Jaden Smith

Jaden Smith

kategorie:
dodano: 2020-11-26 13:25 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy album Jadena Smitha to koncept album, który cofa nas w czasie, do momentu kiedy Jaden miał 15 lat i był przed procesem tworzenia jego debiutanckiego albumu "SYRE". Jedynymi gośćmi na płycie są Juistin Bieber i Raury.

SPRAWDŹ RESZTĘ SIERPNIOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-01-16 16:09 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Drugi solowy album syna Willa Smitha. Gościnnie usłyszymy tutaj między innymi: jego siostrę - Willow, a ponadto A$AP Rocky'ego, Kid Cudiego, Tylera, the Creatora oraz Trinidad Jamesa.

 

 

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2019-09-16 11:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 5)
Dreamville

W poprzednim tekście przypomnieliśmy o ciekawych premierach hiphopowych z Polski. Grzechem byłoby nie wspomnieć również o Stanach Zjednoczonych, gdzie tytuły były równie ciekawe, co zróżnicowane.Od zwrotek pełnych pieniędzy aż do poruszania problemów społecznych. Powodów do narzekań nie mieli fani mumble rapu, mocnych, technicznych linijek, eklektycznych podkładów czy trapu.

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-26 03:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Do line-upu Fest Festival, zaplanowanego na 23 i 24 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie dołączył właśnie Jaden Smith – jeden z największych młodych talentów zza oceanu. Poza Amerykaninem, wśród ogłoszonych przedstawicieli rapowej sceny są m.in. Wu-Tang Clan, Sokół czy Otsochodzi.

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-04-12 11:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Jaden - SOHO

Chociaż od premiery "The Sunset Tapes: A Cool Tape Story" minęło już prawie pół roku, Jaden Smith konsekwentnie przypomina o tym wydawnictwie, jednocześnie podsycając oczekiwania względem nowych nagrań. "SOHO" to spokojny i wychillowany utwór, okraszony świetnie dopracowanym teledyskiem.

kategorie:
dodano: 2018-11-27 23:55 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Trzecia część serii mixtape'ów Jadena została wydana równo rok po premierze jego debiutanckiego albumu, "SYRE". Sam Jaden mówi, że dedykuje ten krążek wszystkim kobietom, które spotkał w swoim życiu.

Tracklista:
1. SOHO
2. A Calabasas Freestyle
3. Play This On A Mountain At Sunset
4. Plastic
5. Distant
6. Better Things
7. Yeah Yeah
8. SYRE in Abbey Road
9. Ten Ten
10. FALLEN Part 2
11. Rollin Around

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-23 03:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jaden Smith - Plastic

Klip promujący "The Sunset Tapes: A Cool Tape Story" czyli najnowszy projekt młodego Smitha.

Tagi:
video
dodano: 2018-09-19 14:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Patrzenie na twórczość Jadena Smitha tylko i wyłącznie przez pryzmat sławy ojca już dawno nie ma racji bytu, a najlepszym tego dowodem jest nowy klip rapera. Świetnie brzmiący i ciekawie nawinięty singiel "The Passion" pochodzi z albumu "SYRE" wydanego w listopadzie ubiegłego roku. Jak można zauważyć, teledysk został zrealizowany tego samego dnia, w którym Jaden zobrazował kawałki "Icon" oraz "George Jeff".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-04 21:09 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"SYRE" to debiutanki album Jadena, którego gościnnie wspierają A$AP Rocky oraz Raury. Za dystrybucję albumu odpowiada wytwórnia Jaya-Z, Roc Nation. Płytę promują takie kawałki jak "Batman" czy "Icon".

Tracklista:

1.B

2.L

3.U

4.E

5.Breakfast (Ft. A$AP Rocky)

6.Hope

7.Falcon (Ft. Raury)

8.Ninety 

9.Lost Boy

10.Batman

11.Icon

12.Watch Me

13.Fallen

Tagi:
kategorie: Audio, Film, Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2016-11-06 20:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Jakiś czas temu prezentowaliśmy wam naszą niezwykle wnikliwą rozmowę z reżyserem Bazem Luhrmannem oraz historykiem hip-hopu Nelsonem Georgem, a teraz mamy dla was już ostatnią "getdownowską" rozmowę przeprowadzoną podczas naszego weekendowego wypadu do Nowego Jorku.

A udało nam się pogadać z Jadenem Smithem, 18-letnim synem Willa Smitha, który zagrał rolę Dizzeego, a także Shameikiem Moorem, znanym lepiej fanom serialu jako Shaolin Fantastic. Serdecznie zapraszamy do lektury i odsłuchu, co dwaj utalentowani aktorzy, a zarazem raperzy, mieli do powiedzenia.