Trap w Asfalt Records - Yacob debiutuje singlem "Pionek"

dodano: 2022-04-07 21:00 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Yacob to pierwszy reprezentant muzyki trap w Asfalt Records! Młody, 19-letni freestyle'owiec jest jedenastym uczestnikiem akcji Coca Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Yacob nie jest postacią anonimową w hip-hopowym podziemiu. Prowadząc swój kanał na YouTube dał się poznać jako bardzo płodny artysta, nagrywający dużo i często. Yacob podczas nagrań posługuje się freestylem. Jego swobodny i wyluzowany styl przypomina rap z początków istnienia kultury hip-hop w Polsce, co w połączeniu z solidnym trapowym bitem i wpadającymi w ucho refrenami tworzy naprawdę wybuchową mieszankę.

Bit do utworu “Pionek” zrobił Bayden, a miks i mastering DJ Haem. Teledysk w reżyserii Łukasza Balcerzaka do obejrzenia już jest na kanale YouTube Asfalt Records, z kolei utwór tradycyjnie dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Yacob jest jedenastym z planowanych dwunastu nowych, obiecujących Artystów wydanych w ramach Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT.

Kto jest NEXT?
Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. – Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty - opowiada Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.

Łysygość
Pomyliliście tytuły utworów, kolega o którym jest artykuł nie posiada utworu rachunek który jest niejakiego Eliasza, a utwór o nazwie pionek. Poprawcie panowie redaktorzy. IMO co się stało z posiadaniem sensu w tekstach ? Dla nikogo się już nie liczy? Cytuje: "gówno nie wafelek ale w łapach to pokruszę". Ehh. Ogólnie średnie, wpada w ucho ale merytoryka słabo. 2/10.
Staszica Story 69
Prawdziwi koneserzy trapu z Atlanty napewno się zajarają xDddd nie wiem czym się różni to od tego co było w tej akcji do tej pory że teraz nagle postanowili to nazwać "trap" (błędnie jak 99% muzyki tak określanej dzisiaj). Wiem natomiast że Asfalt to obecnie dno i muł, pieniądze zarobione na drugiej płycie Otsochodzi kazały im wywrócić wszystko do góry nogami i szukać najgorszego gówna jakie tylko potrafią znaleźć. Szkoda, 2000-2010 nie obyły się bez kaszan ale to jednak było budowanie konsekwentnego brzmienia. W kolejnej dekadzie Asfalt upadł niżej niż można było wróżyć w najgorszym scenariuszu.
BoomBap 90
Zgadzam się Asfalt Records kiedyś było lepsze ale Fisz/Emade zawsze u mnie jest na wielkim propsie i nie tylko np. O.S.T.R.(Tabasco), Afront, Łona/Webber, itp no i legendarna Enigma ale to co teraz wydaje Asfalt to jest różnie w większości nie przypada mi do gustu wolę stare dobre rzeczy od nich.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>