Kojot i Oxon dołączają do BDF! Singiel i info o płycie

dodano: 2022-02-07 15:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Dobrze znani krakowscy spece od technicznego rapu dołączają do Brain Dead Familii! Kojot i Oxon nagrali wspólny album, który ukaże się właśnie nakładem labelu Słonia.

Płytę "Dziwny Niemowlak" promuje singiel "PEGI 18". Klip zrealizowany w cypherowej konwencji stanowi kwintesencję dotychczasowego stylu raperów, zapowiadając jednocześnie nowy etap w ich twórczości. Surowe street video przeładowane panczlajnami ma przygotować Was na to, co usłyszycie na płycie.

Szczegóły albumu, preorder i tracklistę znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

Kojot X Oxon - PEGI 18 | prod. Sparrowski, WALO Beatz (STREET VIDEO)

OloFommerce
Super jak na 2011 rok.
s.
Oxon jest zajebisty, nie wiem czy ten Kojot tu do końca pasuje :)
majster loko
Myślałem, że Kojot nie robi już rapu, a tu takie zdziwienie. Mam płytę "Kocur w worku" i czasami do niej wracam. Kawałek na prawdę fajny, jest flow i technika, czyli to czego brakuje tym marnym grajkom co są teraz na topie. Propsuje i mam nadzieję, że przebiją się do szerszego grona słuchaczy. Ten OloFommerce to chyba fan Kizo i tym podobnych łaków.
Leosia
Oxonowi należy się sukces jak psu buda. Chłopak nawija od 1410.r i cały czas stoi w półmroku wielkiej sceny. Technikę ma wspaniałą, widać że wypracował charyzmę i utwierdził się w przekonaniu, że jego muzyka coś znaczy. W jego wersach czuć dużo więcej pewności siebie. Kibicuje mocno. Kojocina na tle Oxona wypada nieco jak slow flow, ale ufam, że będzie dobrze.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>