Snap

Snap

video
dodano: 2018-01-09 14:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy track "Złoty Łańcuch", który okraszony jest kolejnym klipem promującym album "SNAP" składu Hipocentrum. Za klip odpowiada ekipa JBC Videos. Nowy album to z jednej strony hołd i podziękowanie dla wieloletnich fanów, a z drugiej zabawa nowoczesną stylistyką i dużo zarówno imprezowych, jak i życiowych treści. Wszystko podlane gęsto zrymowanymi wersami, zróżnicowanymi produkcjami TMK Beatza i specyficznym humorem raperów z ekipy Hipo.

video
dodano: 2017-12-05 22:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy kolejny klip od Hipocentrum! Tym razem jest to obrazek do tracku "Mogłem". Za zrealizowanie wideo odpowiada ekipa Grube Filmy.

video
dodano: 2017-11-18 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Hipocentrum zaprezentowało pierwszy, tytułowy singiel z płyty "Snap". Bit wysmażył TMK Beatz ,a za klip odpowiedzialna jest ekipa JBC Videos, fire show to dzieło HEBI GROUP. W grudniu odbędzie się internetowa premiera płyty, preorder jest dostępny na www.hipocentrum.pl

Bazi, Kojot, Oxon, PeeRZet i TMK Beatz po latach wspólnych melanży i luźnych kooperacji z dumą prezentują swój pierwszy oficjalny album jako ekipa Hipocentrum.

Tagi: