Krótki Strzał #46: NPS/Badocha, Rekord & Cok, Czeski, Koldi x Zui, Żyto, Karwan...

Rekord i Cok opublikowali nowy utwór po latach zatytułowany "High Definition". Inny nasz Młody Wilk - Wiciu, również przypomniał się, tym razem za sprawą numeru w ramach składu NPS nagranego wraz z Badochą. Poniżej do sprawdzenia również m.in. nowy singiel z nadchodzącej płyty producenckiej Cokebeatza z gościnnym udziałem Igrekzeta.

Zapowiedź płyty od Wicia, Ładzika i Grudo. Gościnnie Badocha.

Powrót po latach duetu Rekord & Cok. Czekamy na więcej!

"Temat Rzeka" to nowy luźny kawałek pochodzącego ze Strzelec Opolskich Czeskiego. Za oprawę muzyczną odpowiada Adam L z Lublina, a za mix i master - Karol "Cygi" Żygadło.

"Love Narcos" to numer rozpoczynający nową serię kawałków Koldiego o nazwie "#koldi_w_sb", która będzie sukcesywnie pojawiać się na kanale SB Maffiji. Gdy projekt dobiegnie końca, zostanie zwieńczonywydaniem fizycznym.

Numer od Żyto z 2011 roku, który miał znaleźć się na jego pierwszej płycie.

Spontany nagrane na początku stycznia, bity kolejno: ka-meal, Klimeks, KGR, KGR, Geezy Beatz. Karwan zapowiedział, że płyta z Wiciem już niedługo.

Utwór zapowiadający producencki album Cokebeatza pt. "Everest".

Numer zapowiadający nadchodzącą płyte Kariana "Open Minds". Na bicie Kayvi.

Nowy klip od ekipy Onija.

Husi
Całkiem spoko:D
phable
Szczerze? Nie chce mi się podsumowywać całości, ale sprawdziłem drugi, bądź trzeci numer stąd, a konkretnie Czeskiego. Piszecie pod nim, że to "luźny track". I może tematyki nie posiada jakiejkolwiek, więc z tego tytułu może być "luźny", ale za przeproszeniem spinanie dupy i nagrywanie po raz enty kawałka zaadresowanego do "wyimaginowanego przeciwnika" jest w "...." słabe przy czym cały ten "luz" znika. Zresztą jest to przypadłość prawie całej polskiej sceny, że nawijają do jakiejś tajemnej siły, z którą trzeba pocisnąć. A w przypadku, gdy dochodzi już na tej "scenie" do konfrontacji to cisną sobie kasztany przez internet. Ja wszystko rozumiem, że chcąc robić rap trzeba próbować zachowywać się jak raper ze stanów i być hustlerem, ale ogólne pozerstwo, które trawi polską scenę jest nie do przyjęcia. Jakby mieli złoto to by się nim obwiesili, a prawda jest taka, że tylko kilku typów w Polsce potrafi robić rap, reszta du-du-duka do mikrofonu. Tyle w temacie, musiałem w końcu wylać trochę żółci, a nie będę się rozwodził bo bym musiał napisać tu wam felieton na ten temat.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>