Hade

Hade

dodano: 2015-07-10 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Przez cały tydzień publikowane były kolejne utwory z "Bejbo", debiutanckiego krążka ZETENWUPE. Dziś udostępniony został odsłuch całej płyty. Zapraszamy do sprawdzenia kolejnych numerów od Hade i Mady na bitach m.in. Wrotasa, R.A.U czy Bonny'ego Larmesa. Wśród gości między innymi Ten Typ Mes, Stasiak, BRZ i Mondry i Gupi.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-07-02 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bardzo chętnie nazwałbym grupę Zetenwupe czarnym koniem Alkopoligamii, gdyby nie to, że tego określenia użyłem już całkiem niedawno w stosunku do LJa Karwela i jego udanego debiutu „Niepotrzebne Skreślić”. W poprzednim roku mieliśmy już, oprócz doskonałej solówki Mesa, laidbackowego, g-funkowego Kubę Knapa, było bardziej techniczne, korzenne oblicze rapu z mocnym naciskiem na flow od Karwela (szkoda, że już ex-członka wytwórni, bez niego ten ultramocny skład Lepszych Żbików jakoś wydaje mi się niekompletny), zaś w tym roku wszystkie siły promocyjne wytwórni Mesa wydają się być zmobilizowane na debiutancką płytę Ferajny. Sam szef Alko zapowiada ich jako „polskie Mobb Deep” czy też „Flexxip w wersji 2.0”. Jak to wygląda w rzeczywistości?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-06-11 16:39 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już 4 lipca tego roku będzie miała miejsce premiera pierwszej legalnej płyty zespołu Zetenwupe Ferajna, nad którą Hade i Mada pracowali ponad rok. Dziś dostajemy pierwszą video-zapowiedź albumu, który będzie nosił tytuł "Bejbo", uruchomiony został także preorder.

dodano: 2015-01-12 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Sporo ciekawych rzeczy w ostatnich dniach - najnowszy Krótki Strzał to m.in. spontan od tercetu Leh/Kuba Knap/Hade, nowy track od 2stego, klip od Żabsona czy singiel od Egotrue z udziałem TMK aka Piekielnego...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-05-30 14:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Clint Eastwóód" to epka Kuby Knapa i Mady z Zetenwupe, która jest dołączana jako dodatkowe drugie CD do nadchodzącego albumu Kuby "Lecę, chwila, spadam", dostępne do zamówienia tylko na Alkopoligamia.com. Utworem zapowiadającym tą epkę jest "To ryje beret" z gościnnym udziałem Hade. Na bicie Bonny Larmes, który też odpowiada za całość produkcji bitów z tego bonusowego krążka. Cały pakiet 2CD dostępny jest tylko w sklepie Alkopoligamii i jak często w przypadku tej wytwórni - ograniczono ilość dostępnych egzemplarzy.

dodano: 2013-07-16 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Jak się dysponuje takim potencjałem, muzyczną smykałką i flow jak Mes, nie dziwne, że każda płyta staje się wydarzeniem. Tym razem wydarzenie było odmienne, bo Mes postanowił szerzej zaprezentować nie tylko swoje egocentryczne przekminki, ale również, a może nawet przede wszystkim swoją (wcale niezłą jak na indywidualistę) ekipę. Album "Ten Typ Mes i Lepsze Żbiki" stał się okazją do zaprezentowania talentu Młodej Alkopoligamii, ale również wieloletnich reprezentantów wytwórni oraz przyjaciół rapera niezwiązanych z Alko'. Ten tydzień z kolei będzie okazją, żebyśmy my wzięli pod lupę dokonania, zarówno Mesa, jak i Żbików. A deserem będzie bardzo obszerny i bardzo ciekawy wywiad z Piotrem Szmidtem. Zapraszamy na alkopoligamiczny tydzień na Popkillerze!

dodano: 2012-10-10 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

ZETENWUPE to, jak sami mówią, "dwie głowy z różnych stron warszawskiego odcinka Wisły zabsolutną zajawką na hip-hopowe akcje wszelkiej maści. Dwa różne charaktery, dwa odmienne style, jeden wspólny projekt."

Warszawski duet, którego połówkę - Hade - możemy kojarzyć z reedycji "Alkopoligamii" wypuścił niedawno swój nielegalny debiut "Serwus". Teraz materiał można odsłuchać w całości za darmo a my dorzucamy jeszcze video z występu chłopaków w ramach Alkopoligamia Soundsystem na tegorocznym Hip Hop Kempie.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-11-15 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)
Wczoraj dostaliśmy pierwszy z nowych numerów Mesa zatytułowany "Dumny Jak Paw". Wyprodukowany przez Głośnego numer z gościnnym udziałem VNM'a to zupełnie nowa produkcja, nie odrzut z "Kandydatów Na Szaleńców". Warszawiak postanowił po prostu za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku podzielić się z fanami nową muzyką.

Dziś prezentujemy wam drugi numer Typa zatytułowany "Lecę Do Ciebie" w którym gościnny pojawia się Hade ze składu ZETENWUPE. Produkcją zajął się sam Mes.