Buka

Buka

dodano: 2022-02-19 12:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

W ostatnich latach u Buki było dość cicho, ostatnio jednak uczestnik Młodych Wilków 2012 coraz częściej wspomina o nadchodzącym materiale. Zanim go dostaniemy otrzymaliśmy od członka Sumy Styli mały prezent dla wytrwałych fanów.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-03 16:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Znany duet muzyczny wraca na polski rynek i łączy siły ze śląskim zespołem rockowym! K2, Buka i Baboki! nagrali wspólnymi siłami utwór "Kamienie", który od dziś jest już dostępny wszędzie!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-03 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

K2 i Buka należą do zaszczytnego grona polskich raperów, którzy mogą pochwalić się numerem mającym na koncie aż 100 mln wyświetleń w serwisie Youtube.

Tagi:
dodano: 2020-05-24 21:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 9)
Te-Tris, Kuban, Pan Wankz

W ostatnich dniach przelecieliśmy przez morze zwrotek w ramach Hot16Challenge2, by posegregować Wam je i przedstawić w tematycznych segmentach. Na koniec zostawiliśmy artystów, którzy wzięli udział w challenge'u mimo ograniczonej lub zakończonej aktywności wydawniczej - tutaj niemożliwe było ograniczyć się do 10, bowiem usłyszeliśmy oldschoolowe legendy, dawno niesłyszanych graczy z czołówki, jak i niewidzianych latami undergroundowych klasyków. Mamy więc swoistą truskawkę na torcie - najciekawsze i najważniejsze powroty w ramach Hot16 zebrane w jednym miejscu! A to cały czas nie wszystko i listę moglibyśmy ciągnąć dalej, od Kulera przez Zaginionego po Jeżozwierza..

kategorie: Galerie, News
dodano: 2018-12-25 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Tego jednego dnia cała polska scena mówi jednym głosem, jednocząc się w rodzinnym gronie i śląc w świat masę pozytywnych życzeń. Postanowiliśmy zebrać je do kupy i przedstawić Wam zbiorczo bożonarodzeniowe posty polskich raperów - od symbolicznych zdjęć przy choince i prostych klasycznych życzeń, aż po bardziej wyszukane formy i dłuższe wpisy 'od serca'. W czasie gdy słuchacze wypatrywali nowych Brudnych Serc KęKę stał się Mikołajem, Buka wyczekiwał Kevina a Malik Montana robił bigos...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-25 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Buka przebojem wdarł się na scenę, wywołując ogromne zamieszanie kolejnymi albumami oraz singlami. Ostatnio jednak ucichło - od jego ostatniej solówki mija właśnie 5 lat, a od platynowego albumu z Rahimem 2,5 roku. Wygląda na to, że to cisza przed burzą...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-10 12:58 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Deep i Bobson promują płytę "Synergia", której premierę wyznaczyli na 1 września 2016 roku. W  "Intrydze" - jak mówią autorzy, "subtelnej jak dym z papierosa opowieści o płci pięknej" - pojawia się również Ramona23, a w "Karma wraca" gościnną zwrotkę dograł Buka. Oba kawałki wyprodukował $limak.

dodano: 2016-05-13 11:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

„Z archiwum twarzy” to pierwszy w historii MaxFloRecTV, a jednocześnie jeden z pierwszych w Polsce, klip nakręcony w technologii 360 stopni. Wideo promuje platynowy już krążek „Optymistycznie” Buki & Rahima. Sprawdźcie ukryte w nim niespodzianki! I życzymy milej zabawy. Wideo nakręcone zostało w katowickim klubie Garage. Za jego realizację odpowiada grupa filmowa Przedmarańcza.

dodano: 2016-04-25 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wspólny projekt Buki i Rahima to nie tylko połączenie dwóch pokoleń, ale i zastrzyk pozytywnej energii - tytuł albumu nieprzypadkowo brzmi "Optymistycznie". Wiosenna aura to idealny moment, by wrócić do tego albumu jeszcze raz, łapcie więc nasz wywiad przeprowadzony niedługo po premierze płyty w warszawskim klubie BAL...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-02-22 20:15 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już w najbliższy czwartek (25.02) w Katowicach Buka & Rahim kręcić będą nowy klip. Towarzyszyć będzie on utworowi pt. „Z archiwum twarzy” z udziałem Fokusa i Masi. Do środy (24.02) na casting@maxflo.pl zgłaszać mogą się osoby chcące zagrać w teledysku.

