Buka znalazł i wrzucił niepublikowane zwrotki z czasów podziemia!

W ostatnich latach u Buki było dość cicho, ostatnio jednak uczestnik Młodych Wilków 2012 coraz częściej wspomina o nadchodzącym materiale. Zanim go dostaniemy otrzymaliśmy od członka Sumy Styli mały prezent dla wytrwałych fanów.

Zanim Buka wypłynął na legal zdołał stworzyć sporo ciekawych rzeczy w podziemiu - i właśnie do tamtych czasów nas zabiera:

"Cześć drodzy :) Mam coś dla Was. Ostatnio robiłem porządki na starych dyskach, kompie, w sesjach.. no i znalazłem sporo niepublikowanych nigdy zwrotek, takich "niedokończonych opowieści" z czasów "De integro" 2009 i wcześniej :) Powiem Wam, że trochę mnie kopnął w tyłek i zmotywował ten młody, nieopierzony, łysy, hiphopowy, około 19 letni Mefju.. i wiecie co, to jest magia, że po tylu latach, w ciężkim czasie mogę zmotywować się sam - słowami tego chłopaka z przed lat co miał swój plan :) "ta muza to wehikuł czasu kumasz" - dokładnie tak jest. Także miałem kiedyś plan, dziś dalej go mam i nie poddam się nigdy. Tego też Wam życzę. Idziemy dalej! Oprócz motywujących słów jakieś głupoty też tam są, no i jakość słaba, ale co tam, wrzucam Wam mixa moich wspominek, - ja mam sentyment ogromny, smacznego ;*
ps. a profesjonalna muza to od tego roku ;) walka trwa. 33 letnia liryczna kura kuka Wciąż. (to chyba freestyle był)" - napisał Buka załączając poniższe zwrotki:

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>