Wojtas

Wojtas

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-03-17 09:12 przez: Adam Kołodziejczyk (komentarze: 1)

2023 rok może być jednym z najlepszych dla fanów kieleckiej sceny rap. Od kilku dni na profilach Wojtasa i Borixona zaczęły pojawiać się tajemnicze filmiki z nowego kanału Wzgórza Ya-Pa 3, w którym mogliśmy poznać krótko historię pierwszych miejscówek, gdzie spotykali się kiedyś członkowie WYP3.

video
dodano: 2020-11-18 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Członek legendarnego Wzgórza Ya-Pa 3 zaskoczył swoim udziałem w hot16challenge2, tym bardziej, że jego szesnastka ukazała się na kanale chillwagonu. Teraz na Instagramie supergrupy Borixona oficjalnie ogłoszono, że legenda kieleckiej sceny dołącza do zespołu na stałe.

Tagi:
dodano: 2020-05-06 21:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Trzecia dziś porcja i znów sporo hip-hopowego mięsa. Wyzwanie podjęły legendy sceny - Wojtas WYP3, Waldemar Kasta czy Jot. Zaatakował O.S.T.R. a Kubi Producent nagrał pierwszą zwrotkę w życiu. Do tego mamy Marianne, TKM'a, Bonsona, Kariana, Wiktora z WWA czy... Dawida Podsiadło i Michała Karmowskiego.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-14 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kooperacja Kaliego i Magiery ze Wzgórzem Ya Pa 3 to na pewno jedno z większych pozytywnych zaskoczeń ostatnich miesięcy - ciekawa jest historia jak doszło do tego, że Borixon i Wojtas znaleźli się na "Chudym Chłopaku".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-25 14:57 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Wygląda na to, że legendarny Krzysztof Kozak zaczął robić porządki w RRX-owych szufladach, czego efektem może być upublicznienie kilku starych, nieopublikowanych wcześniej nigdzie numerów i zapowiadany przez samego Kozaka winyl. Na pierwszy numer idzie kawałek autorstwa członków Wzgórza Ya-Pa 3. Utwór pochodzi z płyty, która miała się ukazać w 2004 roku nakładem RRX DESANT / FUNDAMENT. Tytuł płyty BORIXON - Szalone wzgórza miał zawierać 7 niepublikowanych utworów Borixona plus 3 remiksy z HAKA. Na prośbę Cameya przesuneliśmy premierę, ale potem w natłoku życiowych zawirowań o niej zapomniałem. Materiał został odnaleziony kilka miesięcy temu przez ziomka buszującego w archiwaliach RRX-u. Jedynym sensownym pomysłem będzie wydanie całości na vinylu i tak też zrobimy. Materiał jest archiwalny i tylko w takiej jakości akurat ten utwór. Jeżeli macie ochote na takie koneserskie skarby to lajkujcie." - pisze szef RRX.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-11 15:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Wojtas - Czego chcesz

Album Wojtasa pt. "23" ukazał się na jesieni 2013 roku. Raper jednak nadal promuje swój krążek. W sieci pojawił się najnowszy klip do numeru "Czego chcesz". Antysystemowy przekaz, bit Fabstera i skrecze DJ-a Lema, w połączeniu z teledyskiem w wykonaniu M.L. Filmz, stanowią doskonały obraz absurdów panujących wśród polskich służb mundurowych. Od dziś na www.preorder.pl trwa specjalna promocja, w której album Wojtasa można nabyć w cenie 14,99 zł. 

Tagi:
video
dodano: 2013-10-31 19:00 przez: Step Records (komentarze: 2)

Wojtas - Uspokaja mnie to (UMT)

Album Wojtasa pt. „23” premierę miał nieco ponad miesiąc temu. W sieci pojawi ł się kolejny klip promujący to wydawnictwo. W numerze „Uspakaja mnie to” bit wyprodukował Mżawski, skrecze wykonał DJ Cent.  Klip to dzieło Karola Buckiego. Album dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych w Polsce oraz na www.preorder.pl. 

 

Tagi:
video
dodano: 2013-10-15 13:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Wojtas ft Liroy, DJ Hans, Kajman, DJ FEEL-X - Ol Dirty Dancing (Sakier remix)

Premiera solowego albumu Wojtasa “23” premierę miała dwa tygodnie temu. Krążek zadebiutował na 17 miejscu listy OLIS. W sieci pojawił się właśnie oficjalny remix flagowego singla przygotowany przez Sakiera. W numerze „Ol Dirty Dancing” gościnnie udzielili się Liroy, DJ Hans, Kajman oraz DJ Feel-X. Album jest cały czas dostępny we wszystkich sklepach muzycznych oraz na www.preorder.pl. W przygotowaniu znajdują się kolejne klipy promujące krążek, które światło dzienne ujrzą już niebawem.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-09-27 15:30 przez: Step Records (komentarze: 4)

Z dniu wczorajszym premierę miał najnowszy solowy album Wojtasa (Wzgórze Ya-Pa 3). Z tej okazji wytwórnia Step Records za pośrednictwem swojego kanału YouTube udostępnia do legalnego odsłuchu całą płytę. Muzycznie album utrzymany jest w klimatach charakterystycznych dla artysty. Brzmi jak rodem wyjęty ze „złotej ery” hip-hopu (wczesne lata 90’), począwszy od warstwy brzmieniowej, po specyficzną lirykę, której znawcom tematu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Więcej informacji oraz odsłuch w rozwinięciu. 

