Fabijański: "Quebo dał zielone światło i będą się pruć". Kałach odpowiada

Ciąg dalszy tarć wokół Sebastiana Fabijańskiego i jego rapowej przygody. Aktor skrytykował na dzień dobry w wywiadzie Quebo, dostał piłeczkę zwrotną w singlu "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ" na co odpowiedział parodią w Hejt Parku - a ostatnio pisaliśmy Wam o dissie, który na Fabijańskiego nagrał Kałach. Czy aktor planuje odpowiedzieć na krytykę?

"Nie mam tylu wolnych bitów żeby odpowiadać na wszystkie dissy które się teraz będą pojawiać ;) Jakub G. dał chłopakom zielone światło i będą się pruć. W myśl powiedzonka „czepiło się gowno statku i mówi: Płyniemy!”. Ale korzystając z okazji (bo pewnie zrobicie z tego nagłówek) odpowiadam TU na te które się pojawiły i na te które się pojawią – „skoro sukces sprawia, ze chciałby cię zabić każdy; to powinienem bez pytania się mianować królem branży” :)" - tak napisał na Instagramie w odpowiedzi na pytanie wystosowane przez Glamrap.

Do komentarza tego odniósł się Kałach pisząc:

"Sebastian Fabijański w przeciwieństwie do Ciebie, nikt mi niczego nie dał na tacy, o wszystko musiałem walczyć sam.
Nie spodziewam się odpowiedzi z twojej strony bo nie jesteś raperem tylko wydmuszką z cudzymi wersami, na której Asfalt Records robi hajs.
Twoją twórczość idealnie podsumował Marcin Flint z Popkiller "Tak to właśnie wygląda jak duże nazwiska dostają hajs i wychodzi z tego monumentalna kupa"
Żałosna próba robienia sobie drabiny z pleców Quebonafide i twój "występ" w Hejt Parku to mocny kandydant do statuetek cringe roku, żenada miesiąca.
Pozdrawiam twojego ghostwritera, producenta, pr-owców, ekipę od marketingu, reżysera, stylistów i dyrektora artystycznego, następnym razem się uda.
Ps: To pierwszy i ostatni mój wpis na twój temat, może Tytus Ci nie powiedział, ale raperzy nie piszą oświadczeń tylko nagrywają kawałki."

erikrajt
Cukier nie zaczął na dobre, a juz jest skończony:) Jak nie odpowie kawałkiem to największy spec marketingu nie wyciągnie go z gówna, w które sie wpierdolił:)
beka
o czym ty pierdo lisz dziecko ? i co mu niby zrobi ? kim sa w ogole ci ludzie ? fabijanski propsy cisnij tych glabow kimkolwiek jestes, jebac quebo debila i jego przydpasow i psychofanow
Twojsrary
Jebac Cię
ee
Tomb weź coś wypuść jak czytasz
Gość
Ty Fabiański pseudo aktorze grajacy u Vegi nie Wajdy.pseudo raperze odbij od quebo bo nie dosięgasz mu do kostek i wkurwiasz mnie czyli fankę króla RAPU .odbij bo poniżasz się swoim zępoleniem i beztalenciem.
ćśoG
Quebo KRULEM RAPU? Ahaha
Anonim
Zazddrośnik beztalencie.szuka dziury w prawdziwym drapie.ludzie Cię nienawidzą bo kochają quebonafide on ma mądry przekaz w swoich utworach a Ty co raper na siłę słaby aktor i słaby śpiewak.
Izabela
Nie wygrasz z Quebo za miękki jesteś grasz u Vegi A to znaczy o Twoim aktorstwie.Żal ki Ciebie Fabiański bo spróbujesz RAPU ale Ci nie wychodzi.raczkujesz brachu bo Quebo jest KRÓLEM a Ty błaznem.
Izabela
Fabiański błazen jeden zadarł z Quebo z KRÓLEM rapu .współczuję ziomal. Z czym do ludzi. Twój rap to porażka kto to sĺucha gluchoniemi? Chyba
żenada
„czepiło się gowno statku i mówi: Płyniemy!” tylko że tym statkiem jest rap a gówno to Fabijański

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>