O.S.T.R. odchodzi z Asfalt Records? Mamy komentarz

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2024-01-26 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

O.S.T.R. zapowiada "dużo zmian" i pierwszy kawałek, który wyda osobiście. Czy oznacza to odejście z Asfaltu, w którym Adam wydaje od 2001 roku?

Na profilu rapera pojawił się film, w którym zapowiada wspólny utwór z Młodym Olisadebe i Luck7 i mówi: "Będzie to pierwszy kawałek, który wydam osobiście. Dużo zmian nastąpiło w moim życiu zawodowym. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Niestety, nie znam żadnych szczegółów, kiedy to się ukaże ponieważ jest nowy dystrybutor i wszystkie inne takie sprawy".

O komentarz poprosiliśmy Wojtka Kukulskiego, managera O.S.T.R.'a, który powiedział nam: "Adam rozpoczyna nowy projekt wraz ze swoimi wychowankami: Młodym Olisadebe i LUCK7, jest to projekt zarządzany bezpośrednio i osobiście przez Adama. EP-ka ukaże się w lutym, który jest miesiącem kojarzonym z albumami O.S.T.R."

Ciekawy element można dostrzec już przy ostatnim mixtape'ie "042 Sequentia" - w przeciwieństwie do "042 Requiem" nie jest on podpisany jako Asfalt Records, lecz na CD oraz w streamingu widnieje dopisek Tabasko Nagrania. Czy pod tym szyldem będzie teraz wydawał O.S.T.R. czy może dotyczy on pobocznych projektów, innych niż główne albumy? Pozostaje czekać.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>