DaBaby & NBA YoungBoy, King Von, RZA, Onyx i inni - najważniejsze premiery tgodnia

Mamy weekend, dlatego czas na zebranie najważniejszych premier tygodnia.

Na pierwszy ogień idzie wspólna płyta DaBaby'ego i NBA YoungBoya "BETTER THAN YOU". Panowie serwują nam ledwie dwanaście numerów, a na bitach między innymi Cardo. Wjechał też zapowiadany od jakiegoś czasu pośmiertny krążek King Vona "What It Means To Be King". Wśród gości 21 Savage, G Herbo, Fivio Foreign i Moneybagg Yo. Z nowym wydawnictwem zjawili się Chuck English i Sir Michael Rocks, czyli The Cool Kids. Ich "BEFORE SHIT GOT WIRD" to aż 21 tracków, daje to godzinę muzyki.

Co dalej? Wspólną epkę wypuściły prawdziwe legendy - RZA i DJ Scratch. Na "Saturday Afternoon Kung Fu Theater" ten pierwszy zajął się tylko rapem, drugi przejął w całości obowiązki produkcyjne. Miłośnicy klasycznego brzmienia powinni też sprawdzić nowy materiał Onyx "1993" oraz epkę Your Old Drooga i Nicholasa Cravena "YOD Wave". Oprócz tego jeden z najciekawszych zawodników Michigan trapu BabyTron wydał swojego "Megatrona", brytyjski raper Kojey Radical nagrał "Rason To Smile", a iayze wjechał z albumem "Virtuous". Wszystkie nowości do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych. Linki do poszczególnych nowości:

DaBaby & NBA YoungBoy "BETTER THAN YOU"

King Von "What It Means To Be King"

The Cool Kids "BEFORE SHIT GOT WEIRD"

RZA & DJ Scratch "Saturday Afternoon Kung Fu Theater"

Onyx "1993"

Your Old Droog & Nicholas Craven "YOD Wave"

BabyTron "Megatron"

Kojey Radical "Rason To Smile"

iayze "Virtuous"

DaBaby X NBA YoungBoy - NEIGHBORHOOD SUPERSTAR [Official Video]

King Von & Lil Durk - Evil Twins (Official Lyric Video)

The Cool Kids, 6LACK & JID - LIGHTWERK (Official Audio)

RZA, DJ Scratch - Fate of the World (Official Music Video)

Ruff & Rugged

Your Old Droog - Purple Rain Freestyle (Game, Blouses)

BabyTron - Peachtree (Official Video)

Kojey Radical - Payback (feat. Knucks)

iayze - 556 [Green Tip] (Official Music Video)

Dede
Z powyżej wymienionych to King Von ich przerastał zdecydowanie, bardzo dobry Story Teller! A ci DaBaby czy Nba nawijają cały czas o tym samym, na podobnych beatach... O vvs i lean. Szkoda King Vona, bardzo..... Polecam tym co nie znają kawałek "Took Her To The O" albo Grandson for President
BoomBap 90
Dziecko z którego rocznika jesteś że tak piszesz, kurwa to jest twoje zdanie że ten śp.King Von przerasta zdecydowanie ich kogo masz na myśli Onyx, RZA & DJ Scratch, The Cool Kids czy innych wykonawców tutaj wymienionych przez autora tego newsa jeżeli dla ciebie śp. King Von jest najlepszy to dla mnie Onyx Rza Dj Scratch i The Cool Kids przy tym śp. King Von'ie wymiatają i też mogę napisać że to zdecydowanie przerasta ciebie i tego śp.King Vona kurwa to jest tylko kwestia gustu nie każdemu musi się podobać np Onyx czy też śp. King Von.
Dede
Umiesz czytać ze Zrozumieniem Baranie? Gdzie napisałem że przerasta Rza? Zacytuj?? Wymieniłem tylko DaBaby oraz NBA YoungBoy..... Naucz się czytać
Boombap'90s
po pierwsze czy ja ciebie obraziłem nazwałem ciebie Baranem no nie to ci odp.SAM JESTEŚ BARANEM BEZ MÓZGU DZIECIAKU A CZYTAĆ TO JA UMIĘ MOGŁEM SIĘ POMYLIĆ BARANIE JESTEM TYLKO CZŁOWIEKIEM BARANIE.
BoomBap 90
Z powyżej wymienionych nowości płytowych moja osobista lista wygląda następująco: Onyx "1993", RZA & DJ Scratch "Saturday Afternoon Kung Fu Theater", The Cool Kids "BEFORE SHIT GOT WEIRD", Your Old Droog & Nicholas Craven "YOD Wave", Kojey Radical "Rason To Smile".
Miami stick drill
King Von nawet nawet ale słabe beat'y bierze, a dobrych producentów w Chicago nie brakuje przecież. Oni tam hajs pompują a lepsze brzmienie mają typy z podziemia co robią tradycyjny drill. NBA Youngboy moim zdaniem lepszy (i nie nawija tylko o lean i vvs jak to niektórzy mówią) ale ten album chyba odpuszczę bo za DaBaby nie przepadam i nie rozumiem fenomenu. RZA też będzie sprawdzone, Onyx szanuje ale nie mam ochotyteraz słuchać, z nowszych to słyszałem album z Snowgoons i szału nie było, stare lepsze. Ogólnie te premiery to ja wiem skąd pomysł macie i zawsze to tam widzę wcześniej ale jednak jakoś fajnie coś takiego zobaczyć na popkiller.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>