Asfalt Records

Asfalt Records

dodano: 2022-06-15 16:31 przez: Redakcja (komentarze: 1)

12 uczestników, 24 single, 36 materiałów video, trwających w sumie około 96 minut, 50 osób zaangażowanych w produkcję, ponad 15 tysięcy zgłoszeń 1,3 miliona streamów na Spotify oraz 8 milionów wyświetleń na YouTube - oto wyniki akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT.

dodano: 2022-05-19 17:17 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Dziś na serwisach streamingowych premiera EP najpopularniejszego uczestnika akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT - Dżeja. Na YT pojawiło się video do utworu All In. Wkrótce video do pozostałych utworów z Mieszanka Przypraw EP. Jak opowiada sam autor: „All In to tak naprawdę numer wspominkowy, w którym dziękuje moim ludziom, że ciągle przy mnie są. Jeśli mamy wychodzić na salony to razem”

dodano: 2022-04-07 21:00 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Yacob to pierwszy reprezentant muzyki trap w Asfalt Records! Młody, 19-letni freestyle'owiec jest jedenastym uczestnikiem akcji Coca Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Yacob nie jest postacią anonimową w hip-hopowym podziemiu. Prowadząc swój kanał na YouTube dał się poznać jako bardzo płodny artysta, nagrywający dużo i często. Yacob podczas nagrań posługuje się freestylem. Jego swobodny i wyluzowany styl przypomina rap z początków istnienia kultury hip-hop w Polsce, co w połączeniu z solidnym trapowym bitem i wpadającymi w ucho refrenami tworzy naprawdę wybuchową mieszankę.

dodano: 2022-02-10 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Mei Bee swoim utworem "Mainstream" przełamała pewną symboliczną granicę - stała się pierwszą raperką w Asfalt Records. Z młodą uczestniczką akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT porozmawialiśmy krótko o całej inicjatywie, współpracy z Asfaltem, ale także spojrzeniu na polski kobiecy rap.

video
dodano: 2022-02-03 14:11 przez: Kontakt (komentarze: 0)

LUCK7 powraca z nowym utworem! Debiutancki singiel artysty - "Holden", odtworzono na Spotify 200 tys razy. Podobnie co poprzednik, singiel "Smak" utrzymany jest w synth-wave’owej stylistyce. Numer opowiada o współczesnym życiu młodych ludzi, którzy choć mają większy dostęp do wszystkiego, to w ocenie autora ich egzystencja jest pozbawiona tytułowego smaku.

video
dodano: 2022-01-26 18:04 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Mei Bee to pierwsza raperka w historii Asfalt Records! "Singiel "Mainstream" to trzy minuty soczystego bragga pełnego pewności siebie, mocnych wersów i manifestowania swojej kobiecości" - czytamy w informacji prasowej. Artystka jest dziewiątą uczestniczką akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-25 14:00 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Trwa akcja Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next. Już jutro poznamy kolejnego uczestnika... a raczej uczestniczkę. Będzie to bowiem pierwsza raperka w historii Asfalt Records. Jej asfaltowy singiel pojawi się o północy w serwisach streamingowych, a o 10:00 - na kanale wytwórni.

dodano: 2021-10-27 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Piąta odsłona akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to chill rapowe, wpadające w ucho “Ty” autorstwa duetu Geebee & FRAME21. Za rap i warstwę tekstową odpowiada pochodzący ze Szczecina, 23-letni Geebee. Newschoolowe brzmienie numeru to z kolei efekt pracy producenta, drugiej ½ duetu, FRAME21. Sprawdźcie co mieli nam do powiedzenia!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2021-10-12 18:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dżej i LUCK7 to najpopularniejsi dotychczas uczestnicy akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Utwór DŻEJ “Rookie Roku” ma na liczniku ponad 1,7 miliona wyświetleń, natomiast LUCK7 - Holden ponad 750 tysięcy. Rozmawiamy z artystami o ich wrażeniach, planach, a także o tym czy bardzo stresowali się swoimi debiutami.

dodano: 2021-09-29 10:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Piąta odsłona akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to chill rapowe, wpadające w ucho “Ty” autorstwa duetu Geebee & FRAME21. Za rap i warstwę tekstową odpowiada pochodzący ze Szczecina, 23-letni Geebee. "Gdy usłyszałem ten bit, od razu wiedziałem, o czym chcę napisać" - opowiada. "Muzykę zacząłem robić ponad 2 lata temu, wcześniej przez kilka lat grałem na perkusji. Hip-hop kręcił mnie jednak od zawsze. W końcu nauczyłem się obsługi programów, kupiłem swój pierwszy mikrofon i zacząłem nagrywać" - dodaje Geebee.

video
dodano: 2021-09-20 11:20 przez: Kontakt (komentarze: 0)

DŻEJ z singlem „Rookie Roku” wjeżdża z buta jako czwarty uczestnik akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Bujający głową banger to dwie i pół minuty soczystego braggadacio w wykonaniu młodego rapera i jego symboliczne przejście z undergroundu do mainstreamu. Klip już widzieliście, a dziś na kanale Asfaltu pojawił się making of z planu zdjęciowego.

dodano: 2021-09-15 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

DŻEJ to 19-letni raper pochodzący z warszawskiego Grochowa. W przeszłości występował w warszawskich teatrach muzycznych oraz grał w futbol amerykański. Twórczość Dżeja można określić jako hołd złożony starej szkole, ale w nowoczesnym wydaniu. Sprawdźcie co powiedział nam w krótkim wywiadzie kolejny uczestnik akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT!

video
dodano: 2021-08-25 11:50 przez: Kontakt (komentarze: 2)

DŻEJ z singlem „Rookie Roku” wjeżdża z buta jako czwarty uczestnik akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Bujający głową banger to dwie i pół minuty soczystego braggadacio w wykonaniu młodego rapera i jego symboliczne przejście z undergroundu do mainstreamu.

dodano: 2021-08-23 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

LUCK7 to jak dotąd nie tylko najmłodszy uczestnik akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT ale i jeden z najmłodszych raperów w historii Asfalt Records. Z 18-letnim debiutantem porozmawialiśmy krótko o jego udziale w inicjatywie, singlu "Holden", ale także planach i podejściu do muzyki.

video
dodano: 2021-07-28 14:13 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

LUCK7, trzeci debiutant w ramach programu dla młodych talentów, już na wstępie swojej kariery bije pierwsze rekordy. To jak dotąd nie tylko najmłodszy uczestnik akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT ale i jeden z najmłodszych raperów w historii Asfalt Records.

Strony