Robert M

Robert M

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-26 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Robert M, znany również jako Rozbójnik Alibaba, udzielił niedawno wywiadu, który przeprowadził Tomasz Sarara. Producent zdradził w nim genezę powstania Gangu Albanii oraz kto był gotowy wejść na miejsce Borixona, gdy ten wahał się, czy dołączyć do projektu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2017-06-26 20:15 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Popek i Rozbójnik Alibaba zakończyli współpracę w napiętych stosunkach, a Popek stwierdził wręcz "Chętnie bym mu napluł w ryj". Teraz raper dolewa oliwy do ognia i oskarża byłego kompana z Gangu Albanii o korzystanie z usług ghostproducentów!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2017-03-13 15:45 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 5)

Popek rozwinął temat zakończenia współpracy między nim a Robertem M. W rozmowie z Arturem Rawiczem na pytanie, dlaczego producenta nie ma w filmie "Popek za życia" Król Albanii odpowiedział: "Pokłóciliśmy się, najzwyczajniej w świecie, i dlatego go tam nie ma. Chciał robić pod górkę, chciał wyrwać ode mnie jakieś pieniądze za to, że pokaże tam swoją brzydką mordę".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2014-09-19 16:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

„Bal Maturalny” ukaże się w sklepach 14 listopada 2014 roku nakładem Step Records. W dniu dzisiejszym opublikowano okładkę, tracklistę oraz preorder krążka. Za projektem Rozbójnik Alibaba stoją Robert M i Jan Borysewicz. Wersja standardowa „Balu Maturalnego” to ekskluzywne, dwupłytowe wydawnictwo i aż 25 utworów. Wydanie preorderowe zostało wzbogacone o nigdzie niedostępny bonusowy dysk z instrumentalami numerów umieszczonych na podstawowej wersji. Dostępne są również okazjonalne koszulki (damskie i męskie) oraz bluzy z kapturem. Zamawiając preorder albumu w dniu premiery otrzymasz „Bal Maturalny” w mp3 wraz z pełną poligrafią na swój adres e-mail.

dodano: 2013-04-03 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Rozbójnik Alibaba feat. Pono, Kazan, Laura - W sieci

Prosto Label prezentuje nowy, rapowy projekt producenta o ksywie Rozbójnik Alibaba (możecie go już znać, pod trochę inną - Robert M). Teledyskiem promującym albumem jest "W Sieci" z gościnnym udziałem Pono, Kazana i Laury. Członek ZIP potwierdza, że w kwestii życiowych storytellingów nadal jest niesamowity. Sprawdzajcie!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-11 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Rozbójnik Alibaba feat Pono & Kazan & Laura - W Sieci

Kim jest Rozbójnik Alibaba? To rapowy projekt Roberta M, który ma pojawić się jeszcze w tym roku. Zapowiada się intrygująco a już teraz dostajemy numer z udziałem Pono, Kazana i Laury.