Kojot

Kojot

dodano: 2022-02-07 15:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Dobrze znani krakowscy spece od technicznego rapu dołączają do Brain Dead Familii! Kojot i Oxon nagrali wspólny album, który ukaże się właśnie nakładem labelu Słonia.

kategorie:
dodano: 2022-02-07 15:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)
Myślisz, że Twój ulubiony artysta dobrze rapuje? "Dziwny Niemowlak" z chęcią to zweryfikuje. Dwaj raperzy z kilkunastoletnim doświadczeniem łączą swoje siły na nowoczesnych, bangerowych bitach Sparrowskiego, by udowodnić wszystkim, że nie mają sobie równych w składaniu słów. Kojot i Oxon nagrywają ze sobą od zawsze, co słychać na całym albumie. Chore panczlajny, kilkanaście flow na numer, więcej rymów w zwrotce niż niejeden raper na całej płycie i melodyjne refreny, które szybko wpadają w ucho - te wszystkie rzeczy sprawiają, że Niemowlak długo nie ucichnie.
video
dodano: 2019-01-03 18:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kamikaze" to 10 solowy krążek w przebogatym dorobku Eminema - rapera, który w ciągu 20 lat kariery sprzedał 220 000 000 płyt i przez wielu uważany jest za najlepszego MC w historii. Długo można by wymieniać jak duży wpływ na całą muzykę miał w ostatnich kilkunastu latach Eminem, my postanowiliśmy za to z okazji wydania jubileuszowej płyty nr 10 cofnąć się na sam koniec roku do 'dnia pierwszego' i zrobić swoisty przelot przez całą karierę Marshalla Mathersa...

A kto mógłby przybliżyć Wam to lepiej niż dwóch raperów wychowanych na twórczości Shady'ego, od wielu lat wskazujących go jako swój nr 1 i przelewający do swojej twórczości inspiracje flow i techniką Ema? Zapraszamy na ponad godzinny vlog-podcast, w którym oddamy głos Oxonowi i Kojotowi!

video
dodano: 2018-05-20 13:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Hipocentrum i Patokalipsa łączą siły we wspólnym cypherze z serii OneTake zapoczątkowanej w 2014 roku. Gościnnie u Oxona wystąpili Bazi, Penx, Delekta, Kojot, Zygson i Eripe, natomiast za bit odpowiada TMKBeatz.

kategorie:
dodano: 2017-12-05 10:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kiedy myślisz, że nic nie pokona wieczornej zamuły i nagle dzwoni telefon, który wyciąga cię z domu na cały weekend – to właśnie Snap.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-06 13:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Na fanpage'u Hipocentrum pojawiły się informacje dotyczące nadchodzącej płyty składu. Według zapowiedzi w połowie listopada ukaże się klip promujący LP, a wraz z nim wystartuje preorder.

video
dodano: 2016-01-04 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Czarny Humor" to kolejny wideoklip promujący najnowszy album "CZARNE ŚWIATŁO", w powstanie którego zamieszani są Bazi, TMK Beatz oraz DJ Noriz. W wideoklipie usłyszycie oraz zobaczycie gościnny występ Eripe, Kojota oraz Penxa. "CZARNE ŚWIATŁO" zostało wydane 18 grudnia nakładem Brain Dead Familia. Płytę można przez cały czas zamawiać w sklepie Vulgarus.pl.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-17 19:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

PATOKALIPSA - HIPOKALIPSA (FEAT. HIPOCENTRUM, PROD. TMK BEATZ, SKRECZE DJ NORIZ) OFFICIAL VIDEO

Hipo-Pato, czyli masa zabójczych linijek od graczy z dwóch krakowskich formacji - Patokalipsy (m.in. Eripe i Penx) oraz Hipocentrum (Peerzet, Oxon, Kojot, Bazi) we wspólnym klipie. Possecut "Hipokalipsa" promuje "Drogę Krajową 0,7", czyli tegoroczną płytę Pato.

video
dodano: 2014-04-17 18:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Aptaun Records uruchamia preorder drugiej legalnej płyty PeeRZeta oraz prezentuje nam drugi klip zapowiadający ten album. W zobrazowanym street-video "Chcę czegoś więcej 2" Przemka wspierają Bazi, Oxon i Kojot.

dodano: 2013-01-03 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Bazi, reprezentant ekipy Hipocentrum z Krakowa, prezentuje drugi singiel promujący swój podziemny debiut pt. "Sprawdź to gówno", a w nim gościnnie lepiej już znani członkowie krakowskiego kolektywu - Kojot i PeeRZet.

"Może Natali jak się nawali wrzuci na Popkillera..." - przypuszcza w swojej zwrotce PeeRZet, a ja choć na trzeźwo to wrzucam.

Tagi:
dodano: 2011-05-03 18:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 5)
KRK BattleMode to cyklicznie organizowane bitwy fristajlowe w Krakowie. Pierwsza edycja zebrała sporą grupę widzów, a cała wyrównana bitwa zakończyła się zwycięstwem Villmara - najbardziej doświadczonego zawodnika wśród stawki. W miniony piątek odbyła się druga edycja owej freestyle battle. Czy okazała się takim samym strzałem w dziesiątkę?