Asfalt Records

Asfalt Records

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-25 14:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Trwa akcja Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next. Już jutro poznamy kolejnego uczestnika... a raczej uczestniczkę. Będzie to bowiem pierwsza raperka w historii Asfalt Records. Jej asfaltowy singiel pojawi się o północy w serwisach streamingowych, a o 10:00 - na kanale wytwórni.

dodano: 2021-10-27 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Piąta odsłona akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to chill rapowe, wpadające w ucho “Ty” autorstwa duetu Geebee & FRAME21. Za rap i warstwę tekstową odpowiada pochodzący ze Szczecina, 23-letni Geebee. Newschoolowe brzmienie numeru to z kolei efekt pracy producenta, drugiej ½ duetu, FRAME21. Sprawdźcie co mieli nam do powiedzenia!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2021-10-12 18:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dżej i LUCK7 to najpopularniejsi dotychczas uczestnicy akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Utwór DŻEJ “Rookie Roku” ma na liczniku ponad 1,7 miliona wyświetleń, natomiast LUCK7 - Holden ponad 750 tysięcy. Rozmawiamy z artystami o ich wrażeniach, planach, a także o tym czy bardzo stresowali się swoimi debiutami.

dodano: 2021-09-29 10:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Piąta odsłona akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to chill rapowe, wpadające w ucho “Ty” autorstwa duetu Geebee & FRAME21. Za rap i warstwę tekstową odpowiada pochodzący ze Szczecina, 23-letni Geebee. "Gdy usłyszałem ten bit, od razu wiedziałem, o czym chcę napisać" - opowiada. "Muzykę zacząłem robić ponad 2 lata temu, wcześniej przez kilka lat grałem na perkusji. Hip-hop kręcił mnie jednak od zawsze. W końcu nauczyłem się obsługi programów, kupiłem swój pierwszy mikrofon i zacząłem nagrywać" - dodaje Geebee.

video
dodano: 2021-09-20 11:20 przez: Kontakt (komentarze: 0)

DŻEJ z singlem „Rookie Roku” wjeżdża z buta jako czwarty uczestnik akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Bujający głową banger to dwie i pół minuty soczystego braggadacio w wykonaniu młodego rapera i jego symboliczne przejście z undergroundu do mainstreamu. Klip już widzieliście, a dziś na kanale Asfaltu pojawił się making of z planu zdjęciowego.

dodano: 2021-09-15 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

DŻEJ to 19-letni raper pochodzący z warszawskiego Grochowa. W przeszłości występował w warszawskich teatrach muzycznych oraz grał w futbol amerykański. Twórczość Dżeja można określić jako hołd złożony starej szkole, ale w nowoczesnym wydaniu. Sprawdźcie co powiedział nam w krótkim wywiadzie kolejny uczestnik akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT!

video
dodano: 2021-08-25 11:50 przez: Kontakt (komentarze: 2)

DŻEJ z singlem „Rookie Roku” wjeżdża z buta jako czwarty uczestnik akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Bujający głową banger to dwie i pół minuty soczystego braggadacio w wykonaniu młodego rapera i jego symboliczne przejście z undergroundu do mainstreamu.

dodano: 2021-08-23 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

LUCK7 to jak dotąd nie tylko najmłodszy uczestnik akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT ale i jeden z najmłodszych raperów w historii Asfalt Records. Z 18-letnim debiutantem porozmawialiśmy krótko o jego udziale w inicjatywie, singlu "Holden", ale także planach i podejściu do muzyki.

video
dodano: 2021-07-28 14:13 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

LUCK7, trzeci debiutant w ramach programu dla młodych talentów, już na wstępie swojej kariery bije pierwsze rekordy. To jak dotąd nie tylko najmłodszy uczestnik akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT ale i jeden z najmłodszych raperów w historii Asfalt Records.

kategorie:
dodano: 2021-07-22 13:06 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Album “Bu!” to trochę slapstickowa komedia, a trochę gotycki horror. Piosenki o relacjach, w których pobrzmiewają echa kolejnych strajków i społecznych kryzysów. Płyta przepełniona bujną muzyką oscylującą wokół indie rocka stworzoną wspólnie przez trójkę przyjaciół.

Tracklista: nieznana

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-25 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dziś swoją premierę ma nowa EP-ka Belmondo "Hustle As Usual". Płyta dystrybuowana przez Asfalt Records w formie fizycznej trafiła do fanów, ale dziś rano po paru godzinach została zdjęta z serwisów streamingowych. Warszawska wytwórnia wydała w tej sprawie oświadczenie.

video
dodano: 2021-05-21 14:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

12 obiecujących artystów, 12 debiutanckich singli i teledysków, 12 szans na powiew świeżości w polskiej branży fonograficznej. Rusza projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT – program dla młodych talentów, powstały przy współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. To pierwsza taka inicjatywa w 23-letniej historii znanego, warszawskiego labelu, który stoi za sukcesami takich artystów jak O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Sarius, czy Fisz i Emade. Kto będzie następny? Właśnie ruszyły zgłoszenia!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-19 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Raper-aktor wypuścił dotąd jedną płytę "Prymityw", w której pomogła mu wytwórnia Tytusa. Jak widać, na niej zakończy się współpraca labelu i Fabijańskiego, ponieważ obie strony potwierdziły, że ich drogi się rozeszły.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-28 22:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Nietypowy tekst od Asfaltu wraz z... nietypowym ogłoszeniem. Sprawdźcie co przyszykowała warszawska wytwórnia:

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-24 19:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W miniony piątek ukazał się debiutancki legal Pawła Bokuna, wydany w Asfalt Records krążek "Piliada". Jak doszło do tego, że uczestnik 5 edycji Młodych Wilków opuścił QueQuality zasilając właśnie Asfalt? Drawieński playboy roku ujawnił kulisy.

Strony