Kayvi

Kayvi

dodano: 2016-02-16 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kaz Bałagane nie próżnuje i przed właściwą promocją "Źródła", które ma ukazać się na rynku dzięki Step Records, wypuszcza nowe numery. Do sprawdzenia także m.in. nowy freestyle track od Tomba, kawałek od Karwana czy luźny numer od Baziego i TMK Beatz.

dodano: 2016-01-18 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Rekord i Cok opublikowali nowy utwór po latach zatytułowany "High Definition". Inny nasz Młody Wilk - Wiciu, również przypomniał się, tym razem za sprawą numeru w ramach składu NPS nagranego wraz z Badochą. Poniżej do sprawdzenia również m.in. nowy singiel z nadchodzącej płyty producenckiej Cokebeatza z gościnnym udziałem Igrekzeta.

kategorie: Audio, Elektronika
dodano: 2015-02-23 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Rap Familia ma przyjemność zaprezentować publiczności nową postać ekipy, jaką jest młoda producentka z Koszalina - Kayvi. Niespodziewanie premierę ma też jej materiał, który nosi tytul "Asylum EP". Tym pięcioutworowym minialbumem instrumentalnym młoda producentka przedstawia się publiczności. Kayvi zapowiedziała też serię remixowanych utworów, które będą pojawiały się co jakiś czas w sieci. Tymczasem sprawdźcie tę krótką porcję świetnych, klimatycznych kompozycji.

Tagi: