hipocentrum

hipocentrum

video
dodano: 2018-05-20 13:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Hipocentrum i Patokalipsa łączą siły we wspólnym cypherze z serii OneTake zapoczątkowanej w 2014 roku. Gościnnie u Oxona wystąpili Bazi, Penx, Delekta, Kojot, Zygson i Eripe, natomiast za bit odpowiada TMKBeatz.

video
dodano: 2018-01-09 14:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy track "Złoty Łańcuch", który okraszony jest kolejnym klipem promującym album "SNAP" składu Hipocentrum. Za klip odpowiada ekipa JBC Videos. Nowy album to z jednej strony hołd i podziękowanie dla wieloletnich fanów, a z drugiej zabawa nowoczesną stylistyką i dużo zarówno imprezowych, jak i życiowych treści. Wszystko podlane gęsto zrymowanymi wersami, zróżnicowanymi produkcjami TMK Beatza i specyficznym humorem raperów z ekipy Hipo.

video
dodano: 2017-12-05 22:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy kolejny klip od Hipocentrum! Tym razem jest to obrazek do tracku "Mogłem". Za zrealizowanie wideo odpowiada ekipa Grube Filmy.

kategorie:
dodano: 2017-12-05 10:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kiedy myślisz, że nic nie pokona wieczornej zamuły i nagle dzwoni telefon, który wyciąga cię z domu na cały weekend – to właśnie Snap.

video
dodano: 2017-11-18 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Hipocentrum zaprezentowało pierwszy, tytułowy singiel z płyty "Snap". Bit wysmażył TMK Beatz ,a za klip odpowiedzialna jest ekipa JBC Videos, fire show to dzieło HEBI GROUP. W grudniu odbędzie się internetowa premiera płyty, preorder jest dostępny na www.hipocentrum.pl

Bazi, Kojot, Oxon, PeeRZet i TMK Beatz po latach wspólnych melanży i luźnych kooperacji z dumą prezentują swój pierwszy oficjalny album jako ekipa Hipocentrum.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-17 19:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

PATOKALIPSA - HIPOKALIPSA (FEAT. HIPOCENTRUM, PROD. TMK BEATZ, SKRECZE DJ NORIZ) OFFICIAL VIDEO

Hipo-Pato, czyli masa zabójczych linijek od graczy z dwóch krakowskich formacji - Patokalipsy (m.in. Eripe i Penx) oraz Hipocentrum (Peerzet, Oxon, Kojot, Bazi) we wspólnym klipie. Possecut "Hipokalipsa" promuje "Drogę Krajową 0,7", czyli tegoroczną płytę Pato.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-12-29 15:20 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Kolejny podziemny klasyk doczekał się reedycji! Chodzi tu o nielegal "Hipocentrum" autorstwa PeeRZeta. Ceny tego materiału na portalach aukcyjnych dochodziły do wysokich sum, a teraz każdy słuchacz może nabyć ten krążek za jedyne 25 złotych.

dodano: 2013-03-14 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Bazi, reprezentant ekipy Hipocentrum z Krakowa, znany m.in. z gościnnych zwrotek na płytachPeeRZeta i Kojota oraz z lokalnych koncertów, prezentuje swój podziemny debiut pt. "Sprawdź to gówno", nagrany na zagranicznych instrumentalach i zmontowany w "mixtape" przez DJ-a Noriza (Diggity Crew, Aptaun Support). 

Tagi:
dodano: 2011-03-09 19:30 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 6)
"Hipocentrum" narobiło swego czasu sporego zamieszania w polskim podziemiu a nakład rozszedł się momentalnie. Już 11 marca będzie miała miejsce premiera reedycji, którą możecie już nabyć w preorderze tutaj.

Premiera natomiast odbędzie się na imprezie Flow Must Go On, gdzie poza PeeRZetem zagra chociażby VNM.