Bonny Larmes

Bonny Larmes

kategorie:
dodano: 2021-03-26 13:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wydana z zaskoczenia nowa płyta Kuby Knapa w całości wyprodukowana przez Bonny'ego Larmesa. Wszystkimi scratchami zajął się DJ Lem, natomiast podkłady swoją gitarą wsparł Kieras.

Tracklista:

1. Masz farta
2. Och, jak to brzmiało
3. Nie wiem nic
4. Strzyga
5. Kiemoncini
6. Lęk
7. Drużyna
8. Granice
9. Wlas

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-31 12:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Albumem "Bejłocz" rozpoczęliśmy ten rok i także tym albumem go zamkniemy. Mamy dla Was niepublikowany wcześniej na YouTube utwór w którym gościnnie udzielili się O.S.T.R. i Numer Raz.
Kuba Knap to jakość w którą uwierzyliśmy kilka lat temu i wierzymy nadal. Indywidualny styl i wizja, która swoje ujście znajduje na kolejnych albumach spod szyldu tego magicznego dryblasa.
Czekamy z niecierpliwością na 2018, który mamy nadzieję, przyniesie kolejne sztosy od Kuby oraz innych artystów związanych z Alkopoligamią. A będzie się działo!" - pisze Alkopoligamia. A my czekamy na kolejne ruchy!

kategorie:
dodano: 2017-04-06 15:04 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Tracklista:

1. Dziwny kraj

2. Skąd przyszli? ft. Gruby Mielzky, Łysonżi Dżonson

3. Żaden problem

4. Mówią mi znów (Tour Of The Bej)

5. Jak czołg

6. Sopot

7. Czujesz?

8. Bejływemyszon

9. Zgubić, znaleźć ft. Leh

10. Cipotańczeee

11. Nasz hajs

12. Chwila

13. Gwiazdy ft. O.S.T.R., Numer Raz

14. Dziękuję, dobranoc

15. Psy kosmosu

16. Idzie bejłocz

17. Wielkie dni małej floty

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-12 18:30 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Nareszcie jest! Kuba Knap i Bonny Larmes prezentują słuchaczom swój najnowszy album "Bejłocz". Na projekt obu panów trzeba było trochę poczekać, ale niewątpliwie było warto. Gościnnie udzielili się O.S.T.R i Leh, a za produkcję w całości odpowiada Bonny Larmes.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-26 16:04 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Kuba Knap i Bonny Larmes zaprezentowali nowy singiel z nadchodzącego albumu "Bejłocz". Tym razem do sieci trafił utwór "Czujesz?". Za produkcję całej płyty odpowiada Bonny Larmes.

dodano: 2017-01-04 11:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
"Bejłocz" staje się materią. Zapowiadany w lipcu zeszłego roku, maxisinglem "Bejływemyszon", album Kuby Knapa i Bonnego Larmesa w końcu ujrzy światło dzienne. Dżentelmeni kazali chwilę na niego czekać ale... taki styl życia beja.Na płycie m.in. reprezentant Alkopoligamii Leh oraz takie Asy jak O.S.T.R. czy Numer Raz. Za sferę muzyczną oczywiście w całości odpowiedzialny jest Bonny Larmes.
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-05-30 14:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Clint Eastwóód" to epka Kuby Knapa i Mady z Zetenwupe, która jest dołączana jako dodatkowe drugie CD do nadchodzącego albumu Kuby "Lecę, chwila, spadam", dostępne do zamówienia tylko na Alkopoligamia.com. Utworem zapowiadającym tą epkę jest "To ryje beret" z gościnnym udziałem Hade. Na bicie Bonny Larmes, który też odpowiada za całość produkcji bitów z tego bonusowego krążka. Cały pakiet 2CD dostępny jest tylko w sklepie Alkopoligamii i jak często w przypadku tej wytwórni - ograniczono ilość dostępnych egzemplarzy.

video
dodano: 2013-11-02 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Emil G - Kur Wa Mać + Kuba Knap, LJ Karwel (prod. Bonny Larmes) - TELEDYSK

Jak zrobić rap o tym, że jest ciężko i wszystko idzie pod górkę, w taki sposób, by przywołać banana na twarzy? Sprawdźcie spontaniczne i proste, ale mega wykręcone video od Emila G. z gościnnym udziałem Kuby Knapa i LJ'a Karwela, na bicie Bonny'ego Larmesa. "Kur Wa Mać" to drugi singiel i pierwszy klip zapowiadający album Emila G "Opowieści zza stołu domino". Premiera listopad 2013.

kategorie: Jazz, Wywiady
dodano: 2011-10-30 16:00 przez: Emil Guz (komentarze: 4)

Bonny Larmes to producent pochodzący z serca Mazur - Giżycka. Nałogowo klepie bity, wypuszczając co jakiś czas w eter swoje kolejne beat-tape'y. Miłośnik czarnych płyt oraz koneser jazzu.
Dla czytelników Popkillera opowiedział o swojej miłości do jazzu, produkcji oraz najbliższych planach. Zapraszamy do lektury!

Tagi: