Dżej i LUCK7 - wywiad o kulisach akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

Dżej i LUCK7 to najpopularniejsi dotychczas uczestnicy akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Utwór DŻEJ “Rookie Roku” ma na liczniku ponad 1,7 miliona wyświetleń, natomiast LUCK7 - Holden ponad 750 tysięcy. Rozmawiamy z artystami o ich wrażeniach, planach, a także o tym czy bardzo stresowali się swoimi debiutami.


LUCK7 jesteś dwa miesiące po premierze singla w ramach akcji NEXT. Dżej, ty zaś jesteś miesiąc po. Jak byście zestawili swoje oczekiwania przed premierą do tego, co się wydarzyło po niej?

DŻEJ: Nie miałem większych oczekiwań co do odbioru i wyników swojego singla, wolałem się nastawić raczej na mniejsze liczby i się pozytywnie zaskoczyć. “Rookie” fajnie wleciał i jestem bardzo zadowolony z wyniku.

LUCK7: Ja podobnie nie miałem sprecyzowanych oczekiwań. Jestem bardzo zadowolony i cieszę się z pozytywnego odbioru „Holdena”. W podziemnych kręgach dotarcie do takiej liczby słuchaczy było bardzo trudne i zdecydowanie jestem zaskoczony.

Jak w ogóle oceniacie siebie nawzajem? Czy podobają się Wam Wasze single?

LUCK7: Dżeja poznałem prywatnie na planie naszych singli. Jest bardzo w porządku ziomeczkiem, a numer fajnie bangla - podoba mi się, naprawdę.

A czy Ty Dżej kupiłbyś płytę Luckiego?

DŻEJ, Nie, bo pewnie dostanę ją za free (śmiech).

Jak dużo swobody mieliście w produkcji singli?

DŻEJ: Swobody było tak 7/10, więc nie narzekam!

LUCK7: Myślę, że jak na współpracę z tak dużymi partnerami jak Coca-Cola i Asfalt Records, swobody było naprawdę sporo.

Czy z perspektywy czasu nie żałujecie decyzji o wzięciu udziału w akcji?

DŻEJ: Absolutnie nie. Niczego nie żałuję, chociaż zobaczymy jak przyjdzie rozliczenie (śmiech).

LUCK: Ja również nie żałuję. To, ile nabrałem doświadczenia oraz ilu nowych, ciekawych ludzi poznałem naprawdę wiele mnie nauczyło. Zdecydowanie udział w akcji dał mi więcej niż miałby zabrać.

Jaka była Wasza najciekawsza sytuacja związana z Waszymi odbiorcami, fanami?

DŻEJ: Moje grono słuchaczy wie, że jestem dla nich. Zawsze odpisuję, pomagam na tyle ile mogę. Za wiele nie zmieniło się po premierze singla (poza znacznie większą liczbą wiadomości). Stale utrzymuje swoje postanowienie o dbaniu o kontakt ze słuchaczami. I pozdrawiam całe DŻEJUONDABEAT movement.

LUCK7: Mi najbardziej zapadło w pamięć, jak ktoś udostępnił na stories jak jego dziecko tańczy do mojego numeru. Uśmiech sam się pojawia na twarzy jak się widzi takie rzeczy.

DŻEJ: To bardzo miłe jak dostajesz wiadomości o tym, że twoja muza komuś pomaga, przypomina dobre chwile czy pozwala się wyciszyć. Takie rzeczy się docenia, bo po to tak naprawdę robię muzykę.

LUCK7: Mnie ostatnio przydarzyła się, można powiedzieć, historyczna chwila. Po supporcie przed O.S.T.R. w Progresji podbił do mnie jakiś ziomal po fotkę. Była to pierwsza taka sytuacja w moim krótkim życiu i było to bardzo miłe.

W którym momencie towarzyszył Wam największy stres? W momencie premiery singla czy przed pierwszym koncertem?

DŻEJ: Pierwszy koncert w Toruniu był mega stresujący...

LUCK7: W moim przypadku zdecydowanie większy stres był podczas premiery singla niż przed wejściem na scenę. Może dlatego, że podczas grania koncertu na prawie wszystko mam wpływ i wszystko tak naprawdę zależy ode mnie. Podczas premiery singla jest inaczej, to ludzie decydują o losach numeru. W każdym razie, stres przed pierwszym koncertem nie był duży, a na pewno bardziej motywujący niż paraliżujący.

Czy polecilibyście początkującym Artystom udział w akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT?

LUCK7: Zdecydowanie tak, polecam. Może otworzyć się przed Wami wiele furtek. Ale najpierw musicie mieć klucz. A kluczem jest odwaga, determinacja i wysłanie zgłoszenia. Ale to ubrałem w słowa. (Śmiech)

DŻEJ: Jasne że tak. NEXT to świetna okazja do tego żeby pokazać się szerszej publiczności i doświadczyć profesjonalnej pracy nad swoim kawałkiem i klipem. Jeśli czujecie się na siłach żeby spróbować to podsyłajcie zgłoszenia. Trzymam za was kciuki.

LUCK7 - Holden (Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT) [prod. Nigdzie indziej]

DŻEJ "Rookie Roku" (Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT) [prod. Jacon]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>