Brockhampton

Brockhampton

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-17 10:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Po ponad dziesięciu latach wspólnego nagrywania jeden z najciekawszych hip-hopowych składów ostatnich lat robi sobie przerwę. Oficjalnej przyczyny nie podano.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-16 17:16 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Piąty już album internetowego boys bandu, jak sami określają siebie Brockhampton. Oprócz wszystkich członków grupy, gościnnie udzielili się tu między innymi: slowthai, Deb Never, czy Ryan Beatty.

 

 

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2019-12-11 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Zespół, który wystąpi w przyszłym roku w Warszawie, publikuje kolejny klip promujący ich tegoroczny krążek, "GINGER". Tym razem trafiło na najpopularniejszy kawałek płyty "SUGAR". Teledysk, w którym możemy zobaczyć kosmitę czy diabła, wyreżyserował lider grupy Kevin Abstract.

Tagi:
dodano: 2019-12-06 19:09 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Orange Warsaw Festival rzuciło dziś line-upową bombę, której raczej nikt się nie spodziewał. Na imprezie zagrają autorzy "IGORA" i "So Much Fun", czyli jednych z najlepszych krążków tego roku oraz BROCKHAMPTON, "pierwszy hip-hopowy boysband".

dodano: 2019-09-16 11:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 5)
Dreamville

W poprzednim tekście przypomnieliśmy o ciekawych premierach hiphopowych z Polski. Grzechem byłoby nie wspomnieć również o Stanach Zjednoczonych, gdzie tytuły były równie ciekawe, co zróżnicowane.Od zwrotek pełnych pieniędzy aż do poruszania problemów społecznych. Powodów do narzekań nie mieli fani mumble rapu, mocnych, technicznych linijek, eklektycznych podkładów czy trapu.

dodano: 2019-01-24 16:37 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Mala scena splasha! przy plaży

Rekord! Po raz ósmy z rzędu i do tego tak szybko jak nigdy wcześniej - splash! Festival ogłasza "sold out" - wszystkie kategorie biletów zostały wyprzedane. Podczas 22. edycji największego niemieckiego hiphopowego festivalu zobaczymy m. in. A$AP Rocky`ego, który w ubiegłym roku trzecim albumem "Testing" podbił playlisty słuchaczy, zwycięzcę nagrody Grammy Chance The Rappera i masę gwiazd lokalnej niemieckiej sceny rap.

dodano: 2018-12-09 16:30 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
koncert K.I.Z. podczas 20 edycji splash! Festivalu

Nareszcie mamy przyjemność ogłosić pierwszy line up update 22. edycji splash! Festivalu, a wśród ogłoszeń m. in. Brockhampton, Suicideboys, Flatbush Zombies i wielu innych. Wszystkich artystów posłuchasz na oficjalnej splashowej! playliście Spotify: http://bit.ly/spotifysplash. Kto wie, może niedługo dodamy tam kolejnych wykonawców? Warto przypomnieć, że w roku ubiegłym festival został wyprzedany już na początku lutego. Druga pula została właśnie wyprzedana, a my ruszamy ze sprzedażą ostatniej, dlatego nie zwlekajcie zbytnio z kupnem karnetów. Do zobaczenia w Ferropolis!

kategorie:
dodano: 2018-09-21 11:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolektyw Brockhampton serwuje pierwszy album od czasu odejścia z ekipy Ameera Vanna, kontynuujący serię z 2017 gdy dostarczyli nam 3-częściowe "Saturation". "Iridsescence" jest pierwszą częścią nowej trylogii "The Best Years Of Our Lives". Album został przygotowany podczas 10-dniowej sesji w legendarnym studio Abbey Road w Londynie. 

dodano: 2018-04-01 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

To oznacza, że nadchodzący album grupy, "PUPPY" będzie wydany nakładem tego właśnie labelu. Wcześniej grupa bardzo stawiała na niezależność, ale jak zapewnia lider zespołu, Kevin Abstract dołączenie do wytwórni nie wpłynie w żaden sposób na muzykę, charakterystyczne teledyski, czy wizerunek Brockhampton. O wszystkim poinformował Abstract za pośrednictwem Twittera i Instagrama.

dodano: 2018-01-11 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Nie było takiego podsumowania czy rankingu na zagranicznych portalach, w którym nie zagrzałby sobie miejsca któryś z krążków grupy Brockhampton. A wydali ich w trakcie poprzedniego roku aż trzy, co ciekawe wszystkie przyjęte bardzo dobrze, zarówno przez fanów jak i krytyków. Złożony z niewiadomej ilości członków, zespół dowodzony przez Kevina Abstracta działa na terenie South Central w Los Angeles i po udanym roku 2017 ma duże plany na rok 2018, a wy musicie ich bliżej poznać, by się na nie przygotować!

Tagi: