Lex Luger

Lex Luger

kategorie:
dodano: 2022-11-20 19:50 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólna płyta Juicy J'a i Lexa Lugera.

Tracklista:

01. Night In The Club
02. Cause I Live It feat. Wiz Khalifa
03. Be Careful feat. Finesse2Tymes
04. Big Triece Talk
05. Hit The Smoke
06. Coinbase
07. Kill Dat Sh.. feat. BeatKing & Lil Keke
08. Respectfully
09. R.I.P.
10. I Got
11. Send Her Down
12. Shrooms (Remix) feat. LXST CXNTURY
13. Clap feat. Trey Drizzle
14. Mind Yo Business feat. La Chat
15. Let It Go
16. Hot Sauce
17. Know What's In It
18. Outro

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-02 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Curren$y połączył siły z trzęsącym w latach 2010-2011 sceną producentem Lexem Lugerem (wyprodukował on. m.in. takie hity jak "BMF" Ricka Rossa, "Hard In The Paint" Waka Flocki czy "H-A-M" Kanye Westa i Jay'a Z) na nowej EPce. Jest to już 5 projekt rapera w tym roku, a zapowiada on jeszcze 4 kolejne. Na składającym się z 6 utworów "The Motivational Speech" jedynym gościem jest OJ Da Juiceman. Nową epkę Curren$y'ego i Lexa Lugera możecie sprawdzić w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2017-10-02 12:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Curren$y połączył siły z trzęsącym w latach 2010-2011 sceną producentem Lexem Lugerem (wyprodukował on. m.in. takie hity jak "BMF" Ricka Rossa, "Hard In The Paint" Waka Flocki czy "H-A-M" Kanye Westa i Jay'a Z) na nowej EPce. Jest to już 5 projekt rapera w tym roku, a zapowiada on jeszcze 4 kolejne. Na składającym się z 6 utworów "The Motivational Speech" jedynym gościem jest OJ Da Juiceman

dodano: 2014-05-11 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Chociaż obecnie większy fejm zbierają Young Chop, DJ Mustard czy Mike Will Made It warto przypomnieć sobie o takim producencie jak Lex Luger. Twórca świetnych bitów do takich bangerów jak "B.M.F. (Blowin' Money Fast)" czy "Hustle Hard" wypuścił ostatnio materiał w koooperacji z innym beatmakerem i to takim, który dosyć znacznie wymyka się z ram hip-hopu. Otóż na"Low Pros EP 1" Lexa wspiera A-Trak, a żeby było ciekawiej podkłady współprodukuje m.in. Metro Boomin znany z bitów dla takich postaci jak Future, Rich Homie Quan czy chociażby ekipy Migos.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-07 18:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

W zeszłym tygodniu zaprezentowaliśmy wam pierwszy singiel z nadchodzącego albumu producenckiego A-Traka, którym był "Humphrey" z Cam'ronem. Teraz kanadyjski artysta postanowił odejść trochę od oldschoolowego klimatu, który zaserwował nam w pierwszym utworze z "Federal Reserve EP" i połączył siły z, nikim innym, a samym Lexem Lugerem. Młody producent, który kilka lat temu wypromował brzmienie, panujące obecnie w mainstreamowym rapie w USA, nie był ostatnio szczególnie aktywny i słuch o nim zaginął. Teraz postanowił o sobie przypomnieć w mocnym stylu i własnie z A-Trakiem, jako duet o nazwie Low Pros stworzyli konkretny banger na który zaprosili dwóch popularnych raperów z Atlanty - Young Thuga i PeWee Longwaya. "Jack Tripper" możecie sprawdzić w rozwinięciu.

dodano: 2013-02-05 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Ogrom produkcji, które dostawaliśmy w przeciągu ostatnich miesięcy od Curren$y'ego nie powinien osłabiać naszej uwagi, bo ten wyleniały wariat wciąż potrafi robić to jak nikt inny w grze. Dowodem ma być m.in. nowy mixtape zatytułowany "New Jet City". Produkcja w stosunku do dotychczasowych mixtape'ów zrealizowana dużo mniej luźno, a bardziej jak pełny, oficjalny album. Sam fakt, że gościnnie pojawiają się m.in. Jadakiss, Wiz Khalifa, French Montana czy Rick Ross. Wśród producentów znaleźli się m.in. DJ Toomp, Harry Fraud, Cardo, Statik Selektah czy Lex Luger.

dodano: 2011-12-27 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)
Choć święta dopiero co się skończyły, ta charakterystyczna atmosfera nadal jest wyczuwalna. Smoke DZA, aby umilić nam ten okres, przygotował dla fanów najnowszy materiał.

Jest to zawierająca dziewięć utworów EP-ka, którą pobrać możemy zupełnie darmowo.