Wezyr

Wezyr

video
dodano: 2020-11-05 12:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale DeNekstBestTV można już obejrzeć i posłuchać utworu "Zaniedbania 2" z gościnnym udziałem Stera. Singiel jest bezpośrednią kontynuacją wydawnictwa z 2013 roku. Pokazuje on ewolucję, przewartościowanie i zmianę spojrzenia autora na otaczający go świat z perspektywy 7 lat od powstania pierwszej części. Jest za razem ostatnim singlem promującym wydawnictwo "6 miejsc po przecinku”, które premierę będzie miało 20.11.2020r.

video
dodano: 2020-10-15 18:36 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Scatman" - drugi singiel promujący najnowszy album Żyt Toster/ Wezyr - "6 miejsc po przecinku". Jest świetną, luźną odskocznią od aktualnych trendów w polskim rapie. Teledysk nagrany w całości oldschoolowym „kaseciakiem” w reżyserii Buszmana Buszido ma przypomnieć o już dawno zapomnianych wizualnych klimatach Benny Hilla, czy też Monthy Pythona. W klipie gościnnie pojawili się Anna Youya, Mielzky, VNM, Emil Blef, DJ Hubson, DJ Kebs.  

dodano: 2016-04-20 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pojawił się pierwszy kawałek z albumu Migota, który to ukaże się na kanale nowo powstałej wytwórni Tomba - Panteon Records. Tymże utworem jest possecut i zarazem remix hitowego numeru Katy Perry "Dark Horse", w którym to nawinęli m.in. Red, Kamel, Mops, Ry23 i Rafi. Poniżej sprawdzicie także świeży numer od Ad.M.y, która rozpoczyna swoją serię numerów zatytułowaną "FOX", kolejny kawałek od Kamela z cyklu "Halftime", remix "Hieroglifów" od Tomba, Plejera i Smolastego, spontan od Procenta i Emila G czy singiel zapowiadający epkę The Pryzmats.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-12-25 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Oto pierwszy singiel zapowiadający album "#FXW2" duetu Fonope/Wezyr. Jest to jedynie zajawka przed albumem, a za jakiś czas można się spodziewać kolejnego singla w zupełnie innym klimacie.

Tagi:
dodano: 2013-10-19 13:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

Agencja promocji Onest Promo zaprezentowała kolejny odcinek Flip That Shit. Przypominamy, że sezon będzie się składać z 12 epizodów. W każdym z nich usłyszycie trzech producentów, którzy wezmą na warsztat jeden sampel i wyrzeźbią z nich trzy różne bity. W drugim odcinku swoje umiejętności zaprezentował Nowik, Wezyr oraz Morte.