jeżeli na ciebie Donda 2 buja w huj twoja sprawa widocznie wychowałeś się na innej muzie niż ja nie wiem ile ty słuchasz rapu powtórzę rapu nie to co teraz wychodzi (oczywiście są wyjątki tylko trzeba znać się na sprawie) jeżeli na ciebie Donda 2 Yeezus Kanye'go to jest rap ok ale dla mnie słuchacza rapu i nie tylko z blisko 25-letnim stażem nie jest do przyjęcia to co teraz wydaje Kanye West słyszałem jego najnowszą płytę i według mnie jedynym wartym artystą tu bardziej chodzi o artystkę tzn o Alicię Keys reszta gości rzecz gustu ale ja nawet nie uznaję tego za rap tzn chodzi mi tu o gości nie o samego Kanye'go chociaż do niego też bym się przyczepił za mało rapu za to za dużo vocoderu i śpiewu kiedyś Kanye więcej rapował niż śpiewał ale to jest moje osobiste zdanie do tego i komentarz jeżeli chodzi o nową płytę Kanye'go bardziej mi siada i to na bank nowa płyta Krs One'a niż nowa płyta Kanye'go wiadomo rzecz gustu każdy lubi co chcę nikomu nie narzucam swego gustu
Komsi
To po co się produkujesz oldheadzie
Boombap'90s
to jednak jesteś dzieckiem naprawdę żal mi ciebie dzieciaku oldhead śmieszne to co piszesz naprawdę naucz się pisać po polsku ty myślisz dzieciaku że ja nie wiem co to oznacza oldhead czy boomer wasze słowa naprawdę są śmiechu warte i żałosne jestem ciekaw czy w realu byś mi to powiedział kid.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>