Sebastian Fabijański wyda album w Asfalcie! Tytus komentuje

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-21 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Głośno było ostatnio o tym, że aktor Sebastian Fabijański planuje wypuścić swój rapowy album - jak się okazuje wyda go Asfalt!

"Płyta zatytułowana "Primityw" pojawi się na rynku 24 kwietnia 2020 roku. Za projekt okładki i oprawę graficzną odpowiadają Mateusz Michalski oraz fotograf Filip Zwierzchowski. Producentami wykonawczymi są szef Asfalt Records – Tytus oraz DJ Haem, który podjął się także nagrania, mixu i masteringu albumu. Do projektu zaproszono bardzo zróżnicowane grono producentów muzycznych." - czytamy.

Oto co o "Primitywie" mówi sam Sebastian Fabijański: "Ta płyta to moja wolność. "Oto spowiedź prymitywa". Powrót do pierwszej miłości, bo w moim przypadku rap niewątpliwie nią jest. Kiedy stałem przy mikrofonie w wieku 16 lat – czułem to samo, co czuję dziś, wykrzykując, a czasem szepcząc swoje wyrwane z trzewi, objęte odważną, szczerą i bezkompromisową refleksją wersy. Chciałoby się powiedzieć: "chwilo trwaj!"

Tytus dodaje natomiast: "Nikt nie rodzi się raperem z zawodu i nigdzie nie jest powiedziane, że dobrym raperem nie może być aktor, jeśli tylko jako muzyk jest autentycznie sobą, a nie odgrywa jakiejś roli. Z Sebastianem nie ma takiego ryzyka, bo on od zawsze kroczy swoimi ścieżkami, jest znany ze szczerości i bezkompromisowości. Za mikrofonem wykazał się doskonałym warsztatem oraz otwartą głową, dzięki czemu szykuje się dopracowany, ambitny i dosyć zróżnicowany materiał."

Anonim
Tytus chciwa kurwo nie mów o autentyczności, skurwiłeś asfalt, nabrałeś wacków typu Otsochodzi czy ten frajer pseudo inteligent co chce lecieć na fame'ie Ernesta Hemingway'a, dystrybujesz wieprza, skończ pierdolić.
Bebs
Świat chyba się kończy
qq
Obrażasz biznesmena bo robi hajs. Wracaj do stodoły.
Bebs
Nie o sam biznes tu powinno chodzić, ale o misje. Tytus ją miał, to legenda, ale faktycznie ostatnie jego ruchy są raczej śmieszne, nie podobają mi się, jak Anonimowemu koledze. Hmm, może to też nie przypadek, że Rasmentalism odciął się od wytwórni...
hhfgbb
i dlatego poszli do sony które wydaję young igi, poszli za hajsem, możesz sobie wierzyć w jakieś wartości ale na tej scenie liczy się tylko hajs, każdy jest gotów się sprzedać tylko nie każdego chcą kupić
Bebs
Jakąś tam prawdę pewnie opisujesz. Jednak wolę wierzyć, że za tym ruchem stoi coś więcej, niż tylko lepszy kontrakt. Jasne, hajs jest kluczowy, każdy z nas za nim goni i chciałby mieć go więcej, ale wolę wierzyć, że za przenosinami Rasa i Menta kryje się coś więcej jednak :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>