Krótki Strzał 26: Pyskaty, Leh, Shot, Żyt Toster, Plejer, Flint, Praski Humor...

Na zakończenie roku dostajemy nowe spontany od Pyskatego i Leha, klasyczną Sylwestrową Szesnastkę od Shota, track od Tostera na bicie "A Milli"... I sami sprawdźcie co jeszcze - oto ostatni Krótki Strzał w roku 2014.

Pyskaty – Pierwszy Raz (J. Cole – Wet Dreamz Remix)

"Chciałbym już dać Wam ten nowy (?) numer, tym bardziej że dotąd takiego motywu jeszcze nie robiłem. Czekam jednak jeszcze na grafikę i jutro po południu lecimy. Póki co pysk mi się cieszy" - napisał wczoraj Pyskaty a dziś dostaliśmy ów numer. Sprawdźcie co Pysk przyszykował nam na koniec roku.

Leh - 2016 Flow

YG dał "2015 Flow" a Leh? 2016. Sprawdźcie nowy spontan.

Shot - Sylwestrowa Szesnastka (vol.9) 2014-15

"Wszystkiego dobrego w nowym roku oraz kozackiego melanżu dziś życzę wszystkim! W ubiegłym roku czas nie pozwolił na nagranie sylwestrowej 16, ale w tym roku jak najbardziej!". Jest sylwestrowa szesnastka od Shota, tradycji więc staje się zadość. Szczęśliwego!

Żyt Toster - Niemili

Numer Żyta Tostera nagrany na instrumentalu "A Milli" jest odrzutem z nadchodzącego mixtape'u "Tanie Dranie - Na minusie" od Żyta, Suprana i Szokaza.

Praski Humor [Nieuk (AlboAlbo) & Klasiik] - Droga życia feat. Skajsdelimit [prod. Relaxkit]

"Nowy numer. Skajs X Praski Humor [Nieuk (AlboAlbo) + Klasiik]. Z zaskoczenia. Droga Życia. Dobre na przemyślanie w samotnego Sylwestra. I właśnie do takiej grupy odbiorczej - depresantów - kierujemy ten numer!"

PLEJER - TRUE / RUNDA#5

Ostatnio cicho dość u Plejera, ale teraz postanowił puścić nowy numer o tytule "True" - i rzeczywiście jest mocno osobiście i szczerze.

Blaze x Fris - Uwierz Mi (mashup video)

Po premierze mixtape'u "Zwalniam" Blaze nie przestaje pracować nad kolejnymi numerami, czego efektem jest kolejny nowy track. Jest to luźny numer z Frisem okraszony mashup'em, którym również zajął się Fris.

Sarcast - Spadam [LYRIC VIDEO]

Sarcast wraz z Improbros (Deys x eLJot) przygotował ilustrację do singla "Spadam" w postaci lyric video zapowiadającego debiutancki album duetu.

FLINT x JA1TY / instru: Flume / VIDEO MASH UP

Nowy numer od Flinta nagrany na instrumentalu z remixu autorstwa Flume utworu "You and Me" Disclosure, zobrazowany video mashup'em.

Melny/Młody SMF prod.Złote Twarze "Oni nie wiedzą"

Video mashup do numeru "Oni nie wiedzą" Melnego i Młodego SMF. Na bicie Złote Twarze.

"Pogo" to drugi utwór zapowiadający epkę Wespół, która ukaże sie w styczniu 2015. Wespół to efekt połączenia punkowych dusz operujących w stylistyce elektroniczno-rapowej.

Mondry i Gupi - Bełkot ft. Guova (prod.Funk Monster) Very Official Mush-up

Kolejny singiel promujący "Hip-Hop Produkcję Mondrą i Gupią". Gościnnie w numerze udziela się Guova, produkcję muzyczną popełnił Funk Monster.

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>