Tyler, The Creator i O.S.T.R dołączają do line-up'u Openera!

Dzisiejszy dzień z pewnością mogą zaliczyć do udanych osoby, które mają w planach spędzenie przełomu czerwca i lipca na gdyńskim Open'er Festival. Organizatorzy ujawnili kolejnych artystów tegorocznej edycji, wśród nich znaleźli się Tyler, The Creator i O.S.T.R! 

Nie będzie to pierwsza wizyta Tylera w Polsce. W 2015 roku pojawił się w Katowicach na festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Współzałożyciel Odd Future wystąpi w Gdyni 2 lipca - w ostatni dzień festiwalowej zabawy. Jego dyskografię zamyka album "Cherry Bomb" wydany dwa lata temu.

Na uwagę zasługuje obecność O.S.T.R-a na gdyńskim festiwalu, na którą niewątpliwie wpłynęła świetnie przyjęta płyta "Życie po śmierci". Tym razem artysta będzie miał możliwość zaprezentowania jej przed licznym gronem słuchaczy z całej Polski.

Oprócz Tylera i Ostrego do line-up'u tegorocznej edycji Openera dołączyli także Charli XCX - brytyjska wokalistka popowa znana ze współpracy z Iggy Azaleą, czy Lil Yachtym, Natalia Przybysz, JMSN, Sorry Boys, Kiasmos i A_GIM. Szykuje się prawdziwa muzyczna uczta na terenie dawnego lotniska w Kosakowie!

reklama
polski rap gówno
skrzypka jebać, tyler props
Yams
Tyler wreszcie w Polsce duży props
Anonim
Jacy idole tacy fani wszystko wyjaśnia

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>