Tede i Borixon razem w Amsterdamie - intrygujące relacje i zapowiedź

Tede i Borixon wspólnie wybrali się do Amsterdamu, informując o tym w dość niecodzienny sposób.

Raperzy zaczęli publikować instastories, ukazujące się nawzajem w identycznych sytuacjach. Począwszy od lotniska, gdzie Tede wrzucił filmik czekającego na odprawę Borixona a Borixon czekającego Tedego. Po serii filmików Tede ogłosił, że "rozłączają swoje relacje, po to tylko by jeszcze bardziej połączyć swoje relacje". Czyżby miała to być zapowiedź wspólnych nagrań lub wręcz wspólnego projektu? Nie zdziwilibyśmy się i nie mielibyśmy nic przeciwko.

Screeny relacji obu raperów znajdziecie poniżej, wszystkie poza pierwszymi z lotniska. Są one jeszcze przez chwilę dostępne na ich instagramach.

Sprawdź też:

Tede - wywiad: "Skąd konflikty? Całe życie mówię, co myślę"

Tede w chillwagonie! "Ja mam to co Ty" x Borixon, Wojtas i O.S.T.R.

Tede i Borixon - historia przyjaźni (wspomina Krzysztof Kozak)

Galeria

Tagi: 

cbacrew
Jeszcze trochę a ten donosiciel będzie z lodówki wyskakiwał. Kaz Bałagane się mądrzył że po 6ix9ine powstanie snitch wave i będzie przyzwolenie na to, tylko mu pewnie chodziło o USA bo pl niby maffija, a co do czego to ja widzę że w pl snitch wave się ma bardzo dobrze. Sobota, tede, konfidenci u bonusa rpk na klipach. 69 to miał poważne zarzuty a oni się na jakiś śmiesznych rozłożyli. Jakby mieli takie jak on to by własne matki posprzedawali. Oto ''legendy'' pl hh.
21:09 29
Teledysk kręcili

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>