Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

dodano: 2024-04-29 13:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 3)
fot. Konrad Welenc

W trakcie gali Popkillery 2024 Sebastian Fabijański udzielił kilku wywiadów - w ich trakcie zdradził m.in., że swoje nowe rzeczy będzie wydawał pod szyldem wytwórni Sariusa - Antihype. Opowiedział też o tym jak zmieniło się jego podejście do rapu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2023-02-03 18:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 7)

Sebastian Fabijański rozpoczyna promocję albumu "Popiół" - perwszy singiel czyli „Tyler D.” bezpośrednio nawiązuje do udziału artysty w Fame MMA oraz klasycznego filmu w reż. Davida Finchera - Fight Club, obrazujący rozstrzał pomiędzy narzuconym światem “Wyścigu szczurów” i konsumpcyjnego życia, a totalna anarchią i wyzwoleniem. W utworze gościnnie pojawia się VNM, a za teledysk odpowiada ekipa Powidoki. Obecność VNM'a wywołała wiele komentarzy, w tym krytyki od fanów

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-08 15:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 1)

Sebastian Fabijański zastanawiał się w najnowszym wywiadem nad szansami na walkę z Quebonafide na gali Fame MMA, gdzie sam podpisał kontrakt. Raper z Ciechanowa jednak szybko ucina ten temat.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-11-07 14:38 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 11)

Sebastian Fabijański zaskoczył w weekend pojawiając się w oktagonie Fame MMA i zapowiadając walkę pod postacią swojego alter ego. Z kim się zmierzy? W wywiadach wywołano temat Quebonafide, którego aktor-raper już dissował.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-26 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Jakiś czas temu Quebonafide wyśmiał pomysł Wojtka Goli o jego walce z Fabijańskim na Fame MMA. Teraz podczas wizyty w studiu RapNews Fabijański przyznał, że chętnie zmierzyłby się z Quebo w formule RapNokaut.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-05 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Konflikt między Sebastianem Fabijańskim, a Quebonafide miał swój punkt kulminacyjny w momencie premiery klipu do numeru "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ", w którym szef QueQuality poświęcił parę linijek raperowi-aktorowi. Fabijański postanowił zamknąć temat tego konfliktu przy okazji komentarza do ostatniego kawałka autora "ROMANTICPSYCHO", "MATCHA LATTE".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-19 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Raper-aktor wypuścił dotąd jedną płytę "Prymityw", w której pomogła mu wytwórnia Tytusa. Jak widać, na niej zakończy się współpraca labelu i Fabijańskiego, ponieważ obie strony potwierdziły, że ich drogi się rozeszły.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-08 03:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Jeżeli wydawało się Wam, że temat spięcia na linii Sebastian Fabijański-Quebonafide jest już zamknięty to nic z tego. Aktor propsował ostatnio "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ" i wypowiadał się o Quebo w raczej spokojnym tonie - ale w wydanym dopiero co singlu "Dirty Dancing" jednak 'słychać strzały'.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-22 21:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Ciąg dalszy tarć wokół Sebastiana Fabijańskiego i jego rapowej przygody. Aktor skrytykował na dzień dobry w wywiadzie Quebo, dostał piłeczkę zwrotną w singlu "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ" na co odpowiedział parodią w Hejt Parku - a ostatnio pisaliśmy Wam o dissie, który na Fabijańskiego nagrał Kałach. Czy aktor planuje odpowiedzieć na krytykę?

dodano: 2020-04-15 20:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 23)

Do głosów krytykujących aktora Sebastiana Fabijańskiego oraz jego ruchy i wypowiedzi odnośnie rapu dołączył freestyle'owiec i vloger Kałach - na jego kanale pojawił się numer "Cukier" będący dissem na aktora, który w "Pitbullu" Vegi grał właśnie postać o ksywce "Cukier".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-01 21:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 26)

Zastanawialiśmy się czy Sebastian Fabijański odniesie się jakoś do wersów z nowego singla Quebonafide - okazuje się, że postanowił przygotować specjalną parodię.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-01 16:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

W dzisiejszym singlu Quebonafide "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ" znajdziemy kilka wersów skierowanych w stronę Sebastiana Fabijańskiego - dlaczego?

video
dodano: 2020-02-14 20:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sebastian Fabijański - Nightcrawler - prod. Auer

W sieci pojawił się już pierwszy teledysk i singiel Sebastiana Fabijańskiego promujący nadchodzący album „Primityw”.  Za produkcję muzyczną odpowiada Auer. Zdjęcia do klipu autorstwa znanego polskiego operatora Andrzeja Jaroszewicza, scenariusz i reżyseria: Sebastian Fabijański. Produkcja: Maria Siniarska dla UFO.

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-21 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Głośno było ostatnio o tym, że aktor Sebastian Fabijański planuje wypuścić swój rapowy album - jak się okazuje wyda go Asfalt!

video
dodano: 2019-12-09 19:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

O.S.T.R. & Sebastian Fabijański - Psy. W imię zasad - Oficjalny teledysk

Dziś wielki dzień dla entuzjastów dobrego hip hopu oraz fanów kultowej serii “Psy”! Na kanale YouTube Asfalt Records premiera teledysku O.S.T.R. I Sebastian Fabijański “Psy. W imię zasad”. W klipie zobaczymy Bogusława Lindę, który wcielił się w rolę Franza Maurera. Za zilustrowanie znakomicie przyjętego na platformach streamingowych singla odpowiada sam Xawery Żuławski, natomiast scenariusz to dzieło Sebastiana Fabijańskiego. „Psy 3. W imię zasad.” - wyczekiwana, 3 część „Psów” Władysława Pasikowskiego wejdzie na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku.

Strony