Pasjonaci

Pasjonaci

video
dodano: 2015-09-14 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W związku z premierą nowego wydawnictwa jakim jest debiutancki album młodego rapera z Gliwic - Kadafa, wytwórnia Samad Records prezentuje nowe wideo, które jest obrazem do ostatniego singla promującego album „Postscriptum”. W numerze gościnnie pojawiają się Pasjonaci. Płyta „Postscriptum” to solidna dawka klasycznego rapu. 21 utworów na bitach najlepszych producentów, przeplatana udziałem znanych polskich Dj-ów, jest przekrojem oraz kolekcją spostrzeżeń rapera na otaczający go świat. Album dostępny jest na: http://www.samadrec.pl a jego odsłuch na kanale YouTube wytwórni.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-04-16 22:17 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już 2 maja w sercu Nowego Sącza - w Parku Strzeleckim, odbędzie się NSM Hip Hop Festiwal. Dużo koncertów, piwko, kiełbaski z grilla i dobra atmosfera gwarantowane. Wjazd już od godziny 15:00.

video dnia
dodano: 2013-11-19 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Pasjonaci - Do góry nogami feat. Zeus (prod. Pawko)

Dlaczego: Ostatnim klipem promującym album Pasjonatów "P3" jest video nakręcone do numeru z udziałem Zeusa. "Do Góry Nogami" to brudne brzmienie, miejski klimat i gorzki przelot przez wszechobecne absurdy i wynaturzenia.

Tagi:
video
dodano: 2013-10-06 17:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Pasjonaci - Tumany Tumanów (prod. Pawko)

Samad Records przy współpracy z UrbanCity.pl prezentuje teledysk do kolejnego singla z nowego albumu Pasjonatów pt. "P3". Obraz powstał do numeru "Tumany tumanów", do którego bit wyprodukował Pawko. Album możecie kupić bezpośrednio u chłopaków tutaj, a także w sklepach z muzyką w całym kraju.

Tagi:
video
dodano: 2013-07-12 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Pasjonaci - Tak czy inaczej? (prod. Pawko, cuty/skrecze Dj Element)

SAMAD RECORDS prezentuje czwarty teledysk Pasjonatów promujący nowy album tej grupy o nazwie "P3". Tym razem obraz powstał do numeru "Tak czy inaczej?", do którego swoje skrecze dograł Dj Element. Płyta "P3" miała swoją prapremierę wczoraj i jest dostępna w sprzedaży na http://www.pasjonaci.net, natomiast już jutro nastąpi oficjalna premiera tego wydawnictwa i album trafi na półki sklepowe. Zapraszamy do sprawdzenia tego nietypowego teledysku

Tagi:
video
dodano: 2013-07-06 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pasjonaci - Nie udawaj (prod. Pawko)

Samad Records przy współpracy z Urban City prezentuje kolejny teledysk będący obrazem do trzeciego singla zapowiadającego nowy album PASJONATÓW pt. "P3", zrealizowany do utworu pt. "Nie udawaj". Teledysk kręcony w trudnych zimowych warunkach został okupiony kilkoma kontuzjami głównych aktorów, ale nie od dziś wiadomo, że sztuka wymaga poświęceń. Miło nam również poinformować, że na stronie: http://www.pasjonaci.net wystartował preorder płyty "P3". Wszyscy, którzy złożą zamówienie na http://www.pasjonaci.net otrzymają album "P3" trzy dni przed oficjalna premierą, która jest zaplanowana na 13 lipca.

Tagi:
dodano: 2013-06-27 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Prezentujemy wam okładkę oraz tracklistę z nadchodzącego wielkimi krokami nowego albumu Pasjonatów o nazwie "P3". Wśród gości pojawili się: Zeus, Kaiteu oraz kanadyjski raper Snak The Ripper (Stomp Down Killaz). Skreczami do dwóch numerów zajął się Dj Element. Płyta ukaże się nakładem Samad Records w połowie lipca, a już niebawem wystartuje preorder tego krążka pod tym linkiem. Jeszcze w tym tygodniu możecie spodziewać też premiery teledysku do drugiego singla promującego P3 pt. "Nic nie warci" z gościnnym udziałem Snaka. Tracklistę znajdziecie w rozwinięciu.

[Edit: No i proszę, ledwo napisaliśmy i klip się pojawił, znajdziecie go poniżej]

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-26 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Snak The Ripper - kanadyjski raper oraz członek znanej na całym świecie ekipy graffiti - Stomp Down Killaz, pojawi się na nowej produkcji Pasjonatów, która nakładem wytwórni Samad Records trafi do sprzedaży już na przełomie czerwca i lipca. Do tej kooperacji powstaje także teledysk, który będzie drugim singlem promującym album o nazwie "P3". Snak znany ze współpracy min. z Onyxem i Madchildem po raz pierwszy udziela się na europejskiej produkcji. Zapowiada się jeden z ciekawszych zagranicznych featuringów na polskiej scenie rap w tym roku.

Tagi:
dodano: 2013-04-02 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"Hit Sieci" to pierwszy singiel promujący trzeci album Pasjonatów zatytułowany "P3". Rozliczenie z internetowymi realiami i tym, co ma w nich szanse na największą popularność.

Tagi:
dodano: 2012-11-20 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Minął już jakiś czas od premiery nowego krążka Pasjonatów. Przez parę dni wytwórnia SAMAD.REC stopniowo udostępniała w sieci po jednym numerze z tego albumu - dziś prezentujemy Wam całość do darmowego odsłuchu, a także, jeśli tęskniliście za tym unikalnym stylem chłopaków z Biłgoraja, polecamy zamówić płytę na www.pasjonaci.net.

Tagi:
video
dodano: 2012-10-31 20:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pasjonaci - Wszystko gra feat. Kontranorma

Po ponad pięciu latach oczekiwania nadszedł dzień premiery nowego albumu Pasjonatów. Bracia wracają z nową płytą o nazwie "PASJONACI 2", która została wydana przez wytwórnię SAMAD REC. Z tej okazji mamy dla Was premierowy klip do numeru "Wszystko gra" feat. Kontranorma. Zapraszamy do sprawdzenia mało standardowego teledysku Pasjonatów, a tych którzy chcą nabyć ich nowe wydawnictwo odsyłamy na stronę www.pasjonaci.net

Tagi:
dodano: 2012-02-01 12:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 13)


Po długim okresie milczenia na scenę wraca skład Pasjonaci. Panowie już w czerwcu wydadzą nową płytę, która ukaże się nakładem Samad Records. Póki co możecie obejrzeć pierwszy klip promujący album. Sprawdźcie, jaki wg Begieta i Jędruli jest tytułowy "Los". Za brudny, zbasowany bit odpowiada Pawko.