Bazi

Bazi

video
dodano: 2018-05-20 13:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Hipocentrum i Patokalipsa łączą siły we wspólnym cypherze z serii OneTake zapoczątkowanej w 2014 roku. Gościnnie u Oxona wystąpili Bazi, Penx, Delekta, Kojot, Zygson i Eripe, natomiast za bit odpowiada TMKBeatz.

kategorie:
dodano: 2017-12-05 10:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kiedy myślisz, że nic nie pokona wieczornej zamuły i nagle dzwoni telefon, który wyciąga cię z domu na cały weekend – to właśnie Snap.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-06 13:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Na fanpage'u Hipocentrum pojawiły się informacje dotyczące nadchodzącej płyty składu. Według zapowiedzi w połowie listopada ukaże się klip promujący LP, a wraz z nim wystartuje preorder.

video
dodano: 2016-04-07 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na kanale YouTube Brain Dead Familia pojawiła się kolejna nowość. Jest to teledysk do utworu "Zjem Cię 2" od Baziego, TMK Beatz i DJ'a Noriza. Utwór pochodzi z albumu "CZARNE ŚWIATŁO", który został wydany w grudniu ubiegłego roku nakładem wytwórni Brain Dead Familia.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-14 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bazi oraz TMKBeatz przedstawiają wideoklip do utworu "Master". Teledysk promuje najnowszy cykl wytwórni Brain Dead Familia - BDF REPRESENT. Akcja ma na celu przybliżyć sylwetki wszystkich członków Brain Dead Familii.

dodano: 2016-02-16 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kaz Bałagane nie próżnuje i przed właściwą promocją "Źródła", które ma ukazać się na rynku dzięki Step Records, wypuszcza nowe numery. Do sprawdzenia także m.in. nowy freestyle track od Tomba, kawałek od Karwana czy luźny numer od Baziego i TMK Beatz.

video
dodano: 2016-01-04 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Czarny Humor" to kolejny wideoklip promujący najnowszy album "CZARNE ŚWIATŁO", w powstanie którego zamieszani są Bazi, TMK Beatz oraz DJ Noriz. W wideoklipie usłyszycie oraz zobaczycie gościnny występ Eripe, Kojota oraz Penxa. "CZARNE ŚWIATŁO" zostało wydane 18 grudnia nakładem Brain Dead Familia. Płytę można przez cały czas zamawiać w sklepie Vulgarus.pl.

kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:40 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Ten mroczny i nieprzewidywalny projekt od pewnego czasu jest przygotowywany w tajemnicy przez trzy osoby powiązane z krakowską ekipą Hipocentrum. Głównym sprawcą zamieszania jest Bazi, autor mixtape'u "Sprawdź to gówno", znany m.in. z gościnnych występów u PeeRZeta i Kojota oraz z wielu lokalnych imprez. Za warstwę muzyczną odpowiada niezawodny TMK Beatz, którego bity śmiało mogą równać się z czołówką polskich beatmakerów.

dodano: 2015-12-19 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Brain Dead Familia prezentuje swoją najnowszą premierę. Album "CZARNE ŚWIATŁO", w którego powstanie zamieszani są Bazi, TMKBeatz oraz DJ Noriz, możecie już teraz odsłuchać w całości na oficjalnym kanale youtube Brain Dead Familia. Na albumie gościnnie usłyszycie m.in.: Eripe, Penxa, Peerzeta czy Delektę.

video
dodano: 2015-12-16 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na kilka dni przed premierą albumu "Czarne Światło" krakowski raper Bazi publikuje one shot video do tytułowego utworu z płyty. Premiera odbędzie się już 18 grudnia. Płytę można zakupić przez cały czas w sklepie VULGARUS.

dodano: 2015-12-12 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Brain Dead Familia przedstawia promomix albumu "CZARNE ŚWIATŁO". W powstanie tego mrocznego i nieprzewidywalnego projektu zamieszani są Bazi, TMKBeatz oraz DJ Noriz. Premiera "CZARNEGO ŚWIATŁA" została zaplanowana na dzień 18 grudnia. Na płycie pojawiło się wielu gości, którzy położyli na płytę swoje gościnne zwrotki - wśród nich znajdziecie między innymi Eripe i Penxa z krakowskiej Patokalipsy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-01 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Brain Dead Familia prezentuje swoją kolejną premierę! Już 18 grudnia 2015 roku spadnie na Was "Czarne Światło". Ten mroczny i nieprzewidywalny projekt przygotowywany był w tajemnicy przez trzy osoby powiązane z krakowską ekipą Hipocentrum. Głównym sprawcą zamieszania jest Bazi, autor mixtape'u "Sprawdź to gówno", znany m.in. z gościnnych występów u PeeRZeta i Kojota oraz z wielu lokalnych imprez. Za warstwę muzyczną odpowiada TMK Beatz, a całości dopełnia DJ Noriz. Gościnnie dograli się członkowie Hipocentrum i Patokalipsy.

Tagi:
video
dodano: 2015-06-22 22:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kilka tygodni temu na kanale BDF pojawił się klip Baziego, TMKBeatz oraz DJ Noriz'a. Jest to kolejna ekipa, którą pod skrzydła swojej wytwórni wziął Słoń. Jak zapowiada wytwórnia, "połączenie sił tej trójki zaowocuje mocnym, w pełni dopracowanym materiałem, który już niedługo uderzy w Polskę. Na "Czarnym Świetle" ciężkie, braggowe linijki przeplatają się z mrocznymi storytellingami, które dzięki basowemu wokalowi Baziego przenoszą słuchacza w całkowicie inny wymiar. Odwieczna dbałość o technikę, łączenie słów w długie i skomplikowane combosy oraz gościnne występy m.in. członków Hipocentrum i Patokalipsy dopełniają obrazu całości, który jawi się jako jeden z najbardziej oryginalnych nadchodzących projektów roku 2015."

Głównym sprawcą zamieszania jest Bazi, autor mixtape'u "Sprawdź to gówno", znany m.in. z gościnnych występów u PeeRZeta i Kojota oraz z wielu lokalnych imprez. Za warstwę muzyczną odpowiada TMK Beatz. Całości dopełnia człowiek-zajawka, DJ Noriz, który zwiedził całą Polskę wzdłuż i wszerz nabierając doświadczenia u boku wiodących polskich wykonawców. Album zostanie wydany nakładem Brain Dead Familii. Poniżej sprawdzicie teledysk do numeru "Asylum".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-17 19:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

PATOKALIPSA - HIPOKALIPSA (FEAT. HIPOCENTRUM, PROD. TMK BEATZ, SKRECZE DJ NORIZ) OFFICIAL VIDEO

Hipo-Pato, czyli masa zabójczych linijek od graczy z dwóch krakowskich formacji - Patokalipsy (m.in. Eripe i Penx) oraz Hipocentrum (Peerzet, Oxon, Kojot, Bazi) we wspólnym klipie. Possecut "Hipokalipsa" promuje "Drogę Krajową 0,7", czyli tegoroczną płytę Pato.

video
dodano: 2014-04-17 18:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Aptaun Records uruchamia preorder drugiej legalnej płyty PeeRZeta oraz prezentuje nam drugi klip zapowiadający ten album. W zobrazowanym street-video "Chcę czegoś więcej 2" Przemka wspierają Bazi, Oxon i Kojot.

Strony