TMKBeatz

TMKBeatz

video
dodano: 2016-04-07 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na kanale YouTube Brain Dead Familia pojawiła się kolejna nowość. Jest to teledysk do utworu "Zjem Cię 2" od Baziego, TMK Beatz i DJ'a Noriza. Utwór pochodzi z albumu "CZARNE ŚWIATŁO", który został wydany w grudniu ubiegłego roku nakładem wytwórni Brain Dead Familia.

video
dodano: 2015-06-22 22:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kilka tygodni temu na kanale BDF pojawił się klip Baziego, TMKBeatz oraz DJ Noriz'a. Jest to kolejna ekipa, którą pod skrzydła swojej wytwórni wziął Słoń. Jak zapowiada wytwórnia, "połączenie sił tej trójki zaowocuje mocnym, w pełni dopracowanym materiałem, który już niedługo uderzy w Polskę. Na "Czarnym Świetle" ciężkie, braggowe linijki przeplatają się z mrocznymi storytellingami, które dzięki basowemu wokalowi Baziego przenoszą słuchacza w całkowicie inny wymiar. Odwieczna dbałość o technikę, łączenie słów w długie i skomplikowane combosy oraz gościnne występy m.in. członków Hipocentrum i Patokalipsy dopełniają obrazu całości, który jawi się jako jeden z najbardziej oryginalnych nadchodzących projektów roku 2015."

Głównym sprawcą zamieszania jest Bazi, autor mixtape'u "Sprawdź to gówno", znany m.in. z gościnnych występów u PeeRZeta i Kojota oraz z wielu lokalnych imprez. Za warstwę muzyczną odpowiada TMK Beatz. Całości dopełnia człowiek-zajawka, DJ Noriz, który zwiedził całą Polskę wzdłuż i wszerz nabierając doświadczenia u boku wiodących polskich wykonawców. Album zostanie wydany nakładem Brain Dead Familii. Poniżej sprawdzicie teledysk do numeru "Asylum".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-05-09 20:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Aptaun Records ma przyjemność przedstawić trzeci i zarazem ostatni odcinek cyklu "odkrywamy tracklistę", w którym twórcy albumu "Doktor Majk" PeeRZet i TMKBeatz  stopniowo odkrywali karty i prezentowali krótkie zajawki poszczególnych utworów z płyty. Dziś prezentujemy utwór z gościnnym udziałem Słonia i Eripe pt. "Nadejdzie dzień". Poniżej pełna tracklista albumu.

video
dodano: 2014-04-01 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Aptaun Records przedstawia pierwszy singiel promujący drugi legalny album PeeRZeta i TMKBeatz pt. "Doktor Majk", którego sklepowa premiera już 06.06.2014r. Klip zrealizowała ekipa JuzzMedia do utworu "Jak Clark Kent, jak Bruce Wayne" z gościnnym udziałem reprezentanta Aptaun Support - Dj'a Noriza. Już niebawem ma pojawić się też info na temat przedsprzedaży albumu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-22 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Jeśli wyczekujecie nadchodzącego projektu Peerzeta "Doktor Majk" mamy dla Was dobrą informację. TMKBeatz zdradził jak będzie wyglądał ten krążek oraz zapowiedział klipy. Premiera krążka już wkrótce!

dodano: 2013-03-29 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Kajman - Siemasz (prod. TMK BEATZ)

Dlaczego: Patrząc po singlach "Prototyp" zapowiada się na jedną z najmocniejszych produkcji tego roku i nawet Ci, którzy nie mogli przekonać się do kieleckiego rapera przy poprzednich produkcjach przyznają, że szykuje się coś dużego. Nowy singiel wyprodukowany przez TMKBeatz, zobrazowano świetnym klipem czerpiącym trochę ze stylistyki Sin City w sposób twórczy i miły dla oka.

Tagi:
dodano: 2013-02-06 15:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 6)

PeeRZet - Zasada Cierpliwosci (ft. Pyskaty, VNM, prod. TMKBeatz, cuty. DJ Noriz)

Dlaczego: Aptaun Records ma przyjemność zaprezentować 3 klip promujący najnowszy album PeeRZeta - "Z miłości do gry", który nadal możecie nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w naszym AptaunSklepie. Teledysk zrealizowany został przez krakowską ekipę EvilEye Movie Studio do utworu "Zasada Cierpliwości", w którym gościnnie na bicie TMKBeatz udzielili się Pyskaty i VNM. Cuty są dziełem DJ'a Noriza, a klip zrealizowała ekipa EvilEye Movie Studio.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-01-07 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)
"Miło nam poinformować, iż I Etap akcji Aptaun Support dobiegł końca i po przeprowadzonej uprzednio selekcji autorytatywnie wybraliśmy 10 ASów: KęKę, Dj NoOne, 2sty, TMKBeatz, Emas, Bartox, Beeres, Dj Fejm, Karwan i Dj Noriz.

Czas na Etap II - w postaci konkursu, którego zwycięzcy dołączą do w/w dziesiątki i stworzą razem z nimi kawałek pod tytułem - "Rytm Serca" (teraz logo AS wydaje się już bardziej uzasadnione?). Wygrani uzyskają wsparcie Aptaun Records w swojej dalszej muzycznej podróży z ewentualną możliwością współpracy z labelem wydawniczym. Przewidujemy również nagrody pocieszenia dla osób wyróżnionych, które nie zakwalifikują się do ścisłego finału." - piszą Aptaunowcy. Ciekawi was więcej szczegółów?