Black Rob

Black Rob

kategorie:
dodano: 2023-11-05 23:07 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Pośmiertna płyta jednego z najlepszych raperów nagrywających kiedykolwiek dla Bad Boy Records.

Stream:

Tagi:
dodano: 2021-11-01 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

To był bardzo ciężki rok dla rapu. Żegnaliśmy pionierów, żegnaliśmy jednych z najbardziej błyskotliwych przedstawicieli niezależnej sceny, żegnaliśmy młodych, którzy dopiero budowali swoją pozycję...

W tym wyjątkowym dniu przypomnijmy sobie wszystkie straty sceny hip-hopowej w ciągu minionych 12 miesięcy. Jeżeli kogoś pominęliśmy to dajcie znać w komentarzu. Na dole listy dołączamy nasze materiały video związane z częścią zmarłych osób.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, R.I.P.
dodano: 2021-04-18 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Tydzień po śmierci DMX-a ze Stanów napływają kolejne złe wieści. Wczoraj zmarł Black Rob, były członek Bad Boy Records oraz autor hitowego "Whoa".

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-18 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

W maju powinniśmy otrzymać od Black Roba kolejny materiał, który ma nosić tytuł "Genuine Article". Dziś na podkręcenie emocji raper postanowił wypuścić kawałek w bardzo ciekawej obsadzie. Na "You Need That Real Shit" wspierają go znani wszystkim członkowie grupy Boot Camp Click - Tek oraz Sean Price. Jakby tego było mało, ich wokale zostały podane na odwołującym się brzmieniem do Złotej Ery bicie przygotowanym przez Easy Mo Bee. Jeśli jesteście fanami klasycznego rapowego grania - potrzebujecie tego!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2013-03-15 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Ciężko w to uwierzyć, ale dwa lata bez Nate Dogga naprawdę zleciały jak jeden dzień... Czekając na nowy album króla G-Funku, prezentujemy wam dzisiaj - w drugą rocznicę śmierci, dwa z jego mniej znanych numerów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-04-30 17:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 0)
Black Rob to starszy gracz, który rozpoczął karierę niezwykle dobrze sprzedającym się albumem "Life Story" z przełomu wieków. Kilka lat temu udowodnił, że jego brudne, uliczne rapsy to nie pozerka, gdy został skazany na 7 lat pozbawienia wolności za kradzież biżuterii... Ehh, niektórzy to są głupi, zamiast nagrać kolejny album pakują się w kłopoty.