Kazan

Kazan

video
dodano: 2016-12-10 13:09 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

ProstoTV przedstawia trzeci klip promujący album "Sens" Kazana. Za video odpowiada WOW Pictures, z kolei muzyką zajął się DJ B. Premierę płyty przesunięto na 15 grudnia 2016.

Tagi:
video
dodano: 2016-11-10 14:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Kazan prezentuje za pośrednictwem ProstoTV kolejne video promujące album "SENS". Utwór "Nie pogadasz" wyprodukował SecretRank, a klipem zajęła się ekipa WOW Pictures. Album SENS to 10 utworów, w których gościnnie udzielają się Danny, Ero, Jeżozwierz, W.E.N.A. i Pono. Warstwą muzyczną zajęli się m. in. DJ B, SecretRank, R.A.U. czy DJ 600V, ten ostatni odpowiada również za mastering płyty. Wydawnictwo wychodzi 1 grudnia nakładem RHW Records.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-06-05 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W czwartek 25 czerwca zapraszamy do klubu Eskulap w Poznaniu na pierwszą z cyklu imprezę "Wolne Czwartki w rytmie Hip hop". Na scenie zagrają Pono/Kazan, Pięć Dwa, Molesta Ewenement, Kękę oraz Wysoki Lot. Jako support zagrają: AK-47, SuperStyle oraz WBU. Całą imprezę za deckami prowadzi Dj600V.

video
dodano: 2014-07-05 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia teledysku będącego soundtrackiem do książki "Być kimś być sobą - pierwsze 7 dni" autorstwa Jarosława Podsiadlika. W teledysku główne role zagrali Bartek Topa, Katarzyna Ankudowicz, Antek Topa oraz Adam Różycki. Bit do kawałka wyprodukował Zetena. Poniżej szersze info o płycie i książce.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-06 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Otrzymaliśmy pierwszy singiel promujący ciekawy, a zarazem oryginalny projekt, pod hasłem "Być kimś, być sobą - pierwsze 7 dni". Numer "Być kimś być sobą" został wyprodukowany przez DNA, a udzielili się w nim: Hudy HZD, Kazan, Pono, Pih, Peny, Żółf, Shiz Antidotum, KaeN, Frenchman znajdziemy na krążku, który jest dołączony jako integralna część książki o tym samym tytule. Zapraszam do odsłuchu w rozwinięciu.

dodano: 2013-04-03 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Rozbójnik Alibaba feat. Pono, Kazan, Laura - W sieci

Prosto Label prezentuje nowy, rapowy projekt producenta o ksywie Rozbójnik Alibaba (możecie go już znać, pod trochę inną - Robert M). Teledyskiem promującym albumem jest "W Sieci" z gościnnym udziałem Pono, Kazana i Laury. Członek ZIP potwierdza, że w kwestii życiowych storytellingów nadal jest niesamowity. Sprawdzajcie!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-11 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Rozbójnik Alibaba feat Pono & Kazan & Laura - W Sieci

Kim jest Rozbójnik Alibaba? To rapowy projekt Roberta M, który ma pojawić się jeszcze w tym roku. Zapowiada się intrygująco a już teraz dostajemy numer z udziałem Pono, Kazana i Laury.