Tagi:
video
dodano: 2016-01-14 10:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV dostępny jest już "korzenny" teledysk do utworu "Krok na szczyt" Rahima i Buki. Twórcy postanowili nakręcić do tego numeru oldschoolowe, hip-hopowe wideo. Wszystkie zdjęcia do klipu powstały nocą. W świetle neonów pokazane zostały dwa skrajne punkty na mapie Polski: bliskie Rahimowi Katowice oraz rodzinne miasto Buki – Gdańsk. "Krok na szczyt" to już czwarte wideo promujące album "Optymistycznie". Produkcją muzyczną utworu zajął się DonDe. Za gramofonami stanęli: DJ Bambus i DJ Klasyk. Realizacją teledysku zajęła się grupa filmowa Przedmarańcza.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2015-12-22 18:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Święta, święta... Z tej okazji podobnie jak rok temu przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 24 płyty! W większości są to tegoroczne polskie premiery, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

video
dodano: 2015-12-14 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Obecność" jest kolejnym z dwunastu teledysków promujących najnowszy album Matiego i Skora pt. "Nowy Porządek". W utworze gościnnie udzielił się Buka, który wraz z autorami współtworzy skład SumaStyli. Za oprawę muzyczną numeru odpowiada Mihtal. Przygotowaniem ręcznie rysowanego video zajął się SIOD, a montażem zajęła się ekipa ImproBros. Preorder płyty można zamówić jeszcze tylko przez kilka dni na stronie www.3-art.pl - do 17 grudnia włącznie. Wersja fizyczna albumu będzie ograniczona jedynie do preorderu. Płyta jest limitowana i ręcznie numerowana, a każdy jej egzemplarz będzie posiadał pisemną dedykację.

Tagi:
video dnia
dodano: 2015-09-04 23:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dlaczego: Na MaxFloRecTV trafił wczoraj (3.09) kolejny klip zwiastujący płytę „Optymistycznie” Rahima i Buki. „Nawyki” to wideo, w którym artyści przekonują, że przyzwyczajenia wcale nie muszą być złe. Jak rapuje Rahim: „można zmiany wnieść, zostać best of the best” „Nawyki” to już drugi singiel, który znajdzie się na wspólnej płycie Buki i Rahima zatytułowanej „Optymistycznie”. Utwór znakomicie wpisuje się w aktualną sytuację społeczną. Po wakacjach wracamy do codziennych obowiązków, nawyków, czyli tzw. szarej rzeczywistości. Wbrew kolorom w teledysku raperzy udowadniają na własnym przykładzie, że otaczający nas świat wcale nie musi być taki szary. Pokazują, że nawyki mogą być pozytywne, ale przekształcenie złego w dobre zależy wyłącznie od nas samych.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-07-26 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Chonabibe Festiwal jest projektem, który powstał z potrzeby na koncerty, grill, czill i relaks pod namiotem - po prostu fajny czas spędzony z przyjaciółmi. Co roku do urokliwego miasteczka na ziemi lubelskiej zjeżdżają tłumnie miłośnicy muzyki, kultury, sportu i relaxu. Pod koniec wakacji odbywa się tu święto słowiańskiego ducha z domieszką współczesnych brzmień. Olbrzymi obszar parku miejskiego zamienia się na dwa dni w teren festiwalowy, gdzie oprócz topowych koncertów odbywają się dodatkowe wydarzenia. Ważnym punktem programu festiwalu jest “Scena się zmienia” - jest to przegląd młodych talentów otwarty dla wszystkich, którzy chcą się zaprezentować szerszej publiczności. Zwycięzca otrzymuje możliwość wystąpienia na głównej scenie w kolejnej edycji imprezy. Wyjątkowy klimat docenili czytelnicy Gazety Wyborczej “Co jest grane?”. Chonabibe Festiwal otrzymał od czytelników GW nagrodę “Strzały 2013” za najlepsze wydarzenie kulturalne na Lubelszczyźnie.

Strony