Tagi:
video
dodano: 2013-09-23 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Wojtas ft. Grubson - Nie martw się

Najnowszy album Wojtasa pt. "23" ukaże się na rynku już w najbliższy piątek, a w sieci pojawił się najnowszy klip promujący to wydawnictwo. W numerze "Nie martw się" gościnnie udzielił się Grubson. Bit i skrecze w utworze to dzieło Eproma. W teledysku główną rolę odegrał Przemysław Czernik, aktor Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu.  Teledysk wykonała ekipa Delaflow z Opola. Album w wersji kolekcjonerskiej dostępny jest na www.preorder.pl. 

Tagi:
video
dodano: 2013-09-12 18:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Wojtas - 93 BPM

Najnowszy album Wojtasa pt.  „23” ukaże się już 27 września, nakładem Step Records. W sieci pojawił się kolejny klip promujący to wydawnictwo. Numer „93 BPM” to muzyczne nawiązanie do hip-hopu z lat 80’. Począwszy od klimatycznego bitu Mżawskiego, przez klasyczną nawijkę Wojtasa, aż po skrecze DJ-a Plasha. Muzycznie cała płyta utrzymana jest w klimatach charakterystycznych dla artysty. Album brzmi jak rodem wyjęty ze „złotej ery” hip-hopu (wczesne lata 90’), począwszy od warstwy brzmieniowej, po specyficzną lirykę, której znawcom tematu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Album w przedsprzedaży nabyć można na www.preorder.pl 

Tagi:
dodano: 2013-09-06 15:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

Premiera płyty Wojtasa pt. „23” już 27 września. Wytwórnia Step Records udostępniła właśnie kolejny singiel promujący to wydawnictwo. Numer „Co się opłaca” traktuje o emigracji zarobkowej, do której od kilku lat tysiące Polaków zmusza sytuacja materialna i chęć lepszego życia. Kawałek jest jednym z najautentyczniejszych wśród sobie podobnych, gdyż artysta sam kilka lat temu, w wyniku kryzysu rynku muzycznego spowodowanego falą piractwa i Internetu, zmuszony był wyjechać za przysłowiowym „chlebem”. „23” w wersji kolekcjonerskiej nabyć można w przedsprzedaży na www.preorder.pl.

Tagi:
video
dodano: 2013-08-21 14:08 przez: Maciej Sulima (komentarze: 9)

Wojtas ft. Liroy, DJ Hans, Kajman, DJ FEEL-X - Ol Dirty Dancing

Prezentujemy klip "Ol Dirty Dancing" promujący album reprezentanta Kielc - Wojtasa p.t. "23". „Ol Dirty Dancing" to kielecki posse cut, w którym gościnnie pojawili się pionierzy stylu w Polsce: Liroy, DJ FEEL-X (Kaliber 44) oraz DJ Hans ze Wzgórza Ya-Pa 3, który po latach nieobecności w grze sieknął reminiscencyjną zwrotkę. Ponadto, w utworze usłyszymy Kajmana, reprezentanta drugiego pokolenia hip-hopu w Kielcach.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2013-08-12 15:00 przez: Step Records (komentarze: 2)

W sieci pojawiła się obszerna video relacja z planu zdjęciowego teledysku Wojtasa, promującego najnowszy album założyciela legendarnego zespołu Wzgórze Ya-Pa 3 pt. „23”. Płyta ukaże się 27 września, nakładem Step Records. Na www.preorder.pl dostępna jest specjalna, kolekcjonerska wersja albumu. W numerze „Ol Dirty Dancing” gościnnie udzielili się Liroy, DJ Hans (Wyp-3), Kajman oraz DJ Feel-X (Kaliber 44). Utwór traktuje o wspólnej muzycznej drodze, jaką przebyli reprezentanci Kielc, od narodzin polskiego hip-hopu, aż do teraźniejszości. W wersji, która znajdzie się na płycie znajdzie się także zwrotka Pęka (V.E.T.O). Więcej informacji oraz sama relacja w rozwinięciu newsa.

Tagi:
dodano: 2013-08-06 17:00 przez: Step Records (komentarze: 2)

Druga solowa płyta weterana polskiego rapu, Wojtasa, założyciela legendarnego zespołu Wzgórze Ya-Pa 3 pt. „23” ukaże się na rynku 27 września 2013 roku, nakładem Step Records. Artysta ujawnił dziś także nieszablonową okładkę albumu. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Tagi:

Strony