Shady XV

Shady XV

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-23 19:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"Shady XV" (tutaj nasza recenzja) czyli kompilacja przygotowana na 15-lecie Shady Records kryje parę ciekawych kooperacji - jest nią na pewno detroitowski home-anthem, w którym krzyżują się zarówno różne pokolenia jak i różne klimaty a obok siebie nawijają Eminem, Royce, Danny Brown czy Big Sean. Teraz numer doczekał się klipu.

Przypomnijmy, że swój oficjalny remix rzucili również jakiś czas temu inni MC z Detroit - m.in. Guilty Simpson, Black Milk, Trick Trick czy Boldy James.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-12-30 17:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 17)

'Ho, ho, to już 15 lat? Zaiste, jak ten czas mija. Aż tyle czasu minęło od założenia "osobistej" wytwórni najważniejszego obecnie rapera w biznesie. Przez 15 lat, od wydania "The Slim Shady LP", Shady Records wydało łącznie ponad dwadzieścia krążków - Eminema, D12, Obie Trice'a, Slaughterhouse, Yelawolfa... - z czego większość z nich to ultrapopularne albumy, krążki złote i platynowe, a nawet diamentowe ("Marshall Mathers LP" i "Eminem Show"). By uczcić tę rocznicę, Shady Records wypuściło więc w listopadzie dwupłytową kompilację "Shady XV".

Mamy więc dwa dyski po brzegi wypełnione wysokiej jakości sztosami - zacznijmy więc od pierwszej płyty, premierowego materiału od Ema i spółki. Prześledźmy go - kawałek po kawałku. Tym razem urozmaicimy nieco sprawy i każdy kawałek poddamy osobnej ocenie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-24 20:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Już jutro do sklepów trafia specjalna kompilacja SHADYXV, wypuszczona z okazji 15-lecia Shady Records. Dziś dostajemy klip do znanego od jakiegoś czasu "Guts over fears", w którym pojawia się Sia.

Tagi:
dodano: 2014-11-11 18:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 6)

Album "SHADY XV" jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Eminem w zeszłym tygodniu ogłosił, że niedługo pojawi się "SHADY CXVPHER" i w końcu został on opublikowany. Zostaliśmy na nim uraczeni prawie 20-minutami świetnych freestyle'ów acapella członków grupy Slaughterhouse, Yelawolfa oraz oczywiście samego Eminema. Każdy MC rapował w scenerii najlepiej odzwierciadlającej skąd pochodzi.

Oprócz cypheru dostaliśmy nowy track promujący projekt "SHADY XV" i jest nim "Detroit Vs. Everybody", które jak łatwo się domyśleć zawiera zwrotki artystów pochodzących tylko z D-Town. Na bicie Statika Selektah rapują Slim Shady, Big Sean, Royce Da 5'9, Danny Brown, Trick Trick oraz popularna ostatnio raperka Dej Loaf.  Kompilacja "Shady XV" ujrzy światło dzienne 24 listopada, natomiast w rozwinięciu możecie już teraz sprawdzić cypher oraz utwór "Detroit vs. Everybody".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-25 08:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 6)

Stare, chińskie porzekadło mówi wyraźnie: "Eminema nigdy za wiele". Sam Slim Shady najwidoczniej je zna, gdyż stosuje się do niego nad wyraz ochoczo. A ja jestem uczynnym człowiekiem, dlatego gdy tylko znalazłem w sieci utwór "Guts Over Fear", od razu postanowiłem się nim z wami podzielić. Mogliście już usłyszeć jego fragment w zwiastunie nowego filmu z Danzelem Washingtonem, pt. "The Equalizer". Warto odnotować, że gościnnie w refrenie udziela się znakomita piosenkarka Sia. Utwór wraz z trailerem znajdziecie, rzecz jasna, w rozwinięciu newsa. A na deser, wiadomość o... No właśnie, wszystko wskazuje na to, że mowa o nowym albumie Marshalla, który miałby się ukazać jeszcze w tym roku!