Gruby Józek

Gruby Józek

kategorie:
dodano: 2018-03-26 14:04 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

W wirze ciągłych kombinacji, w samym sercu hip-hopowej Polski zawiązała się ferajna. Przyjaźń, chęć działania i jego kierunek zostały potwierdzone i utrwalone przez czas. WCK to nie puste logo, to radość z przekonania, że nowy wybór to krok, to świętowanie własnej niezależności, to wsparcie, codzienność i koleżeństwo. To kilka historii splecionych w jedną poprzez wiarę, nadzieję, miłość i chęć dążenia do dobrego i trwania w tym co dobre.

video
dodano: 2018-03-17 15:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

WCK z kolejnym klipem, zapowiadającym nowy album. Premiera "WCK" już 23 marca! Video do "Białasy błyszczą" zapowiada także koncert premierowy, który odbędzie się 13 kwietnia. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-15 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Nowy "Klaser", czyli jedyna w Polsce wydawana raz do roku na winylu, hiphopowa składanka już w sprzedaży, a my odsłaniamy kolejny utwór z tego wyjątkowego wydawnictwa. Wcześniej mogliście usłyszeć klimatyczny "Niech boli" oraz wygrzany lot R.A.U.'a czyli "Cozakot"

Teraz pora na kolejną produkcję Szoguna i banger, do którego zaprosił LJ'a Karwela, Tego Typa Mesa, ZETENWUPE, Grubego Józka i Kubę Knapa. Pięciu gniewnych raperów i bit, który sprawia, że nawet najbardziej drewniane ucho zaczyna przewodzić ciepło. Do tego refren, który mógłby być częścią "alkopolihymnu". Jeśli jeszcze nie zamówiliście wosku z "Klaserem vol. 2", to łapcie odsłuch na zachętę i zapraszamy do sklepu zanim roztopi się od nadmiaru sztosów!"
video
dodano: 2014-08-18 15:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy teledysk do utworu "Nie Błyszcz Mi", który promuje album Bleiza zatytułowany "Grill-Funk Blues" dostępny do kupienia na stronie http://gfstore.pl. W singlu wyprodukowanym przez Chmuroka gościnnie pojawiają się Kuba Knap i Gruby Józek.