Tede, Borixon i ReTo jako chillwagon - singiel "3wagon"

video
dodano: 2022-03-23 23:11 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)
fot @cabanoss

Po rebrandingu spacerange (ex chillwagon.co), pojawiło się sporo pytań dotyczących dalszych działań supergrupy chillwagon. Na Q&A przeprowadzonym na instagramowym koncie @spacerange_ można dowiedzieć się, że zespół nigdy nie zaprzestał swoich działań.

"chillwagon się nie skończył - to artystyczna forma, która jest zawsze żywa. Choć czasami może się wydawać, że zapadła w zimowy sen, jego czujność nigdy nie jest uśpiona. chillwagon budzi się do życia wtedy, kiedy uważa to za stosowne, robi zamieszanie, po czym znów udaje się na spoczynek. Najlepszym tego dowodem jest najnowszy utwór supergrupy" - mówi nam informacja prasowa. Ze znanych dotąd jego członków w utworze udzielili się Borixon i ReTo, którzy szykują na ten rok “wielkie rzeczy”. Najprawdopodobniej chodzi o ich solowe wydawnictwa, natomiast jedynie Borixon zdradził, że jego płyty możemy spodziewać się już w kwietniu tego roku.

Utwór wzbogacił nowoprzyjęty członek chilwagonu - TEDE. Po okresie długiego konfliktu z Borixonem panowie zacieśnili więzi, czego najlepszym przykładem jest singiel 3wagon. Tak jak TDF zarapował w refrenie, “wjechał na pełnej”. Bit do utworu stworzył SecretRank, a za teledysk odpowiada ekipa HDSCVM.

cbacrew
whackwagon

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>