Karim

Karim

dodano: 2014-10-21 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie zebraliśmy nowe luźne numery od Karwana, Żyta Tostera, Sisty Flo, Neile, Emtesa i DJa Owata, odrzuty z najnowszej płyty HST, nowe teledyski od Karima, Sativy, Maciosa i Erade, a także utwory z nadchodzących projektów od Manifesta, Dondiego, Gibky'ego, Morala i Fusa.

video
dodano: 2013-06-17 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

KARIM KOSZMAR feat. KINGSLEY ANOWI - BLETKI (beat.MŁODY)

"Bletki" z gościnnym udziałem Kingsley Anowi to drugi teledysk promujący nowy album Karima. Muzykę wyprodukował Młody (Heavy Mental), natomiast za realizację teledysku odpowiada Bartosz Kasowski (3/4 Underground Studio). Klip promuje nadchodzący album Karima zatytułowany „Wszystko Ch... Warte”. Zdjęcia zostały wykonane podczas pobytu Karima w Bergen oraz Tokyo.

Tagi:
dodano: 2013-04-02 15:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

KARIM KOSZMAR - AUTOBIOGRAFIA (beat.MŁODY cuts.DJ FEEL-X)

"Autobiografia" jest drugim singlem promującym nadchodzący album Karima zapowiedziany na 2013 rok. Zdjęcia do teledysku zostały nakręcone w Hong Kongu i Bielsku-Białej. Realizacją teledysku jak również mixem kawałka zajął się Bartosz Kasowski z 3/4 Underground Studio. Mastering wykonał Chris Bauer dla Audio Mastering Service. Album ukaże się pod szyldem wytwórni Underground Renoma Records we współpracy z Fonografiką."

 

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-01-19 19:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 8)
28 października miała miejsce premiera nowego, legalnego albumu doświadczonego reprezentanta Bielska-Białej - Karima. Członek 'Meridialu' działa na scenie już od ponad dekady, nie schodząc poniżej dobrego poziomu, a jednak ciągle niewiele słychać o jego twórczości.

Czego to kwestia? Może kiepskie zaplecze promocyjne, może niechęć do pchania się na siłę w mainstreamowe macki. Pewne jest tu jedno - "Warto wiedzieć" to jedna z najbardziej przegapionych, śląskich płyt w 2011 roku. Dlaczego tak uważam? 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-08-03 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)


"Andromeda" to trzeci i ostatni teledysk promujący solową płytę Karima "Wiem Że Warto", którą nabyć można na fokuspace.com. W numerze gościnnie usłyszycie Aichę, natomiast za produkcję muzyczną odpowiada Mops Bebsky z ekipy Smagalaz. Na potrzeby teledysku "Andromeda" została wzbogacona o gitarę oraz na nowo zmiksowana.