Doktor Majk

Doktor Majk

dodano: 2014-08-02 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

W kolejnym odcinku gościmy reprezentanta Aptaunu, który niedawno wypuścił do sklepów swój drugi legalny materiał zatytułowany "Doktor Majk". Co ma do dodania w naszym cyklu PeeRZet?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-07-08 16:00 przez: Marcin Flint (komentarze: 12)

Od lat wiadomo, że PeeRZet ma swoje miarowe flow, mocny, rozpoznawalny głos, mnóstwo punchlines i wersy starannie wykończone podwójnym rymem. Pytanie co chce z tym dalej robić, co na tym fundamencie budować. „Doktor Majk” to zarazem próba – przeczytacie poniżej czy udana - odpowiedzi, jak i powtórka z tego, co zapewniło raperowi uznanie.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-05-29 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Wytwórnia Aptaun Records udostępniła do odsłuchu piąty i ostatni przed premierą singiel z "Doktora Majka". W numerze "12 Małp" skrecze dograł DJ Noriz. Album PeeRZeta i TMK Beatz ukaże się na rynku już 6 czerwca. Preorder wciąż dostępny w Aptaun Sklepie.

dodano: 2014-05-15 15:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po klipie do numeru tytułowego Aptaun prezentuje kolejny, czwarty już singiel pt. "Chwalisz się czy żalisz?" promujący album PeeRZet/TMKBeatz pt. "Doktor Majk", którego premiera przypada na 06.06.14r. W utworze gościnnie udzielił się Pan Zimna Łapa odpowiedzialny za skrecze.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-05-09 20:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Aptaun Records ma przyjemność przedstawić trzeci i zarazem ostatni odcinek cyklu "odkrywamy tracklistę", w którym twórcy albumu "Doktor Majk" PeeRZet i TMKBeatz  stopniowo odkrywali karty i prezentowali krótkie zajawki poszczególnych utworów z płyty. Dziś prezentujemy utwór z gościnnym udziałem Słonia i Eripe pt. "Nadejdzie dzień". Poniżej pełna tracklista albumu.

video
dodano: 2014-05-05 17:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Na miesiąc przed sklepową premierą (06.06.14r.) Aptaun Records i A'C'E prezentują nam trzeci klip promujący album PeeRZeT/TMKBeatz pt. "Doktor Majk". Teledysk został zrealizowany przez ekipę 9 Liter Filmy do utworu tytułowego, który w dużym stopniu nakreśla genezę powstania albumu oraz jego myśl przewodnią.

video
dodano: 2014-04-17 18:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Aptaun Records uruchamia preorder drugiej legalnej płyty PeeRZeta oraz prezentuje nam drugi klip zapowiadający ten album. W zobrazowanym street-video "Chcę czegoś więcej 2" Przemka wspierają Bazi, Oxon i Kojot.

video
dodano: 2014-04-01 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Aptaun Records przedstawia pierwszy singiel promujący drugi legalny album PeeRZeta i TMKBeatz pt. "Doktor Majk", którego sklepowa premiera już 06.06.2014r. Klip zrealizowała ekipa JuzzMedia do utworu "Jak Clark Kent, jak Bruce Wayne" z gościnnym udziałem reprezentanta Aptaun Support - Dj'a Noriza. Już niebawem ma pojawić się też info na temat przedsprzedaży albumu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-22 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Jeśli wyczekujecie nadchodzącego projektu Peerzeta "Doktor Majk" mamy dla Was dobrą informację. TMKBeatz zdradził jak będzie wyglądał ten krążek oraz zapowiedział klipy. Premiera krążka już wkrótce!

dodano: 2014-02-02 16:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Jeszcze przed wakacjami do sklepów trafi drugi legalny album PeeRZeta zatytułowany "Doktor Majk" a wydawcą będzie oczywiście Aptaun. Dostaliśmy także pierwszą zapowiedź albumu, którą odsłuchacie poniżej.