Emil G

Emil G

kategorie:
dodano: 2018-03-26 14:04 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

W wirze ciągłych kombinacji, w samym sercu hip-hopowej Polski zawiązała się ferajna. Przyjaźń, chęć działania i jego kierunek zostały potwierdzone i utrwalone przez czas. WCK to nie puste logo, to radość z przekonania, że nowy wybór to krok, to świętowanie własnej niezależności, to wsparcie, codzienność i koleżeństwo. To kilka historii splecionych w jedną poprzez wiarę, nadzieję, miłość i chęć dążenia do dobrego i trwania w tym co dobre.

video
dodano: 2018-03-22 16:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Po pojawieniu się na niebie czwartego słońca i wybuchu siódmej atomówki na powierzchni planety zostali tylko dwaj raperzy. Emil G i Kuba Knap nadają z przyszłości na bicie Bonny’ego Larmes’a, zapowiadając album WCK „WCK”, którego premiera już jutro!

Tagi:
video
dodano: 2018-03-17 15:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

WCK z kolejnym klipem, zapowiadającym nowy album. Premiera "WCK" już 23 marca! Video do "Białasy błyszczą" zapowiada także koncert premierowy, który odbędzie się 13 kwietnia. 

dodano: 2016-04-20 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pojawił się pierwszy kawałek z albumu Migota, który to ukaże się na kanale nowo powstałej wytwórni Tomba - Panteon Records. Tymże utworem jest possecut i zarazem remix hitowego numeru Katy Perry "Dark Horse", w którym to nawinęli m.in. Red, Kamel, Mops, Ry23 i Rafi. Poniżej sprawdzicie także świeży numer od Ad.M.y, która rozpoczyna swoją serię numerów zatytułowaną "FOX", kolejny kawałek od Kamela z cyklu "Halftime", remix "Hieroglifów" od Tomba, Plejera i Smolastego, spontan od Procenta i Emila G czy singiel zapowiadający epkę The Pryzmats.

dodano: 2016-02-16 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kaz Bałagane nie próżnuje i przed właściwą promocją "Źródła", które ma ukazać się na rynku dzięki Step Records, wypuszcza nowe numery. Do sprawdzenia także m.in. nowy freestyle track od Tomba, kawałek od Karwana czy luźny numer od Baziego i TMK Beatz.

kategorie:
dodano: 2014-11-13 11:15 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

LJ Karwel puszcza w Wasze głośniki album Niepotrzebne skreślić, a Agencja Domino oraz Alkopoligamia.com zapraszają z tej okazji na koncert promujący debiut rapera z Moniek.

Już w sobotę w Czterech Literach wystąpi LJ Karwel, wspierany przez Mondry i Gupi (Fifer/GrubyJózek) oraz Dj LazyOne. Koncerty zagrają również Zetenwupe Ferajna oraz Emil G. & Dj Willy Mąka, a imprezę nakręci Dj Vit.

kategorie:
dodano: 2014-10-20 16:37 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

7. i 8. listopada w Białymstoku odbędzie się trzecia edycja imprezy pod szyldem "Cracken Fest" w skrócie nazwana #CF3. Pierwszego dnia będzie królował hip hop, a jako headlinerzy wystąpią Małpa, Quebonafide, i Kuba Knap. Drugiego natomiast postawiono na mocniejsze brzmienia, a dokładniej na Materię, The Toobes i Drown My Day.

video
dodano: 2014-09-09 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Zbliżamy się do końca zmagań w ramach tegorocznej Bitwy o Kemping, jednak zanim obejrzycie finał pora na walkę o trzecie miejsce. A w niej - Emil G i Rewers.

video
dodano: 2014-09-07 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Drugi półfinał a naprzeciw siebie Emil G i Pejter. Kto zwyciężył i uzupełnił skład finałowy?

video
dodano: 2014-09-02 21:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za nami połowa rundy ćwierćfinałowej Bitwy o Kemping, pora więc na trzecią walkę głównej fazy zmagań. A w niej Emil G kontra Fresz.

dodano: 2013-12-16 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Mamy przyjemność zaprezentować Wam debiutancki album Emila G „Opowieści zza stołu domino”. Premiera krążka odbyła się 6 grudnia, bez zbędnych opowieści, kilka słów bezpośrednio od rapera: "Opowieści zza stołu domino" - mój solowy, debiutancki album, to brudny, bezczelny przelot przepełniony mocnymi, westcoastowymi brzmieniami i giżyckim, luźnym klimatem. Banalne historie opowiedziane z humorem i charakterem, przeplatane mocnymi spostrzeżeniami i niewymuszonymi, rzucanymi od ręki punchlinami.” W rozwinięciu znajdziecie tracklistę, odnośnik do odsłuchu materiału, a także szczegóły co do fizycznej wersji materiału. Gościnnie pojawiają się m.in. dwa wilko-żbiki Kuba Knap i LJ Karwel.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2013-11-30 17:37 przez: Supportbase (komentarze: 0)
Supportbase: Let Us Play vol.4

Wyobrażam sobie, jak słuchasz opowieści raperów, od których 'to wszystko się zaczęło' A pamiętasz jak ? 93 ? 94 ? 600V na Djce, Peja wbija na koncert ICE T, inni opowiadają Ci o wtorkach w Remoncie, imprezach w Hybrydach czy Bitwie w Płocku.

video dnia
dodano: 2013-11-08 17:00 przez: Alkopoligamia.com (komentarze: 3)

Kuba Knap, Emil G, ZETENWUPE, Stasiak, Dj. Black Belt Greg - Rusz do nas - Lepsze piątki zapowiedź

Dlaczego: "Rusz do nas" to wyjątkowa zapowiedź cyklicznych imprez, które wytwórnia Alkopoligamia.com ma przyjemność organizować w Klubie 55. Kuba Knap, Emil G, ZETENWUPE Ferajna oraz Stasiak na klimatycznym bicie Bonnego Larmesa w oldschoolowym stylu zachęcają do przybycia na to wydarzenie. Całość okraszona jest, wpasowującymi się w klimat skreczami Dj'a Black Belt Grega, a obrazek dopełniają swoim tańcem Buba oraz Alkowy.

video
dodano: 2013-11-02 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Emil G - Kur Wa Mać + Kuba Knap, LJ Karwel (prod. Bonny Larmes) - TELEDYSK

Jak zrobić rap o tym, że jest ciężko i wszystko idzie pod górkę, w taki sposób, by przywołać banana na twarzy? Sprawdźcie spontaniczne i proste, ale mega wykręcone video od Emila G. z gościnnym udziałem Kuby Knapa i LJ'a Karwela, na bicie Bonny'ego Larmesa. "Kur Wa Mać" to drugi singiel i pierwszy klip zapowiadający album Emila G "Opowieści zza stołu domino". Premiera listopad 2013.