Jakub Grabowski

Jakub Grabowski

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-12-14 07:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 9)
kizo jakub grabowski

Po premierze singla "Discopolo" Kizo ogłosił trasę koncertową Patryka MTS z gościnnym udziałem Jakuba Grabowskiego.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-11-28 17:21 przez: Redakcja (komentarze: 2)

W niedzielę Jakub Grabowski gościł na domówce znajomych ze świata mediów, sportu, muzyki i Internetu. Impreza miała bardzo nietypową formę, bo była w całości transmitowana na żywo na kanale YouTube i Twitch.tv bukmachera Betclic.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-11-27 13:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
jakub grabowski betclic

Jakub z Ciechanowa zaprasza wszystkich na domówkę, na której odbędzie się transmisja meczu Hiszpania - Niemcy. Rezerwujcie dzisiejsze popołudnie, bo domówka zaczyna się już o 16:00!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-11-07 14:38 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 11)

Sebastian Fabijański zaskoczył w weekend pojawiając się w oktagonie Fame MMA i zapowiadając walkę pod postacią swojego alter ego. Z kim się zmierzy? W wywiadach wywołano temat Quebonafide, którego aktor-raper już dissował.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-29 10:00 przez: Michael Moch (komentarze: 1)

Kultowy już bus "Jakub on stage'' wystawiony na sprzedaż w szczytnym celu.

video
dodano: 2022-10-25 16:09 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 12)

"Drugi singiel Jakuba Grabowskiego w SB Starter. Artysta z Ciechanowa konsekwentnie rozwija swój warsztat, a do współpracy zaprosił gdańskiego ulicznego rapera, Patryka MTS." - czytamy w opisie.

Obaj panowie nie mają zamiaru się smucić, mają za to chrapkę by zatracić się w tym co najlepsze. I robią to odświeżając stary eurodance'owy hit "Freed From Desire", do którego nawiązuje melodia refrenu.

dodano: 2022-10-11 17:24 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

"Ananas, Bryan, Jakub Grabowski, po prostu Kajtek i Susk złapali się razem w studiu, czego efektem jest najnowszy numer i klip. Jeden mikrofon, bit Białasa, kilku MC i każdy musi udowodnić, że warto poświęcić mu uwagę. Udowodnili?" - czytamy w opisie. Jakub z Ciechanowa ewidentnie się rozwija i tutaj ciężko było go zatrzymać.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-09-09 14:48 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)

Po Bitwie o Południe Jakub Grabowski zaprosił Filipka do studia, czego efektem jest remix singla "Mój przykry lajf" - w zwrotce nowego szefa QueQuality usłyszeć możemy trochę cennych rad dla początkującego kolegi.

video
kategorie: Polska, News, Pop, Video
dodano: 2022-08-29 00:30 przez: Michael Moch (komentarze: 4)

Trwa trasa Mega Hip-Hop Tour a po występie na SBM FFestivalu Jakub On Stage zawitał na... Miodobranie Kurpiowskie.

dodano: 2022-08-26 18:31 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

"Mój Przykry Lajf" wydany w ramach SB Starter to pierwszy studyjny utwór Jakuba Grabowskiego. Nowa postać na scenie zrobiła sporo zamieszania, a swój remiks tego numeru zaprezentował na TikToku Edzio. Usłyszymy tam wersy nawiązujące zarówno do postaci Quebo jak i ostatnich wydarzeń związanych z Edziem.

video
dodano: 2022-08-23 12:44 przez: Redakcja (komentarze: 7)

Jakub Grabowski to młody ciechanowski artysta i performer. Rozpoznawalność przyniósł mu spektakularny "Mega Hip-Hop Tour", podczas którego tourbus młodego MC zawitał min. na dniach ogórka w Kruszewie, Festiwalu Masła w Lubochni, czy Jarmarku św. Jakuba w Murowanej Gąślinie. Konsekwentnie rozwijany naturalny wizerunek, oparty na prawdziwości, szczodrości i byciu blisko ludzi doprowadził Jakuba do wymarzonego występu na Polish Hip-Hop Festival w Płocku, gdzie został dostrzeżony przez Solara z duetu Solar/Białas, co zagwarantowało mu miejsce w SB Starter.

dodano: 2022-08-22 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Co to było za starcie! Na Bitwie o Południe udział wzięli Jakub Grabowski oraz Filipek, obaj też spotkali się w wielkim finale. Dwukrotnie zwyciężył Filipek, który okrzyknięty został przez Quebo na Twitterze nowym szefem QueQuality. Co miał do powiedzenia wygrany?

dodano: 2022-08-20 18:36 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Czyżby kolejny przystanek na rapowej drodze Jakuba wiódł na bitwy freestyle'owe? Dziś odbędzie się Bitwa o Południe, a na twitterze Quebo znajdziemy spoiler pojawienia się dziś na "batelce".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-08-18 17:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)

Na czym polega "przełomowy twist" Quebo? Coraz więcej wskazuje na to, że ciechanowski raper postanowił zacząć rap-grę od nowa. Po występie-niespodziance w Płocku Jakub Grabowski spotkał się z Solarem, a prezentowany na koncercie premierowy singiel najprawdopodobniej ukaże się 23 sierpnia na kanale SBM Label. "Mój Przykry Lajf" to numer przywołujący klimat sprzed dekady, nawiązujący też do hitu "Big City Life" Mattafix z 2005 roku.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Relacje
dodano: 2022-06-05 22:21 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Wczoraj Jakub Grabowski zagrał swój pierwszy plenerowy koncert w ramach "Mega Hip-Hop Tour" - wystąpił w Lubochni na Festiwalu Masła, jako support Nowatora. Co się tam działo? Na miejscu był jeden z naszych czytelników i fan Quebo, Krzysiek ala Kinek Kellermann. Sprawdźcie jak z jego perspektywy wyglądało całe wydarzenie:

Strony