Bonez do Wuwunia: "Na Tigerze i Kobrze zarobiłem mniej niż ty w TVN i na klipach disco polo"

Nowy Rok rozpoczął się naprawdę ciekawie i intensywnie. Wśród kilku głośnych wydarzeń doszło także do "odtajnienia" kilku informacji dotyczących dwóch dobrze znanych łódzkich raperów. Wszystko zaczęło się od tego, że Wuwunio w kolejnym odcinku swojego PalHajsTV zdradził, że za bijącymi rekordy popularności filmikami Tigera i Kobry stał nie kto inny jak Bonez...

Raper odniósł się do tego w obszernym statusie:

"No dobra, skoro już Wuwunio mnie sprzedał w ostatnim PalHajsTV to i w sumie mogę Wam na oficjalu to powiedzieć.

TAK, TO JA STAŁEM ZA TIGEREM I KOBRĄ, A TELEWIZJATV TO BYŁ MÓJ KANAŁ.

Niektórzy wiedzą, niektórzy w szoku, nigdy się z tym nie kryłem bardzo, ale też nie chciałem się jakoś specjalnie pucować na forum publicznym. Na początku prowadziliśmy kanał z Gixem, chwilę potem wyjechał za granicę i już sam sobie to ogarniałem. Byłem autorem pomysłów, tekstów, reżyserem, kamerzystą i montażystą i nie wiem co tam jeszcze. Spod mojej ręki wyszły takie sztosy jak "JBMNT", "My Heart Will Go On", "Cycki, dupa i wagina" czy "Pluję na Was totalnie (do którego klip nakręcił Wuwunio). I POWIEM WAM, ŻE NIE WIEM CZY COŚ KIEDYŚ W ŻYCIU DOSTARCZY MI WIĘCEJ ZABAWY I UŚMIECHU NIŻ ROK PROWADZENIA TEGO KANAŁU :D
W tym momencie chciałbym również uciąć wszelkie spekulacje, jakobyśmy się pokłócili o coś z Tigerem czy coś. Nic z tych rzeczy. Mamy kontakt dalej, ale póki co nie robimy nowych rzeczy, ponieważ youtube wyjebał kanał (przypominam że miał ponad 40 tys subskrybcji i prawie 17 milionów wyświetleń) więc już nie ma takiej zajawy... ALE NA PEWNO COŚ JESZCZE ZROBIMY A TIGER I KOBRA ZNOWU BĘDĄ TRZĘŚLI INTERNETEM!!!
No i jeszcze do tych wszystkich szczekaczy którzy zaczną teraz płakać jaki to zły jestem i niedobry bo coś tam coś tam. Powiem tak. Chuja wiecie jak było więc ryj.

PIONA!"

Wyznanie Boneza spotkało się z uszczypliwym komentarzem w dobrze znanym stylu Wuwunia:

"Bonez jak już w końcu zmusiłem Cie żebyś się przyznał to powiedz jeszcze wszystkim ile hajsu zarobiłeś na tym ty, a ile Tiger co? ;)"

Ale jako że trafiło na freestyle'owca to i riposta była szybka:

"Nie wiem czemu Wuwuniowi tak bardzo zależy żebym się przypucował ile zarobiłem na Tigerze i Kobrze. Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają no ale mogę uchylić rąbka tajemnicy. Marcinie zarobiłem na pewno mniej niż zarabiasz pracując w TVN czy kręcąc klipy disco polo, ale pewnie więcej niż wyciągnąłeś z rapu. 5!"

Tagi: 

reklama
śmieszek
co za kraj, trzeba zawsze mówić "tak, zarobiłem pieniądze, ale na pewno mniej niż Ty na tym i na tym blablabla". sami skromni ludzie.
taa
a kto to w ogóle jest i czemu to przeczytałem?
taaa
podbijam
Posiłek nr 2
tez to przeczytalem i zastanawiam sie jakim cudem w calosci...
jw.
same here
vinnie
Mam to samo. Po co mi to było?
hehe
co to za łaki?
Q
wwnio - kiedyś chciał być raperem, ale to taki człowiek-margines. ten drugi - nie wiem.
biały
Wuwunio to nie uliczna liga. Bliżej mu do gender i tych klimatów.
trzy
W zestawieniu z tymi panami tiger w moim mniemaniu urasta do rangi wiekszej niz ci dwaj panowie, oh tak.
lysy
A mnie wkurwia to, ze bonez wykorzystał takie osoby jak tiger i kobra które są chyba nieco chore umysłowo, nie wiem w jakim stopniu, a pol polski mialo z nich beke. A sam ukrywał się za kulisami jak zjeb, bo pewnie wstyd mu bylo tego co robi. Ale jak hajs się zgadzal to kurwa nie narzekał. Jak mozna robić z ludźmi którzy pewnie nie do końca zdaja sobie z tego sprawę takie pośmiewisko ?
polski rap gówno
bonez kurwa jebany nosorożec a wuwunio co robi teraz to chuj mu na matkę a następnie na mordę za te wywiady i zjebane filmiki
kutkonatema
na Tigerze i Kobrze każdy może zarabiać, ale Tiger i Kobra nie, bebg

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>