Borixon

Borixon

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2022-01-14 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Śmierć Pjusa wstrząsnęła środowiskiem hip-hopowym. Raperzy z różnych pokoleń, zarówno bliscy współpracownicy czy znajomi Karola, jak osoby obserwujące go z dystansu oddają hołd na swoich social-mediach.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-12-30 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Borixon w trakcie Świąt Bożego Narodzenia zorganizował na swoim Instagramie długie Q&A podczas którego wyjaśnił dlaczego nie podoba mu się pomysł reaktywacji Gib Gibon Składu. Zdradził również parę szczegółów dotyczących jego nowej płyty.

video
dodano: 2021-12-03 18:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

"Grasz w to ziomek?" to nowy singiel Tede i... kontynuacja legendarnego utworu Warszafskiego Deszczu - Gram w zielone. Video zostało nagrane przez Borixona podczas wspólnego wyjazdu raperów do Holandii. Za montaż klipu odpowiada moher. Singiel zapowiada najnowszy album rapera - ESPEOERTE 0121.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-28 16:04 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Tede i Borixon wspólnie wybrali się do Amsterdamu, informując o tym w dość niecodzienny sposób.

Tagi:
dodano: 2021-11-16 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Historyczne pojednanie zostało uwiecznione na filmie - i to nie jednym. Ale Borixon przyjechał do Katowic naładowany oldschoolową energią, wsparty przez Wojtasa a także operatora dokumentującego całe wydarzenie. Sprawdźcie jak ten trip wyglądał z jego perspektywy - najnowszy vlog na kanale chillwagonu to wycieczka w przeszłość i rozmowy BRX'a z Wojtasem, Tede, Joką czy Cezarym Ciszewskim.

Tagi:
dodano: 2021-11-14 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczorajsze wielkie pogodzenie Tedego i Borixona będziemy jeszcze długo wspominać, tak jak czekać na efekty dołączenia Tedego do chillwagonu. A jaka jest historia tej legendarnej, przerwanej i reaktywowanej przyjaźni? Opowiedział o tym przed naszą kamerą Krzysztof Kozak.

video
dodano: 2021-11-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Działo się wczoraj w Katowicach! Po oficjalnym pojednaniu Tedego i Borixona padły też inne ważne słowa - Tede oficjalnie w chillwagonie!

Po tym ogłoszeniu na scenę wszedł także Wojtas WYP3, którego BRX nazwał ojcem swojego rapu, a z głośników rozbrzmiało "Ja mam to co Ty" - które sprawiło, że za mikrofon chwycił również O.S.T.R., a z tyłu sceny bawił się w najlepsze Joka. Wszystko mamy dla Was na filmie, którego autorem jest @_migatenogokui.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-11-13 23:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Tede mówił w wywiadach, że Borixona na katowickim koncercie na 20-lecie "S.P.O.R.T." "raczej nie będzie" - jak się okazuje kielecki raper pojawił się tam jednak, a obaj członkowie Gib Gibon Składu zakopali wojenny topór!

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-10-08 21:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Z okazji 20-lecia "S.P.O.R.T." Tede wypuścił specjalną reedycję z drugim CD zawierającym niepublikowane dotychczas utwory. Dziś dostajemy prawdziwą bombę - gibgibonowy singiel z Borixonem!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-10 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ostatni solowy album Borixon wydał w 2018 roku. Od tego czasu raper prężnie działa w ramach chillwagonu. Mimo tego, projekt nie blokuje solowej działalności kieleckiego MC - Rekin ma w planach wypuścić w tym roku kolejną solową płytę.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-09 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Klasycznie chillwagon juz po raz trzeci zagości tego lata na słuchawkach słuchaczy. Borixon na swoim Instagramie zapowiedział nowy singiel grupy, który otworzy "3 sezon chillwagonu".

dodano: 2021-01-27 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Borixon to weteran, który lubi pomagać młodszym zawodnikom. Pomógł rozkręcić kariery m.in. Qrego czy ZetHy. Zorganizował również w ramach chillwagonu dwie edycje challenge'u, który miał na celu wsparcie młodych artystów. W tym roku Borygo ma zamiar "odpalić" karierę jednego ze zwycięzców drugiej edycji chillwagon challenge.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-25 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Filipek był niedawno gościem w RapNews Studio. Z tej okazji wziął udział w popularnym cyklu portalu #OceńWersy. Raper pochylił się nad linijkami m.in. Bedoesa, z którym niedawno wymienił się ostrymi spostrzeżeniami na temat ich dawnego beefuKosiego JWP czy Tego Typa Mesa.

dodano: 2020-12-16 13:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

chillwagon przestrzega fanów z epilepsją oraz nie bierze odpowiedzialności za "zrycie psychiczne". Singiel "poyebane" z udziałem Qrego, ZetHy i Borixona został opatrzony intensywnym klipem Koozy, w którym widzimy m.in. tańczącego Olszę oraz twarz ZetHy w ciele Tony'ego Montany z filmu "Scarface". Numer zapowiada drugi drop chillwagonu, a jego produkcją zajął się MOJI.

video
dodano: 2020-12-04 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Kizo jako sędzia, ZetHa i Olsza jako komentatorzy, reszta składu jako piłkarski zespół - chillwagon publikuje kolejny klip do numeru "jeden jeden". Tym razem teledysk, oczywiście w wykonaniu Koozy, został nakręcony w Polsce na piłkarskiej hali treningowej, w której grupa mierzy się z zespołem modelek. Poza wymienionymi, swoje zwroty położyli również Borixon, Buszu i Qry. W klipie pojawił się również Żabson, jednak tym razem nie usłyszeliśmy żadnych linijek od Młodego Wilka czwartej edycji.

Strony