King Tomb

King Tomb

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-13 11:00 przez: Kontakt (komentarze: 20)

Po beefie i udzielonych wywiadach (m.in. naszym wywiadzie-przesłuchaniu) Tomb znów ucichł - jak się okazuje pracował przez ten czas nad nową muzyką. I teraz zapowiada efekty.

video
dodano: 2018-03-13 17:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Po blisko 2-letniej ciszy Tomb wychodzi z cienia, a my wykorzystujemy ten fakt, by zadać mu serię niewygodnych pytań i wyjaśnić wszystkie kontrowersyjne tematy, których przez ostatnie kilkanaście miesięcy nazbierało się sporo.

W 30-minutowym wywiadzie-przesłuchaniu przeprowadzonym w Yelonky Store poruszamy wątki niewysłanych płyt, długiej ciszy, beefu z Bedoesem i Śliwą, dopisków "Free Tomb" pojawiających się w opisach, wycieków numerów na kanale Panteonu, dissów od niedoszłych podopiecznych, odejścia z SB i Stopro oraz aktualnych stosunków czy współpracy z Krzysztofem Kozakiem i jego roli w finalnym domknięciu i wysłaniu "Wystudzonego Temperamentu 3". Rozmawiamy też o obecnym podejściu i najbliższych planach. Dziś pora na część pierwszą, jutro druga połowa!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-02 14:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Myślę, że kluczowa dla mojego niebytu scenicznego była presja, która powstała z zauważalnych, sprecyzowanych oczekiwań w stosunku do mojej osoby. Taka sytuacja równie dobrze mogła zadziałać na mnie motywująco, ale stało się zupełnie inaczej. Przez długi czas byłem też nie do końca zadowolony ze swoich umiejętności i nagrywałem sporo rzeczy do szuflady, co poniekąd stawało sie nieprzyjemną rutyną zabijającą we mnie kreatywność. Do tego dorzuciłbym jeszcze klasyczne problemy pojawiające sie przy nagrywaniu płyty - aranże, gościnne zwrotki, poprawki w studio, ale to akurat działo się na przestrzeni ostatnich 2 lat." - taki cytowany przez nas ostatnio fragment wywiadu z Ensonem pojawił się teraz w opisie nowego klipu Tomba. "Jak się kaszle" sprawdzicie poniżej.

Tagi:
video
dodano: 2017-04-24 19:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 8)

Tomb po długiej ciszy opublikował klip do utworu "Wyślij płyty". W kawałku raper mówi o preorderze płyty "Wystudzony Temperament vol. 3", który wystartował latem ubiegłego roku i wciąż nie został zrealizowany, a pod klipem widnieje też dopisek "Opis: zbędny"

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-13 11:35 przez: Kontakt (komentarze: 14)

W ostatnich miesiącach głośno o zniknięciu Tomba, który wyparował z Internetu tuż przed zapowiadaną premierą nowego projektu, wcześniej zbierając zamówienia na preordery. Krytycznie wypowiedział się już o tym m.in. Solar a teraz Tomb przerwał trwającą od sierpnia ciszę.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-05 20:01 przez: Kontakt (komentarze: 28)

Rozejście się SB Maffiji i TomBa poskutkowało założeniem przez autora "Wystudzonego Temperamentu" własnego labelu Panteon Records. Niestety w ostatnich miesiącach TomB zniknął z Internetu tuż przed premierą swojego nowego albumu, na który zbierał zamówienia preorderowe. Do sytuacji odniósł się Solar w rozmowie z Kotzim.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-24 19:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

King Tomb - Patrzę na Ciebie jak śpisz (prod. Fryta Beatz) [moher. mash-up] || WT3

Wystudzony Temperament Vol. 3 to kontynuacja klasycznej serii Tomba, na której wykształcił swoją oryginalną stylówkę i pierwszy raz zaznaczył się na rapowej mapie Polski. "Drugi singiel, poświęcony mojej wybrance serca z okazji nadchodzącej daty naszego ślubu. Od serca." - pisze Tomb. Premiera całości 26.08.2016, a Preorder wciąż trwa.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-03 01:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

King Tomb - OPS (ft. Rudy, prod. BeatsCraze) OFFICIAL VIDEO || WT3

"Wystudzony Temperament Vol. 3 to kontynuacja klasycznej serii Tomba, na której wykształcił swoją oryginalną stylówkę i pierwszy raz zaznaczył się na rapowej mapie Polski. Świetnie przyjęty "Ciach Mixtape", następnie "BooKing Mixtape" z Białasem pod banderą SB Maffiji oraz zapowiedź płyty w Stoprocent doprowadziły do zrobienia z Teoembe "mainstreamowca" jeszcze przed wydaniem legalnej płyty, ale rzeczy powinny dziać się swoim tempem, a nie czyimś. WT3 to 19 premierowych tracków, na autorskich bitach, z doborowymi gośćmi, bądź mocno wyselekcjonowanymi solówkami. Są to najlepsze kawałki z ostatniego roku - półtora, w najróżniejszych stylistykach, czyli tak jak przy WT 1/2, klasyczna przekrojówka. Wśród gości: ADM, Białas, Kaz Bałagane, Kobik, Koldi, Leh, Natalia Sumpor, Neile, Penx, Quebonafide, Rudy, Ucin, Żabson itd."

Premiera: 26.08.2016. Pakiety WT 1/2/3 za 55 zł + wysyłka (ilość ograniczona) można zamawiać pisząc na mail: topzonepromotions@gmail.com

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-24 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Informacja o odejściu Tomba ze Stoprocent i SB Maffiji zaskoczyła wielu słuchaczy. Raper tłumaczy powody tej decyzji w najnowszym wywiadzie.

dodano: 2016-03-31 19:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Dużo zmian u King Tomba. Warszawski raper po okresie ciszy powraca z nowym materiałem, zarazem rozpoczynając całkowicie nowy etap - wraz z publikacją singla "Wreszcie ja?" ogłosił, że odchodzi z SB Maffiji i Stoprocent...

Tagi:
dodano: 2016-02-22 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nadchodzi nowa płyta od Gospela - mamy już pierwszy numer i wszystko wskazuje na to, że w odróżnieniu od poprzednich albumów "Jestem smutny" będzie projektem na autorskich podkładach. Do sprawdzenia także kawałki zapowiadające nadchodzące płyty od Dejana i Harego, a także luźne wrzuty od Tomba czy ekipy GMLL.

dodano: 2016-02-16 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kaz Bałagane nie próżnuje i przed właściwą promocją "Źródła", które ma ukazać się na rynku dzięki Step Records, wypuszcza nowe numery. Do sprawdzenia także m.in. nowy freestyle track od Tomba, kawałek od Karwana czy luźny numer od Baziego i TMK Beatz.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-18 18:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Gospel nie mogąc doczekać się zwrotki TomBa na swój mixtape postanowił nagrać motywujący go 'anty-diss'. TomB odpowiada na niego za to... zwrotką dla Gospela.

dodano: 2015-06-24 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W natłoku utworów, z jakim mamy do czynienia praktycznie non stop, ciężko wyłapać wszystko co wychodzi w danym momencie, dlatego dziś przygotowaliśmy dla was wybrane, warte uwagi rzeczy, a więc m.in. single Smolastego, Diamenta oraz nowe numery od Białasa, Gresa czy Flinta.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-16 22:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Jaki będzie finał niedoszłej bitwy freestyle'owej Tomb vs. Aspiratio Crew w Szczecinie? A no Stoprocent zaprasza do udziału w konkursie pod tytułem "Wszystko albo nic vol. 1: TOMB"...

Tagi:

Strony